www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

O společnosti

Vážení přátelé,

Vážení přátelé,

již od roku 1996 se specializujeme na cesty do celé Afriky. Díky kontaktům a osobním zkušenostem z Afriky, Vám můžeme zajistit cestu na míru do kterékoliv země tohoto kontinentu. Mezi naše aktivity patří pořádání incentivní a konferenční turistiky pro renomované společnosti, hlavně však připravujeme zájezdy na míru, podle požadavků a možností klienta. Zastupujeme v ČR více než 50 cestovních kanceláří z Jihoafrické republiky, Keni, Tanzanie, Ugandy, Botswany, Zambie, Namibie,Zimbabwe a dalších zemí Afriky a proto jsme schopni Vám nabídnout vše, co mohou tyto destinace poskytnout, viz zájezdy, ubytování,pronájem aut, vytvoření itineráře. S námi můžete navštívit tyto země Afriky: JAR, Botswanu, Keňu, Lesotho, Malawi, Mozambik, Namibii, Eswatini, Ugandu,Tanzanii, Zambii, Zanzibar, Zimbabwe, Burkina Faso, Benin, Gabon, Rwandu a další země podle seznamu a aktuálních možností.
V Africe je stále co objevovat a poznávat, je to kontinent nevyčerpatelných možností. Čím více se Afrikou zabýváme, tím více víme,že nelze obsáhnout vše,ale toto vědomí nás stále pohání objevovat nová a nová místa a možnosti.
Denně dostáváme aktuální informace ze zemí černého kontinentu, takže pokud máte zájem, prosím neváhejte a kontaktujte nás.
Můžeme Vám nabídnout letenky do celého světa, zajištění víz a cestovní služby i do jiných oblastí než je africký kontinent. Naši specializací jsou CESTY NA MÍRU KLIENTA do všech končin světa.
Jako jediná cestovní kancelář v České republice jsme členy prestižní britské organizace pro rozvoj turistiky v Africe- ATTA, kam přijímají pouze dlouholeté profesionály v oboru. Díky našim kontaktům Vám můžeme zodpovědět jakýkoliv dotaz týkající se Afriky, a to vždy podle aktuální situace a není třeba si objednávat žádný zájezd, jak to podmiňují některé CK v ČR. Jsme tu pro Vás : scientia potentia est neboli knowledge is power.

Chcete pěšky dojít na mys Dobré naděje ?
Proletět se balónem nad Krugerovým národním parkem či kráterem Ngorongoro ?
Doplout plachetnicí na ostrov koření Zanzibar ? Plavit se na kanoe po Zambezi ?
Sjet Dunu 22 na snowboardu ?
Nebo cokoliv jiného ?
Neváhejte popustit uzdu své fantazii a dejte nám o Vaší vizi vědět. Pokud to bude jen trochu možné, splníme ji. Od výletu pod stan až po luxusní pobyt v soukromých přírodních rezervacích, nic není nemožné.
Stále váháte ? Máte z Afriky obavy ? Rádi Vám poskytneme i aktuální informace z afrických zemí, poradíme Vám ohledně bezpečnosti, nutnosti očkování a podobných praktických záležitostech spojených s cestou do Afriky.

Cesty na míru obvykle vycházejí cenově mnohem příznivěji než zájezdy pouze s několika vypsanými termíny, které bývají často velmi omezující a ne vždy vyhovující každému. S námi můžete odletět do Afriky každý den a program, termín i cenu přizpůsobíme Vašim možnostem.

Neutrácejte zbytečně, za vaše peníze si můžete užít mnohem více zážitků, zaručujeme nejpříznivější ceny na trhu a znalost místního prostředí.
Pro ukázku některých zájezdů se můžete podívat i na naše stránky www.stellatravel.cz

 
 

Zajišťujeme:

- motivační zájezdy pro firmy - incentivy a konferenční turistiku
- klasické poznávací okruhy
- safari v národních parcích a soukromých rezervacích
- expedice - cesty za dobrodružstvím
- zájezdy za golfem
- cykloturistiku
- ekoturistiku
- kurzy potápění
- adrenalinové sporty: bungee jumping (216 metrů), kloofing, black water tubing,
microlighting, rafting, sjíždění dun, slaňování, jízda na čtyřkoklách aj

- tématické zájezdy pro milovníky fauny, flóry a dobrého vína
- ubytování všech kategorií
- stravování
- transfery, průvodce
- pronájem aut
- individuální turistiku
- okružní prohlídkové cesty městem
- letenky
- víza
- pojištění na cesty

Nabízíme také spolupráci a provizní prodej cestovním kancelářím a jiným tour operátorům. Máte-li zájem o spolupráci, můžete volat na naše telefonní čísla nebo napsat e-mail.

Přejeme Vám mnoho příjemných zážitků při objevování Afriky!

 
 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz