www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Cesty na míru (cm)

Cesty na míru Vám připravíme do všech afrických zemí, kam lze v současné době cestovat.

 
Zájezdy na míru
Poznávací komfortní (pk)
Poznávací - max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice kempové (ek)
Expedice s ubytováním (eu)
Pronájmy aut, transfery a další služby
Co vidět - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace
Výlety
Cesty po vlastní ose
Poznávací (pJ)
Expedice (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky 2-6 dní
Privátní safari (ps)
Safari se skupinou stanové (ss)
Safari se skupinou s ubytováním (su)
Fotosafari v Africe
Poznávací (p)
Cesty na míru (cm)
Safari v Africe
Luxusní cesty na míru
Zájezdy s českým doprovodem
Letecká safari
Cestování s dětmi
Speciální cesty
Cesty za golfem
Cesty za sportem (cs)
Potápění v Africe
Transfery
Pobytové zájezdy (pz)
Plavby na lodi
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi
Jazykové kurzy
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů
 
 

Cesty na míru - základní informace (cm)

Neobávejte se ceny, pokud chcete poslat nabídku na cestu na míru, určitě budete příjemně překvapeni. Cesty na míru často vychází výrazně levněji než např. velké skupiny s průvodcem a zážitek z dovolené je mnohem lepší.

 

Cesty na míru v JAR (cm)

Do Jižní Afriky Vám zajistíme letenky, pronájem auta dle výběru u renomované půjčovny se 100% pojištěním, připravíme itinerář a zajistíme ubytování po cestě. Můžete si být jisti, že neminete žádná důležitá a zajímavá místa. Místa vybíráme vždy podle osobní zkušenosti a můžeme Vám dát mnoho cenných rad a informací na cestu. Ubytování je vždy v zařízeních, která máme osobně prověřena mnohaletými zkušenostmi.

 

Cesty na míru - Namibie (cm)

Kromě itineráře a zajištění ubytování všech kategorií, zajištění auta a případně aktivit, všichni klienti cestující s námi do Namibie obdrží tzv. VIP Card, společně s balíčkem s doklady, dostanete seznam benefitů, které můžete po cestě využít - jsou to např. slevy, zdarma láhev vína k večeři, slevy na denní výlety, na wellness atd. VIP kartu předložíte v jednotlivých zařízeních, abyste benefity získali. Také nabízíme systém Free and Easy vouchery, za stejnou cenu si lze zakoupit vouchery v hodnotě 1500 CZK na pokoj a pak podle volných kapacit ubytování si můžete zvolit itinerář. Nabízíme dále pronájem satelitních telefonů, GPS, 24 hodin asistenci, pronájem GPS, audio průvodce a Oshoto lounge na letišti ve Windhoeku. Detailní informace rádi podáme. Cena jednovstupného víza do Namibie je 3.000 CZK, dvouvstupného 4.400 CZK (nutno zajistit předem).

 
 

Cesty na míru - Tanzánie (cm)

Cesty  na míru - Tanzánie (cm)

V Tanzánii Vám můžeme nabídnout několik možností cestování: * kempové safari s průvodcem v jednoduchých kempech * luxusní safari ve velkých stanech * luxusní safari s ubytováním typu lodge * safari vhodné pro rodiny * safari na míru zcela podle vašich představ

 

Cesty na míru - Botswana (cm)

V Botswaně nabízíme několik možností safari: 1. mobilní kempové safari 2. letecké safari s ubytováním typu lodge 3. safari po vlastní ose 4. safari za speciálními zájmy

 

Cesty na míru v Zambii (cm)

Cesty na míru jsou naší specializací. Připravujeme je pro jednotlivce i skupiny. Vždy se snažíme najít nejlepší kombinaci ceny a kvality s ohledem na speciální požadavky klienta.

 

Pobřeží a venkov - JAR (cm)

Pro tyto balíčky jsme vybrali nejhezčí místa JAR, krásné výhledy na pobřeží, přírodní krásy, horské hřebeny, neuvěřitelné skalní formace, malé ráje klidu. Lze jet po vlastní ose nebo se zúčastnit některého ze zájezdů, lze kombinovat snadno s pobyty ve městě nebo se safari balíčky. Pro cesty po vlastní ose - na každém letišti Vás bude očekávat náš zástupce a dá Vám rady na cestu.

 

City stopovers - pobyty ve městě (cm)

Každé z větších afrických měst má co nabídnout návštěvníkovi. Několik vybraných možností Vám nabízíme na ukázku. Mohou být kombinovány s dalšími balíčky - např. pobřeží a venkov, safari, pláž.

 

Safari v Krugerově národním parku (cm)

Ubytování ve 3*, 4* nebo 5* lodgích v Krugerově NP Krugerův národní park je známý svou Velkou pětkou – lev, slon, levhart, buvol a nosorožec. Je tím opravdu nejznámějším parkem Jižní Afriky a nabízí velmi dobré možnosti pro pozorování zvířat. Tři možnosti : 3 noci ve 3* lodgi s plnou penzí 3 noci ve 4* lodgi s plnou penzí 3 noci v 5* lodgi s plnou penzí

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2019:
Copyright © 2019 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz