www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

O společnosti

Vážení přátelé,

Vážení přátelé,

naše společnost se specializuje na oblast Jižní a Východní Afriky, zejména na Jihoafrickou republiku. Díky kontaktům po celé Africe, Vám můžeme zajistit cestu na míru do kterékoliv země v Africe. Mezi naše aktivity patří pořádání incentivní a konferenční turistiky pro renomované společnosti, hlavně však připravujeme zájezdy na míru, podle požadavků a možností klienta. Zastupujeme v ČR více než 25 cestovních kanceláří z celé Jihoafrické republiky, Keni, Tanzanie, Ugandy, Botswany, Zambie, Namibie a dalších zemí Afriky a proto jsme schopni Vám nabídnout vše, co mohou tyto destinace poskytnout, viz zájezdy, ubytování, dotazy a další kategorie. S námi můžete navštívit tyto země Afriky: JAR, Botswanu, Keňu, Lesotho, Malawi, Mozambik, Namibii, Svazijsko, Ugandu,Tanzanii, Zambii, Zanzibar, Zimbabwe, Burkina Faso, Benin, Mali, Gabon a další podle seznamu a možností.
Denně dostáváme aktuální informace ze zemí černého kontinentu, takže pokud máte zájem, prosím neváhejte a kontaktujte nás.
Můžeme Vám nabídnout letenky do celého světa, zajištění víz a cestovní služby i do jiných oblastí než je africký kontinent. Naši specializací jsou CESTY NA MÍRU KLIENTA do všech končin světa.

Chcete pěšky dojít na mys Dobré naděje ?
Proletět se balónem nad Krugerovým národním parkem či kráterem Ngorongoro ?
Doplout plachetnicí na ostrov koření Zanzibar ?
Sjet Dunu 22 na snowboardu ?
Nebo cokoliv jiného ?
Neváhejte popustit uzdu své fantazii a dejte nám o Vaší vizi vědět. Pokud to bude jen trochu možné, splníme ji. Od výletu pod stan až po luxusní pobyt v soukromých přírodních rezervacích nic není nemožné.
Stále váháte ? Máte z Afriky obavy ? Rádi Vám poskytneme i aktuální informace z afrických zemí, poradíme Vám ohledně bezpečnosti, nutnosti očkování a podobných praktických záležitostech spojených s cestou do Afriky.

Cesty na míru obvykle vycházejí cenově mnohem příznivěji než zájezdy pouze s několika vypsanými termíny, které bývají často velmi omezující a ne vždy vyhovující každému. S námi můžete odletět do Afriky každý den a program, termín i cenu přizpůsobíme Vašim možnostem.

Neutrácejte zbytečně, za vaše peníze si můžete užít mnohem více zážitků, zaručujeme nejpříznivější ceny na trhu.

 
 

Zajišťujeme:

- motivační zájezdy pro firmy - incentivy a konferenční turistiku
- klasické poznávací okruhy
- safari v národních parcích a soukromých rezervacích
- expedice - cesty za dobrodružstvím
- zájezdy za golfem
- cykloturistiku
- ekoturistiku
- kurzy potápění
- adrenalinové sporty: bungee jumping (216 metrů), kloofing, black water tubing,
microlighting, rafting, sjíždění dun, slaňování, jízda na čtyřkoklách aj

- tématické zájezdy pro milovníky fauny, flóry a dobrého vína
- ubytování všech kategorií
- stravování
- transfery, průvodce
- pronájem aut
- individuální turistiku
- okružní prohlídkové cesty městem
- letenky
- víza
- pojištění na cesty

Nabízíme také spolupráci a provizní prodej cestovním kancelářím a jiným tour operátorům. Máte-li zájem o spolupráci, můžete volat na naše telefonní čísla nebo napsat e-mail.

Přejeme Vám mnoho příjemných zážitků při objevování Afriky!

 
 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2019:
Copyright © 2019 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz