www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

DRC- ubytování

V Kinsahe se nachází luxusní hotel Kempinski Fleuve Congo, s luxusní restaurací Corleone, nedaleko je také 18ti jakové golfové hřiště.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Jihoafrické republice

V JAR najdete nejširší nabídku ubytování v celé Africe - od luxusních soukromých lodgí v soukromých rezervacích se zvířaty, moderní městské hotely, stylové lodge na venkově, farmy, golfové resorty, plážpové hotely ve městech a luxusní ubytovací zařízení u moře, po jednoduché i luxusnější penziony, ubytovací zařízení národních parků v chatkách i kempech, je tu i mnoho hostelů . V krátkosti ubytování všech kategorií se širokým výběrem.

 

Cape Diamond Hotel *** JAR

Cape Diamond Hotel leží v centru Kapského Města nedaleko Greenmarket Square a Compnay Gardens, Cape Castle, 20 km od letiště. Je to luxusní butikový hotel, původně postavený ve 30.letech 20.st. prodejci diamantů.

 

Cape Town Hollow Boutique Hotel **** JAR

Leží v historickém jádru Kapského Města s výhledem na Company Gardens a na Stolovou horu, 20 km od letiště CPT.

 

Hollow on the Square Hotel *** - Kapské Město JAR

Hotel leží v centru Kapského města, nedaleko konferenčního centra a V+ A Waterfrontu, 25 km od letiště.

 

Protea Hotel Fire and Ice *** JAR

Hotel leží na úpatí Stolové hory, 20 km od letiště. Je to velmi moderní hotel vybavený nejmodernějšími technologiemi.

 

Four Rosmead **** JAR

Tento malý poklad leží na úpatí Stolové hory a nabízí 360° výhled na horu, Lions Head, Signal Hill, Table Bay a město.

 

The Cape Milner **** JAR

Hotel leží mezi Stolovou horou a luxusní čtvrtí Tamboerskloof jen několik minut od centra města, 20 km od letiště.

 

Waterfront Village ***** JAR

Hotel má krásný výhled na Stolovou horu a leží v zátoce Waterfrontu, blízko centra a konferenčního střediska, 20 km od letiště.

 

Southern Sun Waterfront Cape Town **** JAR

Hotel má dobrou polohu u vstupu do Victoria & Alfred Waterfrontu, 20 km od letiště. Je to moderní plně vybavený hotel s pěknými pokoji, restaurací, barem, fitness centrem, Utopia Faec and Body salonem, bazénem, businesscentrerm, Wifi, parkovištěm.

 

City lodge Victoria& Alfred Waterfront *** JAR

Hotel leží u vstupu do Waterfrontu a blízko centra a konferenční budovy, 22 km od letiště. V hotelu jsou výborné služby, je tu malý bazén, tělocvična, internet, kavárna a restaurace.

 

Protea Hotel Breakwater lodge Cape Town *** JAR

Hotel leží ve Waterfrontu, jenom 25 km od letiště. V 19.století to bývalo vězení, nyní nabízí pohodlné a levné ubytování v srdci Waterfrontu. Leží nedaleko pláží, centra a nejzajímavějších míst a letiště. Je tu výběr ze dvou restaurací - samoobslužný Stonebreakers Restaurant a s obsluhou Time- Out Café.

 

Victoria & Alfred Hotel Cape Town **** JAR

Luxusní hotel ležící ve známém Waterfrontu, 25 km od letiště. Z hotelu je vyhlídka na oceán a Stolovou horu. Je luxusní, elegantní a má neopakovatelnou atmosféru. Budova byla postavena v roce 1904 a v roce 1990 přestavěna na luxusní hotel. Leží na nejlepším místě ve Waterfrontu.

 

The Table Bay Hotel Cape Town ***** JAR

Leží na Quay 6 ve V+ A Waterfrontu, 25 km od letiště. Je to luxusní hotel. Má viktoriánskou eleganci a soudobý šarm, jsou tu i lázně, bazén a tělocvična. Z hotelu jsou nádherné výhledy na Stolovou horu, Robben Island a Atlantický oceán..

 

The Commodore Hotel Cape Town **** JAR

Hotel leží ve Waterfrontu v Kapském Městě, nabízí stylové ubytování a výborné služby v příjemném prostředí, 25 km od letiště.

 

The Portswood hotel Cape Town **** JAR

Leží v srdci Waterfrontu v blízkosti mnoha restaurací, nočních podniků, 25 km od letiště. Portswood hotel nabízí vynikající ubytování a má výborné služby, vyhlášená svou kvalitou je také zdejší restaurace Quarterdeck.

 

Ritz Hotel Cape Town *** JAR

Hotel se nachází v Sea Point, 300 metrů od pláže, má krásné výhledy na Atlantický oceán, 25 km od letiště. Leží v blízkosti mnoha restaurací, avšak i na střeše hotelu v 21.patře je vynijakící restaurant Top of the Ritz, restaurace se otočí každých 90 minut a nabízí se z ní nádherné výhledy na Stolovou horu, Robben Island a Waterfront. Je tu bazén a jacuzzi, terasa na slunění a Café Bar Ritz.

 

Protea Hotel President **** Cape Town - Bantry Bay JAR

Leží v srdci Bantry Bay a je odtud výhled na Atlantický oceán a Lion´s Head, 25 km od letiště.

 

Camps Bay resort *** Camps bay - Cape Town JAR

Camps Bay resort leží mezi pohořím Twelve Apostles a promenádou s palmami a bílými plážemi Atlantického oceánu, 30 km od letiště.

 

Steenberg Hotel ***** - u Constantia - Cape Town JAR

Hotel leží u golfového hřiště Steenberg Golf Estate na jedné z nejstarších vinných farem z roku 1682. Hotel je obklopen vinicemi v oblasti Constantia a leží na úpatí pohoří Steenberg v údolí Constantia, 38 km od letiště.

 

Grande Roche Hotel ***** - Paarl JAR

Je to historická vinná farma ležící na úpatí hory Paarl, v srdci kapských vinic, s krásnými zahradami, 55 km od letiště Kapské Město. Budova z 18.století je citlivě restaurována, je zde i konferenční centrum, 2 tenisové kurty, 2 bazény, kaple a business centrum. Najdete tu i saunu a masáže, páru. V hotelu najdete Bosmanś restaurant - vynikající restauraci, výběr z mnoha vín a profesionální služby. Nové Bistro Allgero je restaurace, kde podávají výborné večeře.

 

The Spier Hotel **** -Stellenbosch JAR

Hotel leží v srdci kapských vinic a je místem odkud se dá na vinice vyjíždět, je tu několik restaurací a je to celý komplex budov, leží 30 km od letiště. Spier nabízí autentickou zkušenost - od jídla až po venkovní aktivity, leží v krásném prostředí.

 

The Devon Valley Hotel **** Stellenbosch JAR

Leží na farmě SylvanVale Vineyard v srdci krásné krajiny vinic, 35 km od letiště. Devon Valley hotel získal několik ocenění za ubytování. Jsou zde dva bazény, jacuzzi, bezdrátový internet, ochutnávky vín. Jídla se podávají v Flavours Restaurant nebo na krásné terase.

 

D´Ouwe Werf **** Stellenbosch JAR

Historický venkovský hotel, nejstarší v Jižní Africe uprostřed Stellenbosche na Church Street, v blízkosti jsou restaurace, obchody, galeire, leží 30 km od letiště CPT.

 

Protea Hotel Dorphius **** - Stellenbosch JAR

Leží v srdci kapských vinic, je to butikový hotel, velmi klidný, 35 km od letiště CPT. Podávají se zde tradiční snídaně a lehká jídla v patiu. Večeře si lze dát v klasické restauraci s širokým menu.

 

Lanzerac Hotel a Spa -***** Stellenbosch JAR

Historický hotel leží u městečka Stellenbosch, v srdci vinic, 40 km od letiště Kapské Město.

 

Le Quartier Francais ***** - Franschhoek - JAR

Krásný hotel leží v kouzelné vesnici Franschhoek, v srdci vinic, 75 km od letiště Kapské Město.

 

Arabella Western Cape Hotel and Spa ***** u Hermanus - JAR

Luxusní hotel leží na statku Arabella Country Estate s výhledem na krásné laguny, jenom nedaleko od místa pozorování velryb v Hermanusu, Kapského Města a vinic. 70 km od letiště Kapské Město.

 

Windsor Hotel *** - Hermanus - JAR

Pobřežní hotel ideálně položený v rybářské vesnici Hermanus na kraji moře, 120 km od Kapského Města - letiště.

 

Auberge Burgundy **** - Hermanus - JAR

Pension leží nad starým přístavem v historickém Hermanusu, místě pozorování velryb. 70 km od letiště Kapské Město.

 

The Hideway ***** Swellendam - JAR

Luxusní venkovský pension v historickém městě Swellendam na N2, na poloviční cestě mezi Kapským Městem a Mossel Bay, na začátku Garden Route, 220 km od letiště Kapské Město.

 

Kagga Kamma Private Game reserve **** - Ceres - Cedrové hory - JAR

Lodge leží v krásné rezervaci v divočině jižně od Cedrových hor u Ceresu, 250 km od letiště Kapské Město.

 

Grootbos Private Nature Reserve ***** - Walker Bay - JAR

Leží vysoko nad zátokou Walker Bay a je to krásná přírodní rezervace - mořská a květinová. Nachází se mezi horami a mořem, 2 hodiny jízdy od Kapského města, 160 km od letiště.

 

Sanbona Wildlife Reserve ***** - u Montagu - JAR

Luxusní lodge leží na známé Route 62 mezi Montagu a Barrydale, 290 km od letiště CPT.

 

Aquila Private Game Reserve **** u Touws River - JAR

Rezervace leží na 4500 ha mezi horami, řekami a údolími, Aquila nabízí nejbližší možnost setkání se s Velkou pětkou od Kapského Města, 140 km od letiště.

 

Bay Lodge on The Beach **** - Mossel Bay - JAR

Okouzlující penzion ležící v Mossel Bay přímo u pláže, je ideálním místem na odpočinek a objevování Garden Route, 40 km od letiště George a 390 km od letiště Kapské město.

 

Protea Hotel Mossel Bay *** - Mossel Bay - JAR

Hotel leží v komplexu Musea Bartolomeu Diaze, proti starému Old Post Office Tree s výhledem na zátoku Santos a klidný přístav, leží na Garden Route mezi Kapským Městem a Port Elizbeth. 40 km od letiště George.

 

Port - Wine Guest House **** - Calitzdorp - JAR

Tradiční historický dům z roku 1830 ležící nedaleko městečka, 110 km od letiště George a 350 km od letiště Kapské Město.

 

The Queen´s Hotel **** Oudtshoorn - JAR

Historický butikový hotel ležící u Pštrosího muzea nedaleko mnoha obchodů se suvenýry a restaurací, 60 km od letiště George.

 

La Plume Guest House **** - Oudtshoorn - JAR

Tento luxusní pension leží na místě pštrosí a vinné farmy. 420 km od letiště Kapské Město 60 km od letiště George.

 

De Opstal Country Lodge **** -Oudtshoorn - JAR

De Opstal leží v krásném údolí Schoemanshoek Valley, 12 km od Oudsthoornu na hlavní silnici do Cango Caves, 60 km od letiště George.

 

Protea Hotel Riempie Estate *** - Oudtshoorn - JAR

Leží na kraji Oudsthoornu, asi 20 minut od jeskyní Cango Caves a blízko u pštrosí a krokodýlí farmy, 400 km od letiště Kapské Město a 60 km od letiště George.

 

Fancourt ***** - George - JAR

Komplex Fancourt patří k hlavním golfovým resortům v JAR, leží na úpatí pohoří Outeniqua, 7 km od letiště George.

 

Protea Hotel King George -**** George - JAR

Hotel ležící u golfového hřiště na úpatí pohoří Outeniqua s krásným výhledem na golfové hřiště George, 10 km od letiště.

 

Wilderness národní park ** - Wilderness - JAR

Leží 25 km od letiště Goerge a 315 km od letiště Port Elizabeth.

 

Protea Hotel Wilderness resort *** Wilderness - JAR

Vesnice Wilderness leží mezi řekou Kaaimans a národním parkem Wilderness v centru Garden route, 25 km od letiště George.

 

Knysna Hollow Country Estate ***- Knysna - JAR

Leží v blízkosti známé laguny v Knysně, 60 km od letiště George.

 

Knysna Log - Inn **** Knysna - JAR

Velmi pěkný dřevěný hotel leží ve středu Knysny, jen několik kroků od centra a přístavu, 75 km od letiště George.

 

Pezula Resort hotel a Spa - Knysna JAR

Nádherný resort Pezula leží u východní strany laguny v Knysně na Garden Route, resort má výhled na Indický oceán na jedné straně a na lagunu z druhé strany, 74 km od letiště George.

 

Plettenberg Park - u Plettenberg Bay - JAR

Malý exkluzivní hotel na pláži, nacházející se na soukromém pozemku 200 ha rezervace. Jsou odtud krásné výhledy na moře, leží jen několik minut od Plettenberg Bay na Graden Route, 100 km od letiště George.

 

The Plettenberg - Plettenberg Bay - JAR

Luxusní hotel na pláži je postaven na skalnatém výběžku a je odtud krásný výhled na moře, hory a zlatý písek pláže. 510 km od letiště CPT a 105 km od letiště George.

 

Protea Hotel Keurbooms River *** - u Plettenberg Bay - JAR

Leží u řeky Keurbooms asi 400 metrů od pláže, 110 km od letiště George a 10 minut od Plettenberg Bay.

 

Hog Hollow Country Lodge **** - u Plettenberg Bay - JAR

Leží na Garden Route v soukromé přírodní rezervaci s výhledem na původní prales, pohoří Tsitsikamma a údolí, 130 km od letiště George a 250 km od letiště Port Elizabeth.

 

Hunter´s Country House *****- u Plettenberg Bay- JAR

Luxusní butikový hotel leží mezi Plettenberg Bay a městečkem Knysna, kde je velká laguna a blízko původní prales, 90 km od letiště George a 230 km od letiště Port Elizabeth.

 

Tsitsikamma národní park - Tsitsikamma - JAR

Leží 195 km od Port Elizabeth, 68 km od Plettenberg Bay a 120 km od letiště George.

 

Protea Hotel Tsitsikamma Village Inn ***- Tsitsikamma- JAR

Historický hotel v srdci oblasti Tsitsikamma, patří ke skvostům Garden Route, 150 km od letiště George a 180 km od letiště Port Elizabeth.

 

The Sands @ St Francis *****- St Francis Bay - JAR

Africký plážový dům ležící v pěkné vesnici St Francis Bay, 750 km od Kapského Města a 100 km od Port Elizabeth.

 

The Beach Hotel ****- Port Elzabeth - JAR

Leží proti oblíbené pláži Hobie Beach a Shark Rock Pier, v blízkosti Boardwalk Kasina a zábavního centra, jen 5 km od letiště Port Elizabeth.

 

Addo Elephant National Park ** - Addo Elephant NP - JAR

Leží 72 km od Port Elizabeth v údolí řeky Sundays a pohoří Zuuberg, 75 km od letiště Port Elizabeth.

 

Zuurberg Mountain Village *** - u NP Addo Elephant - JAR

Lodge ležící v pohoří Zuurberg s výhledem na NP Addo Elephant, 75 km od letiště Port Elizabeth.

 

Gorah Elephant Camp -***** - soukromá koncese v NP Addo Elephant -JAR

Soukromá koncese leží v Národním parku Addo Elephant, 80 km od letiště Port Elizabeth.

 

Amakhala Game Reserve **** - u NP Addo Elephant -JAR

Luxusní safari lodge leží ve Východním Kapsku na řece Busman´s River na konci slavné Garden Route, 75 km od letiště Port Elizabeth.

 

Kwande Private Game reserve ***** - u Grahamstown - JAR

Luxusní safari lodge ležící na 22.000 ha v srdci Východního Kapska, 140 km od Port Elizabeth.

 

Shamwari Game Reserve ***** - u Port Elizabeth -JAR

Luxusní safari lodge v soukromé zvířecí rezervaci, 72 km od letiště Port Elizabeth.

 

Mbotyi River Lodge - Východní Kapsko - JAR

Komfortní lodge leží na místě, kde jsou výborné vycházky do okolí, mnoho ptactva a krásné pláže Wild Coast. Je tu 48 dvoulůžkových pokojů v bungalovech, které mají vyhlídku na moře, lagunu nebo do lesa.

 

Kariega Game Reserve ***** - u Kenton- On -Sea - JAR

Luxusní safari rezervace s Velkou pětkou, ležící 141 km od letiště Port Elizabeth a jen 15 minut od Kenton - On - Sea. Kariega leží ve vyhlášené nemalarické oblasti.

 

Augrabies National Park *** - Augrabies JAR

Poloha: V nádherném národním parku, vzdálenost od letiště Upington 120 kilometrů. Počet pokojů: 56 chatek (3 - 4 lůžkové) Vybavenost: Komfortně vybavené chatky s koupelnou, klimatizací, kuchyňkou. Popis: Národní park má rozlohu 41.676 hektarů. Řeka Orange River zde vytváří vodopád, padající do hloubky 60 metrů. Všechny pokoje mají výhled na řeku Orange. K dispozici: Safari, projížďky na horském kole, procházky kolem vodopádů.

 

Augrabies Falls National Park** - Augrabies - JAR

Krásný park o rozloze 48.000 hektarů leží 120 km od Upingtonu a 40 km severozápadně od Kakamas.

 

Kgalagadi Transfrontier Park ** - Kalahari - hranice Botswany - JAR

Nově otevřený přechod v Mata Mata, návštěvníci používající tento přechod zde tráví minimálně 2 noci, leží 260 km od letiště Upington v Severním Kapsku.

 

Protea Hotel Bloemfontein **** - Bloemfontein - JAR

Moderní městský hotel ležící v srdci města proti Universitě Svobodného Státu, 12,5 km od letiště Bloemfontein.

 

Golden Gate Highlands National Park *** u Clarens - JAR

Horský národní park ležící v horách Maluti na severu Svobodného státu, 20 km od Clarens, 390 km od letiště Johannesburg.

 

Holiday Inn Garden Court Bloemfontein *** JAR

Poloha: Bloemfontein, vzdálenost od letiště 10 kilometrů Kategorie: JAR : Bloemfontein a okolí Počet pokojů: 147 Vybavenost: Klimatizace, televizor, kávovar. Popis: Moderní hotel, spojený s nákupním střediskem, v blízkosti Nejvyšší soud, univerzita a přírodní rezervace. K dispozici: Restaurace a v zahradách bazén

 

The Balmoral **** Durban Golden Mile -JAR

Hotel u pláže s výhledem na pěší zónu a Indický oceán, leží i blízko centra města, 22 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Edward **** Durban Golden Mile -JAR

Hotel u pláže v blízkosti centra, výstaviště, SunCoast Casina, uShaka Marine World dalších míst na zábavu. Hotel leží na bezpečném místě, 18 km od letště Durban.

 

Southern Sun North Beach ***- Durban Golden Mile -JAR

Hotel leží na Golden Mile, hned u North Beach, 20 km od letiště Durban.

 

Quarters Hotel ****- Durban Mornigside - JAR

Stylový hotel ležící v Morningside, pěkné předměstí známé svými krásně restaurovanými domy a vyhlášenými restauracemi, jen 2 km od pláže a 3 km od centra města, 25 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Umhlanga *** Umhlanga Rocks - JAR

Tento hotel leží v srdci Umhlanga Rocks, 19 km od centra Durbanu, 38 km od letiště Durban.

 

Beverly Hills Hotel ***** Umhlanga Rocks - JAR

Luxusní plážový hotel leží přímo na Umhlanga Beach s výhledem na Indický oceán, 40 km od letiště Durban.

 

Zimbali Lodge ***** - Port Zimbali u Ballito - JAR

Leží v subtropickém pobřežním pásu KwaZulu Natal, 42 km severně od Durbanu a 58 km od letiště Durban.

 

Selborne Hotel - Spa- Golf Estate **** Pennington - JAR

Golfový resort na pobřeží Indického Oceánu, 60 km od letiště Durban.

 

Hartford House ***** - KwaZulu Natal Midlands - JAR

Venkovský dům na Sommerhill, jedna z nejslavnějšách farem s chovem koní, 140 km od letiště Durban.

 

Cleopatra Mountain Farmhouse ***** - Centrální Dračí hory - JAR

Toto místo oblíbené milovníky dobrého jídla leží v Dračích horách v údolí Kamberg u Giant´s Castle, 200 km od letiště Durban a 450 km od letiště Johannesburg.

 

Drakensberg Gardens Golf & Leisure resort *** Jižní Dračí hory - JAR

Horský resort ležící v jižní části Dračích hor v klidném údolí v krásné horské scenérii v blízkosti Underberg, 240 km od letiště Durban.

 

Giant´s Castle - střední Dračí hory - JAR

Horský resort - historická rezervace - leží v malebném údolí Centrálního parku Ukhahlamba Drakensberg, 220km od letiště Durban.

 

Didima Camp *** - severní Dračí hory - Ukhahlamba Drakensberg Park - JAR

Horský resort ležící v parku, 250 km od letiště Durban a 400 km od letiště Johannesburg.

 

Cathedral Peak Hotel ***- střední Dračí hory - JAR

Horský resort leží v parku Ukhahlamba, světové místo UNESCO, hotel je obklopen dramatickou horskou krajinou, 250 km od letiště Durban, 400 km od letiště Johannesburg.

 

Montusi Mountain Lodge **** - severní Dračí hory - JAR

Horský resort tvoří luxusní chatky s krásným výhledem na Dračí hory - Amphitheatre, leží v blízkosti Harrismith a Bergville, 280 km od letiště Durban a 360 km od letiště Johannesburg.

 

Protea Hotel Shakaland *** u Eshowe - JAR

Tradiční kulturní vesnice a hotel leží v horách Zululandu a má výhled na jezero Phobane Lake, 160 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Simunye Zulu Village ***- u Melmouth - JAR

Kulturní vesnice a lodge ležící v údolí řeky Mfule River Valley, 20 km od Melmouth a 190 km od letiště Durban.

 

Makakatana Bay Lodge **** - iSimangaliso Wetland Park - JAR

Luxusní safari lodge ležící na březích jezera St.Lucia v místě Světového dědictví UNESCO, 270 km od letiště Durban.

 

Seasands Lodge & Conference centre **** - St Lucia JAR

Leží v tropických zahradách s krásným výhledem na mokřada a Indický oceán, 250 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel St Lucia *** - St Lucia JAR

Leží v St Lucia v parku Greater St Lucia Wetlands Park, světové místo dědictví UNESCO, 250 km od letiště Durban.

 

Lidiko Lodge ****- St Lucia - JAR

Lodge leží v St Lucia, kde je světové místo dědictví UNESCO, od letiště Durban asi 300 km.

 

Zululand Tree & Safari lodges **** - u Hluhluwe - JAR

Safari lodge leží na soukromé 1500 ha zvířecí farmě - Ubizane Wildlife rezervace u parku Hluhluwe Umfolozi a dalších soukromých rezervací, 270 km od letiště Durban.

 

Bonamanzi Game Park ***- u Hluhluwe - JAR

Leží v místě světového dědictví UNESCO na východních hranicích parku Isamgaliso Wetland Park, 20 mintu od parku Hluhluwe Imfolozi, 270 km od letiště Durban.

 

Protea Hotel Hluhluwe *** - Hluhluwe - JAR

Leží v srdci Království Zulu na Elephant Coast mezi parkem Hluhluwe Imfolozi a St Lucia, 250 km od letiště Durban.

 

Hilltop Camp *** - Hluhluwe zvířecí rezervace - JAR

Leží v srdci Zululandu, vysoko na kopci s krásným výhledem na okolní kopce a údolí přímo v parku, 280 km od letiště Durban.

 

Hluhluwe River Lodge **** - u Hluhluwe - JAR

Luxusní safari lodge s výhledem na False Bay a záplavové pláně řeky Hluhluwe, součástí parku St Lucia. Leží 300 km od letiště Durban.

 

Phinda Private Game Reserve ***** - u Hluhluwe - JAR

Sousedí s iSamangaliso Wetland Park (St Lucia Wetland Park), leží v oblasti Maputalandu, provincie KwaZulu Natal, 320 km od letiště Durban.

 

Ghost Mountain Inn **** JAR

Leží na úpatí legendární Ghost Mountain,50 km od parku Hluhluwe Imfolozi,350 km od letiště Durban a 160 km od letiště Richards Bay.

 

White Elephant Safari Lodge and Bush camp ***** - Pongola game reserve - JAR

Leží na jihu krásné rezervace Pongola v severním Zululandu u hranic se Svazijskem, rezervace se rozkládá na západní straně pohoří Lebombo Mountains na březích jezera Jozini, 335 km od letiště Durban, 180 km od letiště Richards Bay a 490 km od letiště Johannesburg.

 

Ntshondwe Camp *** - Ithala Game reserve

Leží v hornaté trnité krajině severního KwaZulu Natal, 400 km od Durbanu.

 

Mkuze Falls Private Game Reserve ***** u Pongola -JAR

Luxusní safari lodge má idylickou polohu, ukryta je mezi stromy ve snadno přístupné divočině. Lodge leží u řeky Mkuze v severním Zululandu mezi Pongola a Nongoma, 390 km od letiště Durban.

 

Rocktail Bay Lodge a Rocktail Beach Camp *** - Maputaland Marine Reserve - JAR

Pobřežní lodge a kemp leží v nedotčené krajině Maputaland, v oblasti známé svými želvami, Rocktail Bay lodge se nachází 30 minut od Rocktail Beach Campu, 450 km od letiště Durban.

 

Thanda Private Game Reserve ***** - KwaZulu -Natal - JAR

Rezervace leží v severní části provincie a patří k nejlepšm s Velkou pětkou.

 

Thonga Beach Lodge***** - Kwa Zulu Natal - JAR

Thonga Beach Lodge leží na nedotčeném pobřeží Maputalandu, je to magické místo s krásnými plážemi, chráněnými korálovými útesy, pobřežními lesy a jezery. 430 km od letiště v Durbanu.

 

Mseni lodge - Sodwana Bay - JAR

Leží v Sodwana Bay, na severu Kwa Zulu Natal, nabízí pohodlné ubytování se stravováním i bez, leží jen několik minut od pláže.

 

Ubytování ve Svazijsku

Ve Svazijsku najdete krásné luxusní hotely, lodge, typické chatky a bungala v tradičním stylu.

 

Misty Mountain *** - Long Tom Pass -JAR

Misty Mountain leží v Long Tom Pass, v provincii Mpumalanga mezi Sabie a Lydenburgem na známé Panorama Route, 80 km od Phabeno Gate a 320 km od letiště JNB a 70km od letiště Mpumalanga.

 

Protea Hotel Kruger Gate **** - u brány Paul Kruger Gate - Kruger NP - JAR

Leží jen asi 100 metrů od brány Paul Kruger, vstupu do NP Kruger, 30minut jízdy od Hazyview a 4 hodiny jízdy od JNB, 85 km od letiště Mpumalanga.

 

Kruger Park Lodge **** - u Hazyview - JAR

Luxusní lodge v buši postavená na březích řeky Sabie, 10 minut od brány Phabeni, vstupu do NP Kruger, 70 km od letiště Mpumalanga.

 

Sabi River Sun *** -Hazyview - JAR

Leží na březích řeky Sabie v krásné krajině, 65 km od letiště Mpumalanga.

 

Protea Hotel Hazyview ***- Hazyview - JAR

Leží v srdci provincie Mpumalanga a jejím Lowveldu, 15 minut od NP Kruger, 50 km od letiště Mpumalanga.

 

Hippo Hollow Country Estate ****- Hazyview JAR

Leží u břehů řeky Sabie, 2 km od Hazyview, 60 km od letiště Mpumalanga.

 

Perry´s Bridge Hollow Boutique Hotel **** - Hazyview - JAR

Malebný hotel leži u koloniálního Perry´s Bridge Trading Post, jen několik minut od NP Kruger, 50 km od letiště Mpumalanga.

 

Pestana Kruger lodge **** Malalane - JAR

Tento safari resort s lázněmi leží 700 metrů od NP Kruger, brány Malalane. Lodge leží v zahradách s krásným výhledem na Crocodile River, 57 km od letiště Mpumalanga.

 

Serenity Forest Eco Reserve **** - u Malalane - JAR

Leží v romantické údolí v lese s výhledem na potůčky u Malalane, 19 km od NP Kruger, 70km od letiště Mpumalanga.

 

Kwa Madwala Private Game Reserve **** - u Malalane - JAR

Luxusní soukromá rezervace jižně od NP Kruger mezi Svazijskem a Mozambikem, 89 km od letiště Mpumalanga.

 

Kruger National Park **- Kruger National park - JAR

Národní park Kruger je obrovská oblast divočiny, táhnoucí se od dalekého severu na jih, v provincii Limpopo, sousedící se Zimbabwe, vpravo pak s Mozambikem, rozkládá se i v provincii Mpumalanga a táhne se skoro až ke Svazijsku. Jeho délka je neuvěřitelných 350 km. Klienti sem mohou jezdit po vlastní ose, vjezd je sem několika branami - na jihu Paul Kruger, Numbi, Phabeni, Malalane a Crocodile Bridge, ve střední části Orpen gate a Phalaborwa, Punda Mari a Pafuri brány jsou na severu.

 

Lukimbi Safari Lodge ***** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Rozkládá se na 15.000 hektarech nedotčené buše kolem břehů řeky Lwekahle River v jižní části NP Kruger, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Shishangeni private lodge **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Lodge leží v privátní koncesi v jihovýchodní části NP Kruger, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Camp Shonga **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Camp Shonga leží v privátní koncesi v jihovýchodním cípu NP Kruger, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Camp Shawu **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Camp Shawu leží v jihovýchodním cípu NP Kruger v privátní koncesi, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Rhino Walking safari - NP Kruger - JAR

Nabízí jedinečnou kombinaci safari vyjížděk za Velkou pětkou a několika denní pěší safari v NP Kruger. Má 15 km společnou hranici se Sabi Sand Private Game reserve. Leží 118 km od letiště Mpumalanga.

 

Tinga Private Game Lodge ***** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxusní safari lodge leží na břežích řeky Sabie, vynikající místo na pozorování zvířat v NP Kruger, 145 km od letiště Mpumalanga.

 

Jock Safari lodge **** - soukromá koncese v NP Kruger - JAR

Leží v jihozápadním cípu NP Kruger na soutoku řek Mitomeni a Binyamiti River, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Little Jock ***** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxusní safari lodge na jihovýchodě NP Kruger na březích řeky Biyamiti, 1 km od Jock Safari lodge, 120 km od letiště Mpumalanga, 45 km od letiště Skukuza.

 

Singita Lebombo ***** privátní koncese v NP Kruger - JAR

Leží na 15.000 ha privátního území na východ od Satara v odlehlé východní části NP Kruger. Nachází se na útesu nad řekou N´wanetsi River, 30 km od přistávací plochy Satara a 30 minut letu od letiště Mpumalanga.

 

Singita Sweni ***** - privátní koncece v NP Kruger - JAR

Ve stínu porostů kolem řeky Sweni, Sweni lodge je prostorná a leží 30 km od přistávací plochy Satara a 30 minut letu od letiště Mpumalanga.

 

Imbali Safari lodge **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxsuní safari lodge leží u řeky Mwatswitswonto v srdci NP Kruger, jihovýhodně od brány Orpen, 75 km od letiště Hoeadspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Hamiltons Tented Camp **** - privátní koncese v NP Kruger -JAR

Luxusní safari lodge ležící na březích jezera Ngwenyeni, 35 km jihovýchodně od brány Orpen, 75 km od letiště Hoedspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Hoyo - Hoyo Tsonga Lodge **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Leží v privátní koncesi ve středu NP Kruger, jihovýchodně od Orpen gate, 75 km od letiště Hoedspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Pafuri Camp **** - privátní koncese v NP Kruger - JAR

Luxusní lodge leží na 24.000 ha koncese Makuleke v severní části NP Kruger, kde jsou hranice JAR, Zimbabwe a Mozambiku. Kemp leží u severního břehu Luvuvhu River, 200 km od letiště Polokwane a 650 km od letiště Johannesburg.

 

Savanna Private Game Reserve ***** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Leží v západním sektoru prestižní rezervace Sabi Sand Private Game reserve, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Sabi Sabi Private Game reserve ***** - Sabi Sand rezervace - JAR

Nabízí jedinečnou zkušenost ze safari za Velkou pětkou, je tu výběr z luxusních kempů : Selati Camp, Bush Lodge, Earth Lodge a nový Little Bush camp. Leží v NP Kruger, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Idube Private Game Reserve **** - Sabi Sand Private Game reserve - JAR

Luxusní safari lodge ležící ve světoznámé Sabi Sand Game Reserve, 115 km od letiště Mpumalanga.

 

Ulusaba Private Game Reserve ***** - Sabi Sand Private Game reserve -JAR

Velice luxusní lodge - Ulusaba se nachází v privátní rezervaci Sira Richarda Bransona v rezervaci Sabi Sand u NP Kruger, 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Inyati private Game Lodge *****- Sabi Sand Private Game reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží na březích řeky Sand River na 65.000 ha Sabi Sand private Game reserve u NP Kruger, 70 km od letiště Mpumalanga.

 

MalaMala Game reserve ***** - v oblasti NP Kruger -JAR

MalaMala Game reserve je nejstarší a největší privátní rezervace v JAR, nachází se na vynikajícím místě 19 km sdílí na východě neoplocené hranice s NP Kruger a na západě Se Sabi Sand Game reserve, 105 km od letiště Mpumalanga a 3 km od přistávací dráhy MalaMala.

 

Londolozi Private Game Reserve ***** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Londolozi je pokladem v srdci Sabi Sand Private Game, rozkládá se na obou březích řeky Sand River u NP Kruger, 127 km od letiště Mpumalanga.

 

Kirkman´s Kamp ***** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Luxusní lodge patří k nejoblíbenějším v Sabi Sand a je známa jako historický kemp ležící na rozloze 6.300 ha v jižní části rezervace Sabi Sand u NP kruger, 7 km od letiště Skukuza, 110 km od letiště Mpumalanga.

 

Chitwa Chitwa Private Game Lodge **** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Luxusní lodge ležící v severním sektoru Sabi Sand u NP Kruger. Je snadno přístupná po silnici nebo letecky z letiště Mpumalanga, 150 km od letiště Hoedspruit.

 

Elephant Plains Game Lodge **** - Sabi Sand Private Game lodge - JAR

Luxusní safari lodge leži v Sabi Sand privátní rezervaci u NP Kruger, 100 km od letiště Hoedspruit a 170 km od letiště Mpumalanga.

 

Djuma Game Reserve **** - Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Djuma je součástí Sabi sand, leží 90 km od letiště Hoedspruit.

 

Leopard Hills Private Game Reserve ***** Sabi Sand Private Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge je postavena na kopci s výhledem na napajedlo a leží v malebném západním sektoru Sabi Sand Game Reserve u NP Kruger. Pozemky lodge se rozkládají na 10 000 hektarech Sabi Sand soukromé zvířecí rezervace. 120 km od letiště Mpumalanga.

 

Shumbalala Game Lodge ***** u Hoedspruit - ThornyBush Game Reserve - JAR

Tato luxusní safari lodge ležící v srdci rezervace Thornybush u NP Kruger, žije zde Velká pětka, 20 km od letiště Hoedspruit.

 

Chapungu Luxury Tented Camp **** - u Hoedspruit - Thornybush Game Reserve - JAR

Leží u NP Kruger v rezervaci Thornybush, kde žije Velká pětka a mnoho dalších druhů zvířat a ptáků, 30 km od letiště Hoedspruit.

 

Jackalberry Lodge ***** - u Hoedspruit - Thornybush Game Reserve - JAR

Krásné severní Dračí hory tvoří pozadí pro tuto luxusní lodge, ležící v rezervaci Thornybush v provincii Limpopo, 25 km od letiště Hoedspruit a 200 km od letiště Mpumalanga.

 

Kapama Private Game Reserve ***** - u Hoedspruit - JAR

Krásná soukromá rezervace se třemi lodgemi Kapama Lodge, Kapama River Lodge a Buffalo Camp na 13.000 hektarech v údolí řeky Olifants u NP Kruger, s krásným výhledem na Dračí hory v blízkosti letiště Hoedspruit - 2 km.

 

Camp Jabulani ***** - u Hoedspruit - JAR

Luxusní safari lodge se safari na slonech leží v srdci soukromé rezervace s Velkou pětkou, 15 km od letiště Hoedspruit.

 

Honeyguide Tented Safari Camp **** u Hoedspruit - JAR

Sousedí s NP Kruger a leží mezi Timbavati a Sabi Sand - to je Manyeleti - rezervace s Velkou pětkou, jsou zde dva stanové kempy HoneyGuide Khoya Moya Camp a Honeyguide Mantobeni Camp, 60 km od letiště Hoedspruit.

 

Elandela Private Game Reserve **** - u Hoedspruit - JAR

Luxusní safari lodge v soukromé rezervaci u NP Kruger, s výbornou polohou u řeky Klaserie s krásným výhledem na Blyde River Canyon a Dračí hory, 7 km od letiště Hoedspruit.

 

Pondoro Game Lodge **** - Balule Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží u Olifants River v Balule Game Reserve v NP Kruger, 230 km od letiště Mpumalanga a 45 km od letiště Hoedspruit.

 

Kings Camp Private Game reserve ***** - Timbavati Private Nature Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží v Timbavati přírodní rezervaci, která je součástí Velkého NP Kruger, 32 km od letiště Hoedspruit.

 

Simbavati River lodge *** - Timbavati Nature reserve - JAR

Malý intimní kemp ležící na březích řeky Nhlaralumi v prestižní rezervaci Timbavati, kde žijí známí bílí lvi, Timbavati tvoří součást Velkého NP Kruger a sdílí s ním neoplocenou hranici. 42 km od letiště Hoedspruit.

 

Motswari Private Game Reserve **** Timbavati Private Nature Reserve - JAR

Luxusní lodge leží v Timbavati na březích řeky Sohebele River, 65 km od letiště Hoedspruit.

 

Royal Legend Safari lodge and Spa ***** - Timbavati Private Nature Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží na březích občasné řeky v Timbavati, která tvoří součást Velkého NP Kruger, 30 km od letiště Hoedspruit.

 

Sefapane Lodge and Safaris **** - Phalaborwa - JAR

Safari lodge leží v krásných zahradách, jen 1 km od brány Phalaborwa NP Kruger, 5 km od letiště Phalaborwa a 500 km od Johannesburgu.

 

Mapungubwe National park** - u Pontdrift - JAR

Světové místo dědictví UNESCO leží na hranicích JAR, Botswany a Zimbabwe na dalekém severu provincie Limpopo, 590 km od letiště Johannesburg.

 

Marataba safari company ***** - privátní koncese v NP Marakele- JAR

NP Marakele má velmi přístupnou a nádhernou krajinu, privátní koncesi tvoří 23.000 hektarů v krásném NP Marakele s Velkou pětkou, jsou zde dramatická pohoří a strže, buš, pláně a řeky. 300 km od letiště Johannesburg, 50 minut letu.

 

Entabeni Game Reserve ***** - oblast Waterberg -Limpopo JAR

Entabeni Safari Conservancy leží v místě světového dědictví UNESCO Waterberg Biosphere v oblasti Waterbergu, 285 od letiště Johannesburg.

 

Mabula Game lodge -**** - u Bela Bela (Warmbaths) - Mabula Game reserve - JAR

Leží v provincii Limpopo, jen 2 hodiny jízdy severně od Johannesburgu a 200 km od letiště v privátní Mabula Private Game reserve.

 

Kwafubesi tented safari Camp *** - u Bela Bela ( Warmbaths) - Mabula Game reserve-JAR

Leží v pohoří Waterberg, v provincii Limpopo v rezervaci Mabula, jen 2 hodiny od Johannesburgu, 200 km od letišt .

 

Ka´ Ingo Private Reserve and Spa ***** - Waterberg - JAR

Luxusní lodge nabízí 5* ubytování a jedinečné safari, jsou tu i lázně Zorgvliet Spa. Lodge leží v oblasti Waterbergu v provincii Limpopo, 285 km od letiště Johannesburg.

 

The Cabanas *** Sun City - JAR

Rozkládá se na mírných kopcích u jezera Sun City a je to hotel vhodný pro rodiny s dětmi. 291 km od letiště Johannesburg.

 

Sun City Hotel **** - Sun City - JAR

Hotel má výhled na známé golfové hřiště Gary Player Country Club Golf Course a jezero Sun City. 291 km od letiště Johannesburg.

 

The Cascades ***** - Sun City - JAR

Z hotelu je výhled na Cascades Lake a zahrady a na golfové hřiště Gary Player Golf Course. 291 km od letiště Johannesburg.

 

The Palace of The Lost City ***** - Sun City - JAR

Leží v kopcích pohoří Pilanesberg, je to jedinečné místo, kde najdete Sun City a Palace of Lost City, 291 km od letiště Johannesburg.

 

Ivory Tree Game Lodge ***** - NP Pilanesberg - JAR

Leží v severovýchodní části Pilanesberg Game Reserve, nejbližší brána je Bakgatla Gate. 200 km od letiště Johannesburg.

 

Kwa Maritane Bush Lodge **** - NP Pilanesberg - JAR

Luxusní safari lodge - Kwa Maritane - místo skály - leží na úpatí starého vulkánu v NP Pilanesberg s Velkou pětkou. 198 km od letiště Johannesburg.

 

Bakubung Bush Lodge **** NP Pilanesberg - JAR

Bakubung - znamená lidé nosorožce - luxusní lodge ležící v NP Pilanesberg, 203 km od letiště Johannesburg.

 

Tshukudu Bush lodge **** - NP Pilanesberg - JAR

Luxusní safari lodge ležící na kopci s nádherným výhledem na NP Pilanesberg, je zde i napajedlo u lodge. 203 km od letiště Johannesburg.

 

Madikwe River Lodge *** - Madikwe Game Reserve - JAR

Safari lodge ležící na březích řeky Groot Marico River v rezervaci Madikwe s velkou pětkou mezi Sun City a Botswanou, 350 km od letiště Johannesburg.

 

Impodimo Game Lodge ***** - Madikwe Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge ležící v Madikwe Game reserve o rozloze 75 000 ha, žije zde Velká pětka, nosorožec černý, gepardi a pes hyenovitý. 380 km od letiště Johannesburg.

 

Madikwe Safari Lodge ***** - Madikwe Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží v rezervaci Madikwe - v jedné z největších v JAR - 75.000 ha divočiny, 340 km od letiště Johannesburg.

 

Madikwe Hills Private Game Reserve ***** - Madikwe Private Game Reserve - JAR

Luxusní safari lodge leží v Madikwe Game reserve, v privátní části nedotčené divočiny ,kde jsou pláně plné divoké zvěře a kde kromě Velké pětky také žijí psi hyenovití. 330 km od letiště Johannesburg.

 

Jaci´s Safari and Tree lodges - Madikwe game reserve - JAR

Tyto lodge zcela předčí vaše očekávání, jsou velmi intimní, s důrazem na detail. Je to perfektní místo pro romantická safari, svatby v buši a líbánky.

 

Southern Sun O.R. Tambo Interbational Airport *** - Johannesburg - JAR

Hotel leží 500 metrů od letiště Johannesburg.

 

The Airport Grand**** - u letiště OR Tambo Airport Johannesburg - JAR

Ideální hotel na přenocování u letiště, asi 10 km od letiště Johannesburg.

 

Protea Hotel Wanderers **** - Johannesburg - Illovo - JAR

Moderní městký hotel ležící v pěkném předměstí Illovo, asi 4 minuty jízdy od hotelu je dálnice M1 se snadným přístupem na letiště a další místa, 28 km od letiště Johannesburg.

 

The Grace in Rosebank ***** - Johannesburg - Rosebank - JAR

Luxusní hotel ležící na předměstí Rosebank blízko Sandtonu, 30 km od letiště Johannesburg.

 

City Lodge Katherine Street Sandton - Johannesburg - Sandton - JAR

Hotel leží nedaleko dálnice M1, je odtud snadný přístup do centra Sandtonu, na Nelson Mandela Square a do Village Walk obchodů, kin a restaurací. 25 km od letiště Johannesburg.

 

The Michelangelo***** - Johannesburg - Sandton - JAR

Hotel má strategickou polohu s výhledem na náměstí Nelson Mandela Square, 26 km od letiště Johannesburg.

 

Lesedi African Lodge *** - Gauteng - Cradle of Humankind - JAR

Autentická kulturní vesnice leží v srdci Kolébky lidstva - světové místo dědictví UNESCO. Kulturní vesnice ukazuje tradiční způsob života těchto etnických skupin Jižní Afriky - Zulu, Sotho, Xhosa, Pedi a Ndelebel, 90 km od letiště Johannesburg.

 

Maropeng Hotel **** Magaliesberg - Cradle of Humankind - JAR

Maropeng hotel leží v blízkosti návštěvnického střediska Maropeng Visitors Centre a 10 km od Sterkfontein Caves, 90 km od letiště Johannesburg.

 

Mount Grace Country House a Spa ***** - Magaliesburg - JAR

Jen hodina jízdy od Johannesburgu nebo Pretorie, poklidné místo ležící v pohoří Magaliesburg, kolem je 10 akrů zahrad, 85 km od letiště Johannesburg.

 

Court Classique All - Suite Hotel **** - Pretoria - Arcadia- JAR

Leží v diplomatické čtvrti Arcadia, nedaleko Union Buildings, Pretoria Art Musea a sportovního stadionu 2010 - Loftus Versfeld Stadium, 45 km od letiště Johannesburg.

 

Protea Hotel Waterfront **** - Pretoria - Centurion - JAR

Leží mezi Pretorií a Johannesburgem u nákupního střediska Centurion Shopping Mall s restauracemi, bankami, kiny a nočními kluby, 50 km od letiště OR Tambo a 50 km od Lanseria Airport.

 

The Randburg Towers Hotel - JAR

Poloha : ve středu Randburgu, vzdáleného přibližně 30 km od mezinárodního johannesburgského letište a pouze dvě minuty od Randburg Waterfront, zábavního, restauračního a obchodního centra. Pokoje : 180 plně vybavených pokojů a 36 chatek s kuchyňkou, halou a koupelnou. Vybavenost : restaurace, bar, bazén a parkovací místa pro hosty.

 

Park Plaza Sandton *** JAR

Poloha: Sandton , vzdálenost od letiště Johannesburg 35 kilometrů. Počet pokojů: 138 Vybavenost: Kuchyňka s lednicí, klimatizace, televizor, koupelna s vanou a sprchou. Popis: Moderní městský hotel má tři trakty, leží v klidném prostředí. K dispozici: Terasy pro slunění, dva venkovní bazény, několik restaurací a barů s vynikající kuchyní, kryté parkoviště, příjemný servis.

 

Garden Court Southern Sun - JAR

Poloha: Johannesburg International Airport, 2 kilometry od letiště. Počet pokojů: 253 Vybavenost: Klimatizace, televizor, vysoušeč vlasů, kávovar. Popis: Moderní letištní hotel. K dispozici: Dvě restaurace, bazén, bezpečné parkování.

 

Ubytování v Botswaně

Ubytování v Botswaně je většinou v luxusních kempech, které patří několika společnostem - jako je Wilderness Safaris, Orient Express Safaris, Desert and Delta Safaris, CC Africa, Sanctuary lodges and Camps, Kwando safaris a dalším.. Uvádímě pouze několik ukázek.

 

Elephant Valley Lodge *** - Lesní rezervace Kasane - Botswana

Je to stanová lodge ležící v údolí Lesoma v lesní rezervaci Kasane sousedící s NP Chobe, 20 km od letiště Kasane.

 

Ichobezi Luxury Safari Boat **** - řeky Chobe a Zambezi - Botswana

Velká obytná loď pluje jak na řece Chobe tak i Zambezi a přes klidný kanál Kasai Channel, 5 km od letiště Kasane.

 

Chobe Marina Lodge *** - u NP Chobe - Botswana

Má ideální polohu v Kasane na severovýchodě Botswany, kde se setkávají 4 země Zimbabwe, Zambie, Botswana a Namibie. 8 km od letiště Kasane, 90 km od Victoria Falls a Livingstone letiště.

 

Mowana Safari Lodge **** - u NP Chobe - Botswana

Mowana Lodge leží na kraji NP Chobe, s výhledem na řeku Chobe, 4 km od letiště Kasane, 80 km od Victoria Falls a Livingstone.

 

Chobe Game Lodge **** - NP Chobe - Botswana

Chobe Game Lodge je jediná stálá lodge v NP Chobe, 15 km od letiště Kasane.

 

Muchenje Safari Lodge **** - u NP Chobe - Botswana

Leží na východní straně u parku Chobe, je to jediná lodge v oblasti, kde se nabízí velmi soukromé safari, 50 km od letiště Kasane.

 

Pom Pom Camp *** - Okavango Delta - Botswana

Pom Pom Camp leží v srdci delty v oblasti bohaté na zvěř a výhledem na lagunu. 20 minut letu malým letadlem z Maunu.

 

Gunn´s Camp **** - Okavango delta - Botswana

Je tu výhled na legendární Chief´s Island a sousedí s Moremi game reserve, leží pod velkými palmami a ebenovými stromy, krásně ladí s okolím. Do kempu se dostanete malým letadlem z Maunu za 20 minut.

 

Kwara Camp **** - Okavango Delta - Botswana

Leží na severním okraji stálé vody delty Okavanga ve velké soukromé koncesi, doletí se sem za 30 minut malým letadlem z Maunu nebo za 1h 50min z Kasane.

 

Camp Okavango ***- Delta Okavango Botswana

Leží na odlehlém ostrově Nxaragha v srdci stálé delty Okavanga, lze tu pozorovat zvířata celoročně, lehké letadlo Vás sem dopraví za 30 minut z Maunu.

 

Kwando Lagoon Camp *** - Linyanti -Botswana

Leží na severu koncese Kwando River, v oblasti Linyanti, přístup je nejlepší malým letadlem z Maunu nebo Kasane - 55 minut letu.

 

Chief´s Camp ***** - Moremi Game Resrve - Botswana

Kemp leží na ostrově Chief´s Island ve známé koncesi Mombo v rezervaci Moremi a je to jediné místo v zemi, kde je celá Velká pětka na jednom místě. 30 minut letu z Maunu malým letadlem.

 

Camp Moremi *** -Rezervace Moremi - Botswana

Leží u krásné laguny Xakanaxa Lagoon v rezervaci Moremi, 25 letu malým letadlem z Maunu.

 

Khwai River Lodge **** - Moremi Wildlife reserve - Botswana

Leží na okraji záplavové pláně ve východní části rezervace Moremi, přístup do lodge je malým letadlem z Maunu, 25 minut letu.

 

Jack´s Camp - Makgadikgadi Pans - Botswana

Kemp leží v krásných pláních a nabízí jedinečnou pouštní zkušenost. Je tu 10 prostorných stanů s příslušenstvím a lodge je vybavena ve stylu 40.let 20.století.

 

Nitani *****- severní Tuli - Botswana

Exklusivní 5* lodge pouze s pěti suitami, každá má bazén a krásný výhled do buše, lze tu vyjet na safari, vydat se na pěší safari do buše, létat horkovzdušným balónem nebo si odpočinout ve wellness centru.

 
 

Morabeza Hotel **** - Sal - Kapverdy

Morabeza Hotel **** - Sal Nejoblíbenější rodinný hotel s dobrým vybavením a klidnou atmosférou ležící na kraji Santa Maria, krásné písečné pláže. Hotel má fantastickou polohu hned u krásné pláže a osobní přístup k hostům. Hotel původně patřil belgické rodině a ještě dnes je veden vnučkou Sophie Marcellesi. Hotel leží na velkém pozemku s tropickými květinami podél cestiček, které vedou k Le Beach Club - výborné místo na oběd. Zde se také nabízejí vodní sporty. Naše cena obsahuje večeři první den v restauraci Les Palmiers a v sobotu a poslední večer večeři barbecue, každý týden vašeho poby ...

 

Villa do Farol **** - Sal - Kapverdy

Villa do Farol **** - Sal - all inclusive Leží na písečné pláži 1 km od Santa Maria. All inclusive hotel s výborným vybavením, jak pro dospělé tak pro děti. Velké bazény, výborné pro rodiny, většina klientely je italská. Hned u hotelu je dlouhá písečná pláž na obě strany. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, fénem, televizí, malou ledničkou, sejfem, k dispozici i propojitelné pokoje. Jsou to nízkopodlažní domky v prostorných zahradách. Vybavení : hlavní restaurace, malá restaurace, 3 bary, velký bazén s částí pro děti, tenis, stolní tenis, diskotéka s barem, internet, 236 pokojů. ...

 

Hotel Odjo d´Agua**** - Sal - Kapverdy

Hotel Odjo d´Agua**** - Sal Dobrý hotel ležící v centru Santa Maria hned u malé klidné pláže. Hotel je veden rodinou z Kapverd, je tu velmi přátelská atmosféra, recepce je ozdobena antikvariátními dekoracemi. Z hotelu je nádherný výhled na pláž, každý večer hraje živá hudba v nedalekém restaurantu O farolin a Q Bar, i když je hotel stranou do barů a restaurací není daleko. Hotel je vhodný pro páry. Vybavení: malá pláž a bar, bazén a terasa, restaurace O farolin a Q Bar, minilázně a tělocvična, obchod se suvenýry, internet, 47 pokojů a suit. Pokoje mají sprchu nebo vanu, fén, klimatizaci, ...

 

Apartmány Porto Antigo *** - Sal - Kapverdy

Apartmány Porto Antigo *** - Sal Pěkné nové apartmány a studia nedaleko obchodů a restaurací. Jsou tu dvě pěkné pláže pro hosty. Apartmány mají výhled na moře a jsou hned u velkého bazénu a pláže. Vhodný pro rodiny, páry. Vybavení : restaurace, bar, velký bazén, terasa s lehátky a recepce. Vybavení apartmánů klimatizace, kuchyňka s vybavením, lednička a mrazák, televize, sprcha, sejf, apartmány až pro pět osob.

 

Hotel Pontao *** - Sal - Kapverdy

Hotel Pontao *** - Sal Nachází se blízko centra Santa Maria. Nabízí jednoduché ale pěkné ubytování pro rodiny a páry nedaleko pláže. Je tu jen 24 pokojů a 12 dvoupokojových apartmánů. Pokoje jsou moderně vybaveny, leží kolem bazénu a terasy, nejbližší pláž je 300 metrů. Snídaně se podává v prvním patře a je tu také malý bar u recepce. V blízkosti je mnoho restaurací a oblíbený noční klub Pirata. Malý přátelský hotel za dobrou cenu. Vybavení : bazén, bar, internet, pokoje mají klimatizaci, minibar, fén, televizi, sejf, balkón.

 

Hotel Parque das Dunas *** - Boa Vista - Kapverdy

Hotel Parque das Dunas *** - Boa Vista Leží na krásné pláži Praia das Chaves, je nejlepší na ostrově, příjemné a klidné místo. Komplex tvoří jednoduchá bungala ležící v tropických zahradách s přímým přístupem na pláž. Je tu velký bazén v zahradách u pláže s lehátky a palmami. V hotelu je malý bar a neformální restaurace. Je to velmi příjemný hotel na odpočinek, pláž je tu dlouhá 12 km a k dispozici jsou slunečníky a lehátka. Vynikající poloha klidného hotelu. V hotelu je bazén s dětskou částí, restaurace a bar, malá knihovna a internet, shuttle bus do města, sejf, 90 bungalovů. Pokoje jso ...

 

Hotel Venta Club **** - all inclusive - Boa Vista - Kapverdy

Hotel Venta Club **** - all inclusive - Boa Vista Velký hotelový resort s velmi dobrým vybavením ležící na výborném místě u pláže Praia de Chaves. Jsou zde dvě restaurace, bar u bazénu a na pláži, diskotéka a otevřené divadlo v noci. Oblíbené místo italských turistů. Pokoje jsou umístěny ve dvoupodlažních budovách s dvorkem nebo balkonem, některé mají výhled na moře. Nabízí se zde mnoho aktivit, je tu plně vybavená tělocvična, tenis, salon krásy, dva velké bazény a klub pro děti. Velmi dobrá poloha hotelu na pláži. V pokojích je klimatizace, televize, lednička, telefon, sejf.

 

Hotel Foya Branca **** - Sao Vicente - Kapverdy

Hotel Foya Branca **** - Sao Vicente Klidný hotel na velkém pozemku u písečné pláže Sao Pedro, ideální pro aktivní nebo odpočinkovou dovolenou. V hotelu je velmi dobré vybavení, nachází se blízko hlavního města ostrova Mindelo. Hotel leží v dobře udržovaných zahradách s výhledem na pláž, má dva bazény, bazén pro děti a místo na hraní. Občerstvit se můžete ve dvou barech a stylové restauraci. Do Mindelo jezdí zdarma autobus - 10 minut jízdy. Pokoje jsou světlé a vzdušné s velmi dobrým nábytkem s terasou nebo balkonem ve dvou patrech. Mají výhled na moře, jsou prostorné a lze mít pokoj i pro ...

 

Hotel Pestana Tropico **** - Santiago - Kapverdy

Hotel Pestana Tropico **** - Santiago Leží na malém útesu s výhledem na Atlantik, velmi pohodný hotel s jednou z nejlepších restaurací na ostrově. Leží 5 minut od starých koloniálních domů v diplomatické čtvrti hlavního města ostrova Praia, výborné místo i na prohlídku města. V hotelu je renomovaný Restaurant Alex s místními i mezinárodními specialitami. Pokoje jsou zdobeny v soudobém stylu. Pláž s tmavým pískem Prainha leží odtud 300 metrů, často se tu hraje fotbal. Hotel je vhodný pro skupiny nebo páry. Je tu bazén, restaurace, Bar Ilheu, malý obchod, tělocvična, 51 prostorných pokojů s ...

 

Hotel Oasis Praiamar **** - Santiago - Kapverdy

Hotel Oasis Praiamar **** - Santiago Leží na skalnaté plošině s výhledem na dvě zátoky s černým pískem ve městě Praia, je to dobře zavedený hotel s dobrými službami, vybavením a jídlem. Panorama bar je ideální místo na občerstvení, živá hudba tu hraje přes víkendy v sousedním Tabankamar. Dobré místo pro ty, kdo chtějí jít na trhy, prohlédnout si město a užít si noční život. Odtud se také můžete vydat na výlet na vulkanický ostrov Fogo, který leží nedaleko - krátký let. V hotelu je 122 pokojů, bazén, terasa, restaurace a bar, Café Capitol s hudbou, jacuzzi, tělocvična, sauna. Pokoje mají m ...

 

Hotel Oasis Porto Grande **** - Sao Vicente - Kapverdy

Hotel Oasis Porto Grande **** - Sao Vicente Pohodlný hotel s výhledem na hlavní náměstí v Mindelo, kulturní centrum Kapverdských ostrovů. Pokoje jsou jednoduché, ale pohodlné ve dvou patrech, buď s výhledem na náměstí nebo na bazén. V Lobby baru hraje živá hudba skoro každý večer, což přitahuje jak místní tak turisty. Posezení venku na náměstí. Hotel má výbornou restauraci, hosté mohou odpočívat u bazénu nebo dojít na pláž vzdálenou 20 minut chůze. Trochu staromodní hotel, výborný pro ty, kdo chtějí mít večer zábavu a prohlédnout si město. V hotelu je bazén, tělocvična, restaurace, lobby, t ...

 

Ubytování v Keni

V Keni nabízíme různé typy ubytování, moderní městské hotely v Nairobi, které je východiskem pro cesty na safari, jsou zde i jednodušší hotely. Během safari lze nabídnout ubytování střední a vyšší kategorie, na safari se dá také kempovat. Lodge jsou buď stanové - velké stany s příslušenstvím nebo pevné budovy, komplexy budov nebo jednotlivá bungala.

 

Tribe ***** - Nairobi - Keňa

Hotel leží mimo centrum města v bohaté čtvrti Girigi na předměstí Nairobi. U hotelu je moderní Village Market Shopping a Recreation Complex, kde je více než 150 obchodů, restaurací a dalších služeb, 30 km od letiště Nairobi.

 

House of Waine ***** - Nairobi - Keňa

Butikový hotel ležící na farmě, kde se Karen Blixen snažila pěstovat kávu na začátku 20.století. Leží na předměstí Karen, v Nairobi, 30 km od letiště Jomo Keynatta a 18 km od letiště Wilson.

 
 
 

The Giraffe Manor ****- u Nairobi - Keňa

Luxusní ubytování je obklopeno 140 akry původního lesa hned u Nairobi - 20 km.

 

Sarova Lion Hill Game Lodge *** - NP Lake Nakuru - Keňa

Lodge leží v srdci Velké příkopové propadliny, kde žije mnoho ptactva, hlavně známých plameňáků u jezera. 160 km od Nairobi, 2 hodiny jízdy do lodge, hosté sem také mohou letět - 20 minut a pak je čeká transfer po silnici 30 minut.

 

Samburu Serena Safari lodge **** - rezervace Samburu - Keňa

Leží v centru zvířecí rezervace Samburu v oblasti s otevřenou savanou, na březích řeky Uaso Nyiro River, lodge je rustikální, ale sofistikovaná, 335 km od Nairobi, 7 hodin jízdy od Nairobi, lze sem také letět z letiště Wilson - 1,45 hod.

 

Sarova Mara Game Camp *** - rezervace Masai Mara - Keňa

Luxusní stanový kemp leží na kopci uprostřed známé rezervace Maasai Mara, milióny pakoňů tudy každoročně migrují přes řeku Mara, 260 km od Nairobi, pokud sem klienti letí - 40 minut, pak je čeká transfer 20 minut.

 

Mara Serena Safari lodge **** rezervace Maasai Mara - Keňa

Z lodge je nádherný výhled na okolní pláně, lesy a řeky, které z Maasai Mara tvoří jedno z nejbohatších míst na světě na zvířata. 350 km od Nairobi, asi 6 a půl hodiny jízdy, lze sem i letět z letiště Wilson (let 1,45 minut).

 

Governors´Camp **** - rezervace Maasai Mara - Keňa

Luxusní stanový kemp ležící u řeky Mara v západní části Maasai Mara. Lze letět z letiště Wilson z Nairobi na přistávací plochu Musiara, odkud Vás transfer odveze do kempu - asi 15 minut, po zemi sem lze dojet z Nairobi za 6 hodin.

 

Olonana - - Rekero Camp Maasai Mara - Keňa

Leží mezi pohořím Siria Escarpment na březích řeky Mara River, je tu luxusní kemp v divočině, odtud se můžete vydat na safari nebo na návštěvu místních vesnic.

 

Porini Rhino Camp - Jižní Laikipia - Keňa

Daleko od lidí leží na 90.000 akrovém pozemku Ol Pejeta conservancy, tvoří jej 6 luxusních stanů s příslušenstvím. Vydejte se na safari s průvodcem pěšky nebo v autech 4x4.

 

Satao Elerai Camp ***- NP Amboseli - Keňa

Luxusní safari kemp leží v klidném a neposkvrněném prostředí 5000 akrů velké privátní rezervace 10 km jihovýchodně od NP Amboseli na úpatí nejvyšší hory Afriky Kilimanjara. Z kempu je výhled do NP Amboseli jedním směrem a na horu Kilimanjaro na druhou stranu, pohled odtud patří k nejlepším v Africe, 270 km od Nairobi.

 

Satao Camp *** Tsawo East NP - Keňa

Safari kemp leží mezi stromy s výhledem na napajedlo, 400 km od Nairobi (5 hodin jízdy) asi 160 km od Mombasy - 3 hodiny jízdy, hosté mohou do kempu letět a pak je čeká transfer do kempu 10 minut, privátní charter z Mombasy do kempu letí 45 minut.

 

Kilaguni Serena Safari Lodge **** - NP Tsavo West - Keňa

Safari lodge leží uprostřed NP Tsavo West s výhledem na Chuylu Hills na úpatí hory Kilimanjaro, žije zde mnoho slonů. Kilaguni leží na hlavní cestě z Nairobi do Mombasy - 270 km od Nairobi.

 

Leopard beach Hotel and Spa **** - Mombasa - Diani beach - Keňa

Hotel leží na Diani Beach na jižním pobřeží Mombasy, snadno se sem lze dostat z letiště - 45 km.

 

Kipungani - ostrov Lamu - Keňa

Krásné místo na starém arabském ostrově Lamu v severovýchodní Keni. Kipungani patří k nejexotičtějším, nejromantičtějším místům na východafrickém pobřeží.

 

Ubytování na Madagascaru

V Antananarivo najdete mnoho luxusních hotelů Hotel Colbert, Hotel Royal Palissandre, Hilton, Hotel Panarama. Na pobřeží v Nosy be a Sainte Marie jsou také luxusní resorty.

 
 

Ubytování v Maroku

Ubytování v Maroku lze pořídit za různé ceny, od několika dirhamů za jednoduché bydlení až po luxusní riady a velké paláce. Pro střední rozpočet lze doporučit malé penziony, jednodušší riady, i tady se však ceny velmi liší, v závislosti na sezoně a podle toho, co usmlouváte s majitelem.

 

Maliba Mountain lodge 5* - Lesotho

Nová lodge nabízí 5* ubytování v zemi, která je známá svými treky, jízdou na ponících, flórou, pozorováním ptáků, geologií, kulturou a nádhernými přírodními scenériemi. Zde najdete místo totálního relaxu.

 

Khamliahouse - Dar el Khamlia - Erg Chebbi - Maroko

Jeďte po cestě ve stínu palem písečných dun Erg Chebbi do vesnice Khamlia, nazývané jižní branou pouště a můžete se ubytovat v pensionu Khamliahouse.

 

Ubytování na Mauritiu

Na Mauritiu zajišťujeme ubytování všech kategorií, od jednoduchých bungalovů s vlastním stravováním, pensiony se snídaní, bungala a vilky, hotely všech kategorií, se stravováním podle přání klienta - tedy ubytování se snídaní, polopenze, plná penze a all inclusive. Cesty lze přizpůsobit časovým a finančním možnostem klienta.

 

Le Méridien Ile Maurice**** - Mauritius

Poloha: 60 km od letiště Mauricius, 15 km od hl. města a 15 km od nákupního centra Počet pokojů: 260 pokojů s výhledem na oceán, plně vybaveným minibarem, televizí se satelitními programy Vybavenost: Prostorná koupelna, balkon nebo terasa Popis: Luxusní hotel, kde se o Vás postarají jako doma K dispozici: Restaurace, fitness, sauna, pára, tenisové kurty a mnohem více

 

Preskil Beach Resort **** - Pointe Jerome - JV- Mauritius

Romantické místo ležící na soukromém ostrově má ideální polohu na jihovýchodě v Pointe Jerome u historickéího města Mahébourg a asi 15 km od letiště.

 

Ubytování v Mozambiku

Ubytování v Mozambiku může být v luxusních plážových lodgích a resortech, městských hotelích v Maputo nebo v malých chatkách u moře a v kempech. Barra resorts, Praia do Sol beach resort, Rani resorts, Azura retreat, Castello do mar a další. 7 nejlepších míst na ubytování v Mozambiku: plážové destinace Azura Benguerra Island - luxusní eco-boutique hotel v nedotčeném mořském národním parku, jen 18 vilek, každá s vlastním bazénem, spolupráce s místní komunitou, aktivity na místě, vysoký standard služeb. Anantara Bazaruto Lodge - 44 vilek v souladu s okolím, aktivity na ostrově, krásná poloha. Nuarro Lodge - výborné potápění a jídlo, skrytý poklad Mozambiku, leží na severu -12 luxusních chatek na pláži na dunách, postaveny z místních materiálů, jediná lodge na severu nabízející potápění ze břehu. Azura Quilalea - leží na soukromém ostrově v souostroví Quirimbas, vynikající pro líbánky a potápeče, jen 9 vilek na pláži postavených z místních materiálů. Pestana Bazaruto lodge - zrenovováno v roce 2007, leží na ostrově Bazaruto, bazén, internet, potápění, rybaření, je tu 40 bungalovů v tropické zahradě s výhledem na moře. Anantara Medjumbe Island resort and Spa - na souostroví Qurimbas na severu, 12 vilek na pláži, bazén, romantický soukromý ostrov. Coral Lodge 15.41 - skrytý poklad Ilha de Mozambique, návrat do starých časů, lodge má 10 luxusních vilek, každá má svou obsluhu, klimatizace.

 

Indigo Bay Island resort and Spa ***** - ostrov Bazaruto - Mozambik

Indigo Bay leží v chráněné oblasti národního parku na západě ostrova Bazaruto, asi 10 minut letu malým letadlem z Vilanculos.

 

Pestana Bazaruto Lodge **** - ostrov Bazaruto - Mozambik

Lodge se nachází na největším ostrově souostroví Bazaruto, asi 800 km od Maputo a 30 minut od pobřeží letadlem od městečka Vilanculos.

 

Marlin Lodge **** - Bazaruto - Ostrov Benguerra - Mozambik

Leží na ostrově Benguerra na souostroví Bazaruto, 14 km od pobřeží, 25 minut lodí od letiště Vilanculos.

 

Benguerra Lodge **** - souostroví Bazaruto - ostrov Benguerra - Mozambik

Benguerra Lodge leží v zátoce na ostrově krásného souostroví Bazaruto, 14 km od pevniny a 10 minut letu od letiště Vilanculos.

 

Medjume Private Island ***** - souostroví Quirimbas - ostrov Medjume - Mozambik

Leží na soukromém, ostrově Medjumbe v souostroví Quirimbas v severním Mozambiku, 45 minut letu od letiště Pemba malým letadlem.

 

Matemo Island **** - souostroví Quirimbas - ostrvo Matemo - Mozambik

Intimní ostrov, kam se dá doletět malým letadlem za 15 minut z letiště Pemba.

 

Pemba Beach Hotel and Spa ***- Pemba - brána do Quirimbas - Mozambik

Leží na dalekém severu Mozambiku v provincii Cabo Delgado, na severní straně Wimbe Beach, je ovliněn arabskými vlivy. 5 km od letiště Pemba.

 

Ibo Island Lodge - souostroví Quirimbas - Mozambik

Místo má status Světového dědictví UNESCO, Ibo je jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě, jsou zde idylické pláže, ale také historie a kultura, vodní sporty, pozorování ptáků, mangrovníky, výborné mořské plody, romantika, luxus a klid.

 

Dugong Beach Lodge *** - Vilanculos Mozambik

Plážová lodge leží v chráněné oblasti, 35 minut plavby lodí přes zátoku z Vilanculos.

 

Southern Sun Maputo **** - Mozambik

Hotel má ideální polohu na pláži v blízkosti obchodního centra města, 7 km od letiště Maputo.

 

Polana Serena Hotel ***** - Maputo Mozambik

Leží blízko centra města a letiště Maputo, je to luxusní hotel s prvotřídními službami, 8 km od letiště.

 

Lugenda Wilderness Camp - Niassa reserve - Mozambik

Rezervace Niassa je dvakrát větší než NP Kruger. Je tu pouze 8 luxusních stanů s příslušenstvím. Na safari s průvodci se můžete vydat autem i pěšky a prozkoumat tato divoká místa.

 

Nkwichi Lodge - Lake Niassa - Mozambik

Nádherná eko-lodge leží v rezervaci Manda Wilderness Game reserve u břehů jezera Niassa. Je tu sedm prostorných chatek s příslušenstvím na krásné bílé pláži. Lodge leží v nádherné divočině.

 

Moja Safari Wilderness - Niassa reserve - severní Mozambik

Exkluzivní koncese v nedotčené rezervaci Niassa. Lze se vydat na pěší safari, plavbu na lodi. Jedno z posledních míst pravé divočiny v Africe.

 

Ubytování v Namibii

V Namibii je široký výběr možností ubytování, od luxusních lodgí a kempů (např. Wilderness Safaris - Kulala lodge v poušti, Damarland Camp, v Etosha Ongava Lodge, Andersson´s Camp, v odlehlých částech např.Lianshulu Lodge, Skeleton Coast). Další možnosti jsou dobře vybavené kempy, kempovat se také dá u některých lodgí. Nabízíme jedinečnou možost použít tzv. Free and Easy last minute voucher, který umožňuje maximální flexibilitu v cestování. Všechno nabízené ubytování je bez jídla a lze si zakoupit libovolný očet voucherů, cena jednoho - za pokoj je 1500 CZK.

 

Terrace Bay - v Národním parku Skeleton Coast Park - Namibie

Park zaujímá asi třetinu namibijského pobřeží, legendární Skeleton Coast - Pobřeží koster se táhne 500 km od řeky Ugab River na jihu až k řece Kunene River na severu. Terrace Bay je nejsevernější kemp na pobřeží, 780 km od letiště Windhoek.

 

Onganga Hotel pension Windhoek Namibie

Leží v Avis na východním předměstí města, jen pět minut jízdy do centra a v blízkosti Avis Dam.

 

Protea Hotel Zambezi River Lodge *** - Katima Mulilo Namibie

Protea Hotel Zambezi River lodge leží ve Východním Caprivi u Katima Mulilo, přímo na březích řeky Zambezi. Lodge je ideálním místem na přenocování po cestě na Victoria Falls nebo do NP Chobe. 1120 km od letiště Windhoek a 20 km od letiště Katima Mulilo.

 

Namushasha Country lodge *** - Caprivi Namibie

Namushasha leží 24 km jižně od Kongola ve Východním Caprivi na řece Kwando River s výhledem na jezírko s hrochy. Lze zde pozorovat stovky ptáků. Leží 1120 km od letiště Windhoek a 1 hodinu jízdy po silnici od letiště Katimo Mulilo Mpacha Airport.

 

Chobe Savanna Lodge **** - Východní Caprivi v Namibii - u NP Chobe

Lodge leží ve Východným Caprivi na poloostrově na severním břehu řeky Chobe, má výhled na záplavové pláně NP Chobe. Přístup je sem lodí z Kasane z Botswany, můžete tu mít exkluzivní zážitek z řeky Chobe. Oblast je známá mnoha zvířaty včetně antilopy puku.

 

Hakusembe River Lodge *** - u Rundu Namibie

Leží na březích řeky Kavango v krásné vegataci u řeky, 12 km severozápadně od Rundu a 759 km od letiště Windhoek, je to ideální místo pro zastávku pro cestující po vlastní ose odlehlým Caprivi Stripem na cestě do Chobe.

 

Otjibamba Lodge *** - u Otjiwarongo Namibie

Lodge je ideální zastávkou pro cestující z Windhoeku do severní Namibie a do NP Etosha. Leží jen 4 km jižně od města Otjiwarongo. Leží v soukromé zvířecí rezervaci, 300 km od letiště Windhoek.

 

Oshakati Country hotel *** - Oshakati Namibie

Oshakati je centrem přeshraničního obchodu s Angolou a je ideální základnou pro průzkum severu Nambie, lze navštívít Ruacana Fall a NP Etosha, 780 km od letiště Windhoek.

 

Protea Hotel Ondangwa *** - u Oshakati Namibie

Leží v kulturním srdci Namibie, asi 92 km od NP Etosha na dalekém severu země. 4.5 km od letiště Ondangwa a 710 km od letiště Windhoek.

 

Opuwo Country hotel *** - Opuwo Namibie

Opuwo je bránou do Kaokoveldu na severozápdě Namibie. Odlehlá oblast jižně od řeky Kunene je domovem kmenů Himba, které si zachovaly svou identitu a kulturu. 675 km od letiště Windhoek.

 

Erongo Wilderness lodge *** - Omaruru Namibie

Luxusní lodge ležící severozápadně od Windhoeku obklopena je pohořím Erongo, kde se setkává poušť, hory a buš. 242 km od letiště Windhoek, 236 km od Swakopmundu.

 

Epupa Falls Lodge - severozápad Namibie

Krásná lodge s devíti velkými luxusními stany na kamenných podlážkách, leží na březích řeky Kunene u krásných vodopádů Epupa Falls. Ideální místo odkud lze prozkoumat tuto odlehlou oblast.

 

Waterberg Camp - Waterberg Plateau Park Namibie

Je to brána do Waterberg Plateau Park, který leží asi 200 metrů nad okolní krajinou, 350 km od letiště Windhoek.

 

Namatubis Guest Farm *** - Outjo Namibie

Leží 15 km od Outjo na cestě do NP Etosha asi 80 km od brány Andersson, která je jižním vstupem do NP Etosha. 340 km od letiště Windhoek.

 

Mushara lodge **** - u NP Etosha Namibie

Lodge leží asi 8 km od brány Von Lindequist na východní straně NP Etosha, má dobrou polohu pro výlety do Etosha NP, 500 km od letiiště Windhoek.

 

Epacha game lodge & spa **** - u NP Etosha Namibie

Luxusní kemp leží v soukromé zvířecí rezervaci Epacha ležící u NP Etosha. 435 km od letiště Windhoek.

 

Namutoni Camp - Národní park Etosha Namibie

Leží u východní hranice parku, Namutoni je postaveno kolem staré německé pevnosti. Je to národní památka, původně postavená na začátku 20.století. 575 km od letiště Windhoek. Pokud bydlíte v parku,můžete jet i na noční safari a mít přístup k napajedlům.také ranní safari lze podniknout hodinu před tím, než se otevřou brány parku a skončit až hodinu poté,co se brány parku uzavřou.

 

Halali Camp - Národní park Etosha

Leží v národním parku, uprostřed cesty mezi Namutoni a Okaukuejo na úpatí dolomitového kopce. 570 km od letiště Windhoek.Je to klidný kemp na území nosorožců.jsou tu dvě speciální chatky na pozorování hvězd a výborné napajedlo. Chatka stojí od 3.450 CZK, kemp od 660 CZK.

 

Onguma Tented Camp - oblast Etosha - Namibie

Leží na hranici NP Etosha, je to velmi příjemný kemp, v blízkosti je přírodní napajedlo. Je zde kladen důraz na detail, v místním jazyce Herero Onguma znamená - místo, které nebudeš chtít opustit.

 

Okaukuejo Camp - Národní park Etosha Namibie

Leží v Národním parku Etosha na jihozápadě pánve Etosha, je nejoblíbenější v parku, 490 km od letiště Windhoek.Tento kemp je známý svým napajedlem,můžete sedět v kempu a pozorovat zvířata celou noc. Chatka stojí od 3.450 CZK a kemp od 660 CZK.

 

Onkoshi Etosha Namibie

Nejnovější ubytování v Etoshe, exklusivní luxusní lodge leží u pánve Fischer ś pan, Chatka stojí včetně jídla,pití a safari 20.250 CZK.

 

Ubytování jihozápadně a východně od Etosha NP Namibie

Etosha safari camp - tři km po C38 od Taleni Etosha Village, je zde výborná atmosféra,je tu bar, chatky a kemp, chatka se snídaní stojí od 2050 CZK a kemp od 210 CZK.

 

Mowani Mountain Camp - Damarland - Namibie

Leží mezi řekami Ugab a Huab v jižním Damaralandu. Tato divočina nabízí krásné pouštní scenérie, neobvyklé geologické formace, je to archeologické místo s jediněčnou pouštní faunou a flórou.

 

Vingerklip lodge ***- mezi Outjo a Khorixas Namibie

Lodge leží v krásné krajině údolí řeky Ugab River, nedaleko Outjo, Khorixas a Twyfelfontein, 350 km od Swakopmundu a 500 km od letiště Windhoek.

 

Twyfelfontein Country lodge **** u Khorixas Namibie

Venkovská lodge leží asi 100 km západně od malého města Khorixas, v blízkosti - asi 5 km se nachází historické místo - Světové místo dědictví UNESCO, kde je největší koncentrace skalních kreseb v jižní Africe a je také v blízkosti Burnt Mountain, Organ Pipes a Petrified Forest. 450 km od letiště Windhoek a 320 km od Swakopmundu.

 

Protea Hotel Sea - View Zum Sperrgebiet *** - Luderitz Namibie

Hotel leží v klidné části města a má výhled na město, přístav a zátoku, 820 km od Windhoeku a 335 km od Keetmanshoopu.

 

Vogelstrausskluft Lodge *** - Na kraji Fish River Canyon Namibie

Lodge leží v jižní Namibii a je z ní výhled na vyschlé koryto řeky, 500 km od letiště Windhoeku a 50 km od Keetmanshoopu.

 

Ai - Ais Hot Spring Spa resort - u Fish River Canyonu Namibie

Resort leží na jižním cípu kaňonu v oblasti Ai-Ais/Richtersveld přeshraničními parku. 720 km od letiště Windhoek. Nově otevrřený kemp má pokoje s výhledem na řeku a horu, je tu nová restauarace a kemp pro stany.

 

Caňon lodge *** - u Fish River Canyon Namibie

Leží v Godwana Caňon Park, jen 20 km od Fish River Canyon na jihu Namibie, 250 km od Keetmanshoopu a 750 km od letiště Windhoeku. Je to stará restaurovaná farma, jsou tu krásné výhledy na krajinu, lodge je známá svým příjemným prostředím a tradičními namibijskými jídly. Hosté si zde mohou zaplavat v bazénu, přeletět Fish River Canyon, jezdit na koni a jít na pěší vycházky. Je tu 25 chatek s vybavením, postavených z přírodního kamene mezi žulovými balvany.

 

Intu Afrika Kalahari soukromá zvířecí rezervace *** - Mariental Namibie

10.000 hektarů zvířecí rezervace na jihozápadě Kalahari podél horního roku řeky Auob River, 260 km od letiště Windhoek.

 

Wolwedans Dune Lodge - poušť Namib - Namibie

Leží v srdci přírodní rezervace NamibRand u krásných červených dun, je to ideální místo pro zkoumání pouště Namib.

 

Sossus Dune Lodge - Namib Naukluft Park

Leží uvnitř NP Namib Naukluf s výhledem na Sesriem Canyon a na okolní duny, 380 km od letiště Windhoek.

 

Hammerstein lodge a kemp *** - oblast Sossusvlei Namibie

Leží mezi Sossusvlei a Luderitz mezi pohořími Namib a Tsaris, v krásném prostředí v blízkosti dun Sossusvlei v NP Namib Naukluf, jenom 65 km od Sesriem Canyon, 400 km od letiště Windhoek.

 

Desert Camp *** - Sossusvlei Namibie

Pouštní kemp s vlastním stravováním, leží 4 km od brány do legendární Sossusvlei, kde jsou největší duny na světě, 390 km od letiště Windhoek.

 

Sossusvlei Lodge *** - Sossusvlei Namibie

Leží přímo u vstupu do známého Sossusvlei, kde jsou největší duny na světě, jenom hodina leteckým taxi z Windhoeku a Swakopmundu, 320 km od letiště Windhoek.

 

Namib Desert Lodge ***- u Sossusvlei Namibie

Pouštní lodge ležící na úpatí pískovcového srázu - zkamenělých dun Namibu, leží severně 60 km od Sesriem a je bránou do dun Sossusvlei, 350 km od letiště Windhoek.

 

Namib Naukluft Lodge *** - u Solitaire Namibie

Je to lodge v poušti ležící 20 km jižně od Solitaire po cestě do kaňonu Sesriem, asi 120 km od krásných dun Sossusvlei, 270 km od letiště Windhoeku.

 

Solitaire Country Lodge *** - Solitaire Namibie

Malá osada Solitaire leží na jihozápadě Namibie a je na cestě do Sossusvlei. Solitaire country lodge najdete 83 km severně od Sesriem, vstupu do Sossusvlei a je to ideální základna, odkud se lze vydat na průzkum pohoří Naukluft. Leží 260 km od letiště Windhoek a 260 km od Walvis Bay a 300 km od Swakopmundu.

 

Protea Hotel Walvis Bay *** - Walvis Bay Namibie

Leží v centru Walvis Bay nedaleko obchodů, bank a restaurací, 15 km od letiště.

 

Swakopmund Hotel **** - Swakopmund Namibie

Hotel leží ve středu Swakopmundu a byl postaven v roce 1901, v roce 1994 velmi dokonale rekonstruován, leží 46 km od letiště Walvis bay.

 

The Burning Shore ***** - u Swakopmundu Namibie

Leží na kraji největších dun na světě, z hotelu je výhled na obrovský Atlantický oceán, najdete jej mezi Swakopmundem a Walvis bay na Long Beach uprostřed cesty - tedy 15 km od jednotlivých měst.

 

Hansa Hotel **** Swakopmund Namibie

Hansa hotel leží v centru města Swakopmund na západním pobřeží Namibie, 45 km od letiště Walvis Bay.

 

Olive Grove Guesthouse **** - Windhoek Namibie

Olive Grove je luxusní pension, v blízkosti centra Windhoeku, v klidné části města, leží 40 km od letiště Hosea Kutako.

 

Villa Verdi Guest House *** - Windhoek Namibie

Villa Verdi leží 10 minut chůze od centra města, je tu mnoho nákupních center, pivnic a turistických atrakcí. Villa leží v zahradách, je to klidné místo v centru Windhoeku, 50 km od letiště.

 

The Elegant Collection Windhoek Namibie

Malý klidný penzion ležící blízko obchodního centra Windhoeku.

 

Jordani Guesthouse Windhoek Namibie

leží v Olympia, jižní residenční části předměstí Windhoeku, v blízkosti vyschlé říčky a původními stromy, je tu restaurace , bar, s tradičními jídly.

 

Vondelhof Guesthouse - Windhoek Namibie

Penzion leží u středu města v klidné části, je to malý neformální penzion ,vyhlášený výbornými službami majitelky Yvonne a jejím personálem.

 

Ubytování ve Rwandě

Rwanda nabízí řadu možností ubytování mezinárodního standartu,mnoho z nich je relativně nových.

 

Ubytování Sao Tome and Principe

Na těchto ostrovech Vám můžeme nabídnout ubytování Omali Lodge a Bom Bom Island resort.

 

Ubytování v Tanzánii

V Tanzánii můžeme zajisitit ubytování všech kategorií, od nejluxusnějších kempů, až po jednoduchá veřejná tábořiště při kempových safari.

 

Serena Mountain lodge *** - Arusha - Tanzánie

Lodge ležící v kávových plantážích na břehu jezera Duluti u Arushe. Arusha je výborné místo na odpočinek před nebo po safari. 50 km od letiště Kilimanjaro, 22 km od letiště Arusha.

 

Rivertrees Country Inn - Arusha - Tanzánie

Leží na úpatí Mount Meru s výhledem na Kilimanjaro. Ubytování kombinující klasickou atmosféru africké elegance, výbornou kuchyni, osobní servis a pohostinnost.

 

Lake Manyara Tree Lodge *****- NP Lake Manyara - Tanzánie

Luxusní safari lodge leží v odlehlé části jihozápadní oblasti NP Lake Manyara, let z Arusha sem trvá 25 minut, pak ještě následuje 2,5 hodiny safari přes park.

 

Lake Manyara Serena Safari Lodge ***** - Lake Manyara - Tanzánie

Leží na kraji pohoří Mto Wa Mbu, odkud je krásný výhled na Velkou příkopovou propadlinu a jezero Manyara, 130 km od letiště Arusha, je tu přistávací dráha odkud jsou hosté zavezeni do lodge.

 

Ngorongoro Crater Lodge ***** - Kráter Ngorongoro - Tanzánie

Leží nad známých kráterem na východní straně u NP Serengeti. Hosté sem přilétají z Arushe do Manyara - 25 minut a pak jsou převezeni v safari autech do lodge, cesta trvá asi 2 hodiny.

 

Ngorongoro Serena Safari Lodge **** - Ngorongoro kráter - Tanzánie

Lodge je postaven na hraně kráteru a je skrytá ve vegetaci, leží 200 km od Arusha, lze sem letět i do Manyara a pak se nechat převézt za 1,5 hodiny do lodge.

 

Gibb´s Farm - Ngorongoro - Tanzánie

Leží v blízkosti kráteru Ngorongoro a NP Manyara, historická farma, kde se pěstuje káva a jsou tu nádherné výhledy. Můžete se vydat na peší safari do kráteru, do místních vesnic a lesů nebo si užit africké lázně.

 

Grumeti River Camp ***** - NP Serengeti - Tanzánie

Luxusní stanová lodge v západní části NP Serengeti na břehu řeky, let z Arusha na přistávací dráhu Grumeti - 1,5 hodina letu a pak transfer do kempu asi 10 minut.

 

Sayari Camp - Serengeti - Tanzánie

Krásný kemp s osmi luxusními stany leží na řece Mara v severní části Serengeti, kromě vynikajícího safari je tu výborná kuchyně a servis, je to ideální místo pro pozorování migrace.

 

Klein´s Camp ***** NP Serengeti - Tanzánie

Leží na privátním území v srdci masajské země v severovýchodní části Serengeti bohaté na zvěř. Přístup do tohoto kouzelného kempu je letem z Arusha na přistávací plochu Klein´s, pak hodina safari po cestě do lodge, 480 km od Arusha.

 

Serengeti Serena Safari lodge **** - NP Serengeti - Tanzánie

Lodge lelží na místě s 360° výhledem na savanu, je to luxusní lodge - 375 km od Arusha, přelet z Arusha na přistávací dráhu Seronera, pak transfer do lodge asi 1 hodinu.

 

Chada Katavi - NP Katavi - Tanzánie

Velmi odlehlé místo, Chada Katavi je místem pro znalce. Kemp leží v parku Katavi, kde je největší hustota zveře v Tanzánii.

 

The Retreat - Selous game reserve - Tanzánie

V nejodlehlejší části severozápadního cípu Selous reserve leží toto místo s 12 exotickými stany na týkových podlážkách na řece Ruaha s krásnými výhledy. Najdete zde dokonalou harmonii přírody a divoké zvěře.

 

Saadani Safari Lodge - NP Saadani - Tanzánie

Malá intimní lodge leží v srdci NP Saadani, je tu buš, pláž a řeka. Na tomto místě můžete najít Velkou pětku v blízkosti Indického oceánu, což je zcela vyjímečné.

 

Lupita Island Lodge - Lake Tanganyika - Tanzánie

Únik na tento soukromý ostrov, který leží na jezeře Tanganyika, je fascinujícím místem s 14 velkolepými vilami a bazény.

 

Gombe Forest Lodge - Gombe Stream NP, Tanzánie

Velké stany leží na dřevěných podlážkách ve velkých stromech manga u jezera Tanganyika. Lze se vydat za šimpanzi, na peší safari nebo odpočívat u vody.

 

Ubytování v Ugandě

K nejluxusnějším hotelům v Ugandě patří Kampala Serena,hotel postavený v centru města má i marocké lázně,sauny ,bazény a možnosti masáží.

 

Queen Elizabeth Bush lodge - Uganda

Queen Elizabeth Bush lodge je postavena na dřevěných podlážkách - jsou to komfortní stany s příslušestvím, vše z mísntích materiálů.Stany leží pod akáciemi. Každý stan má příslušenství a toaltu a venkovní sprchu pro dva.

 

Mantana Tented Camps - Uganda

Tyto ugandské kempy kombinují exkluzivitu v prostředí mimo civilizaci, která nabízí dokonalý kontrast komfortu a divočiny. Naleznete zde zázemí, osobní servis personálu a vybrat si můžete z prostorných vzdušných stanů po nábytkem plně vybavené jídelní stany a dobře zásobené bary.

 

Travellers Rest Hotel Kisoro Uganda

Dian Fossey (Gorily v Mlze) se sem stále vracela a říkala o tomto místě, že to byl její druhý domov.

 

Airport Guesthouse Entebbe Uganda

Guesthouse má osm pokojů, leží na výhodném místě pro ty, kteří se potřebují ubytovat po příletu nebo před odletem.

 

Gorilla Forest Camp - NP Bwindi - Uganda

Luxusní stanový kemp v srdci Bwindi neproniknutelného pralesa NP, je to výborná základna pro trek za horskými gorilami. Ubytování je ve velkých stanech s příslušenstvím.

 

Nyinabulitwa - Fort Portal - Západní Uganda

Venkovský resort a safari kemp leží u krásných deštných pralesů, žije tu velké množství ptactva a 13 druhů primátů, včetně 1400 šimpanzů.

 

Primate Lodge - Kibale Forest Uganda

Leží v srdci Kibale Forest, je tu exklusivní stanový kemp, který nabízí opravdovou zkušenost z džungle a je to výborné místo, odkud se vyráží na pozorování primátů Ugandy. Opice lze pozorovat i z verandy chatky.

 

Le Petit Village Hotel - Kampala

Jsou zde standartní pokoje a suity, hotel je velmi luxusní ,je tu pouze 12 pokojů v safari stylu. všechny pkoje mají příslušesntví a klimatizaci, televizi, Wi-fi, satelitní TV,telefon,ledničku, minibar a CD přehrávač. U hotelu je bazén, výborná restaurace,možnost nákupů.

 

Mihingo Lodge - NP Lake Mburo - Uganda

Leží na skalnatém výběžku a je odtud krásný výhled. Nabízí se tu i jízdy na koních do buše, plavby na lodi, masáže, safari vyjížďky a peší safari. Leží na cestě za gorilami.

 

Speke Hotel Kampala

Speke hotel je pojmenován podle známého britského cestovatele Johna Hannigtona Speke,který objevil pramen Nilu. Speke hotel je první nejstarší hotel v Ugandě, postavený v koloniální době v letech 1920.

 

Ubytování v Zambii

V Zambii existují možnosti různé kategorie ubytování, největší výběr ubytování je u Victoria Falls v Livingstone, další možnosti jsou v Lusace a soukromé kempy v národních parcích, které mají již vybudovanou infrastrukturu. Mnoho luxusních lodgí je přístupných pouze letecky nebo auty 4x4.

 

Luxusní lodge The River Club a Toka Leya Camp ****v Livingstone - Zambie

V blízkosti Victoria Falls najdete luxusní lodge The River Lodge - 10 bungalovů a Toka Leya camp (12 luxusních stanů s přílsušenstvím). Leží asi 10 km od vodopádů.

 

Tongabezi lodge - oblast Victoria Falls - Zambie

Luxusní lodge s jedinečným designem a romantickou atmosférou na březích řeky Zambezi je krásným místem pro milovníky přírody a novomažele na líbánkách.

 

Protea Hotel Safari Lodge ***- Lusaka Zambie

Hotel leží v soukromé rezervaci o rozloze 2500 akrů, hned u Lusaky, 35 minut od centra a 40 km od letiště Lusaka.

 

Protea Hotel Livingstone *** - Livingstone Zambie

Moderní hotel leží 10 minut od vodopádů a 15 km od letiště Livingstone.

 

Thorntree River Lodge *** - u Livingstone - Zambie

Lodge leží v Národním parku Mosi-oa Tiunya, jen několik kilometrů od vodopádů, ubytování zde Vám nabízí nesrovnatelnou zkušenost z buše, 25 km od letiště Livingstone.

 

The David Livingstone safari lodge and spa **** - u Livingstone - Zambie

Lodge leží na březích řeky Zambezi, blízko u vodopádů, 15 km od letiště Livingstone.

 

Zambezi Kulefu Camp - Lower Zambezi - Zambie

Kulefu znamená odlehlé místo, je tu velký klid v krásném prostředí, kemp leží u kanálu řeky Zambezi, je tu mnoho tygřích ryb a můžete zde získat autentické zážitky z africké buše.

 

Sausage Tree Camp - NP Lower Zambezi - Zambie

Velký luxus, hodně zvěře, žádní lidé, tento intimní kemp má vynikající služby a vysoce kvalifikované průvodce, v krásné divočině NP Lower Zambezi.

 

The Island of Siankaba **** - Uprostřed řeky Zambezi - Zambie

Exkluzivní lodge na řece leží na dvou ostrovech uprostřed řeky Zambezi. Velmi malebná poloha v klidném prostředí tvoří příjemnou atmosféru. Lodge leží 50 km od Victoria Falls a 50 km od letiště Livingstone.

 

Zambezi Sun *** - u Victoria Falls - Zambie

Leží na březích řeky Zambezi u vodopádů, 20 km od letiště Livingstone. Hotel je vhodný pro ubytování pro rodiny s dětmi.

 

The Royal Livingstone ***** u Victoria Falls - Zambie

Luxusní hotel leží přímo u Victoria Falls na březích řeky Zambezi, mají tu vynikající služby, 20 km od letiště Livingstone.

 

Kafunta River lodge ***** - South Luangwa NP, Zambie

Lodge leží na březích řeky Luangwa a nabízí ubytování nejvyššího standardu v osmi luxusních chatkách. Denně se vyjíždí na safari i na noční.

 

Puku Ridge Camp - South Luangwa NP - Zambie

Jedinečný kemp leží u pahorku v odlehlé části bohaté na zvěř v NP South Luangwa. Je to malý intimní kemp, který kombinuje luxus s autentickými prožitky.

 

KaingU Safari lodge - NP Kafue - Zambie

Leží u řeky Kafue a nabízí jedinečný zážitek ze safari v neposkvrněné krajině v srdci africké buše, v tomto neobjeveném ráji nabízejí vyjížďky na lodi a pěší safari.

 

Nanzhila Plains Safari Camp - NP Kafue , Zambie

Velký prostorný kemp nabízí nezapomenutelnou zkušenost z africké buše v odlehlé části země. Jsou odtud krásné výhledy.

 

Ubytování na Zanzibaru

Hotely, resorty a bungala na Zanzibaru nabízíme v kombinaci s letenkami, transfery, výlety na ostrově, popřípadě i jednolivé služby dle přání zákazníka. Ubytování na Zanzibaru nabízíme ve všech cenových kategoriích, od nejlevnějších jednoduchých bungalovů nebo malých hotelů ve Stone Town až po luxusní resorty po celém ostrově.

 

Hakuna Majiwe Lodge - Zanzibar

Nová lodge leží mezi vesnicemi Jambiani a Paje na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru. Leží na 6 km dlouhé bílé pláži s palmami, je to perfektní klidné místo.

 

Chwaka Bay hotel - Zanzibar

Plážový hotel leží na východním pobřeží na krásné pláži. Hotel byl postaven ve skandinávském stylu s velkým důrazem na čistotu, je tu 20 moderních pokojů a pět domků.

 

Zanzibar Safari resort - Uroa - Zanzibar

Nový resort leží na východním pobřeží Zanzibaru, každý pokoj má klimatizaci.

 

Breezes Beach Club - Zanzibar

Tento nádherný pobřežní resort leží u krásné pláže. Je tu osobní servis a hotel patří k nejlepším na ostrově. Hotel má jedinečné kouzlo a je znám svým důrazem na detail.

 

Mapenzi Beach Club - Zanzibar

Resort leží na východním pobřeží, asi 45 km od letiště, je to all inclusive resort, ležící na 2 hektarech, má krásné okolí pláží a zahrad.

 

Ocean Paradise Resort - Matemwe Beach - Zanzibar

Nový 5* plážový resort leží na východním pobřeží, asi 60 km od letiště. Leží na 6,5 hektarech a má krásnou polohu, monumentální recepci.

 

Ras Nungwi beach resort - Zanzibar

Leží na severním cípu Zanzibaru a je chráněn korálovým útesem, je to ideální místo pro děti a vodní sporty. Patří k nejlepším resortům na Zanzibaru, je tu 4* ubytování a profesionální potápěčské centrum.

 

Gemma Dell´Est Kendwa/North West Coast - Zanzibar

Je to 5* plážový hotel ležící na západním pobřeží severního Zanzibaru, je to velmi luxusní hotel, 55 km od letiště Zanzibar po dobré cestě.

 

Nungwi Village Beach Resort - Nungwi - severní pobřeží Zanzibar

Je to nový hotel střední třídy u vesnice Nungwi, je to nejlepší hotel v této oblasti, vlastní ho místní a také jej vedou.

 

Kendwa Rocks Zanzibar

Leží na severozápadním cípu Zanzibaru na známé Kendwa beach, první hotel, který tu byl postaven, byl již mnohokrát renovován a nyní nabízí stylové ubytování.

 

Sunset Bungalows v Kendwa Beach - Zanzibar

Bungala leží na jedné z nejlepších pláží Zanzibaru, je tu krásná voda a plavat se tu dá i při odlivu, což nelze na východním pobřeží Zanzibaru.

 

Kendwa Amaan Bungalows - plážový hotel Zanzibar

Leží v Kendwa Rocks, asi hodinu jízdy od letiště, na severozápadním pobřeží, Kendwa je místo pro ty, kteří mají rádi klidnější dovolenou.

 

The Royal Zanzibar - plážový resort Zanzibar

Patří k nejnovějšímm hotelům a leží mezi Nungwi a Kendwa, je to 5*hotel.

 

Zanzibar Beach resort - Stone Town - Zanzibar

Krásný plážový hotel leží jen několik kilometrů od Stone Townu, leží přímo na pláži.

 

Mtoni Marine centre - Stone Town Zanzibar

Mtoni leží asi 5 minut severně od Stone Town na západním pobřeží.

 

Dhow Palace Stone Town - Zanzibar

Je to malý luxusní hotel, ležící v srdci historického Stone Townu.

 

Chavda Hotel - Stone Town - Zanzibar

Hotel leží v centru starého města, je to hotel střední třídy a nabízí dobré vybavení. Je to renovovaný dům obchodníka a je veden přímo majitelem.

 

Emerson a Green Hotel Stone Town Zanzibar

Exklusivní hotel leží v srdci Stone Townu, zde uvidíte, jak sultáni žili před staletími. Bývalý sultánský palác byl restaurován.

 

Tembo Hotel - Stone Town - Zanzibar

Thembo House Hotel je staromodní a přátelský hotel, obklopený historickými budovami na pobřeží ve Stone Townu. Hotel byl přestavěn z budovy z 19.století.

 

Zanzibar Serena Inn - Stone Town - Zanzibar

Hotel leží v historické pobřežní budově a byl velmi pěkně restaurován.

 

Bluebay Beach resort **** - Zanzibar

Na severovýchodě Zanzibaru leží Kiwengwa, místo známé svými bílými plážemi a tyrkysově modrým oceánem, 35 km od Stone Town a 55 km od letiště Zanzibar.

 

Matemwe Bungalows- Zanzibar

Jedinečný tropický ráj, je tu 12 bungalovů s příslušenstvím a výhledem na moře, uvolněná atmosféra, milý personál, krásné pláže a zahrady, výborná kuchyně a dva bazény.

 

Sau Inn hotel - Zanzibar

Je to hotel střední kategorie v milé vesnici na jihovýchodním pobřeží, leží v pěkných zahradách.

 

Ubytování v Zimbabwe

Ubytování v Zimbabwe je v současné době hlavně u Victoria Falls a řeky Zambezi, v NP Hwangwe a v soukromých rezervacích u vodopádů. V zemi je i mnoho dalších pěkných ubytovacích zařízení např. na Lake Kariba a dalších místem, sem však v současné době turisté teprve začínají opět jezdit. V Zimbbawe je v současné době asi 6266 hotelových pokojů a kapacity se zvětšují díky novým investicím.

 

Gorges Lodge Victoria Falls

Nově zrekonstruovaná lodge ležící nad strží Batoka gorge , je odtud neuvěřitelný výhled. 10 chatek je postaveno přímo nad strží a je to romantické místo. Leží asi 10 km od vodopádů, na útesu 200 metrů.

 

Makololo Plains and Little Makollo **** - NP Hwange - Zimbabwe

Soukromá luxusní lodge leží v odlehlé soukromé části NP Hwange, je tu velká ekologická diversita a mnoho zvířat celoročně, hlavně velká stáda slonů a bůvolů. 265 km od letiště Victoria Falls.

 

Matetsi Private Game Reserve ***** - u Victora Falls - Zimbabwbe

Luxusní lodge leží 40 km proti proudu od vodopádů v soukromé rezervaci, patří k ní 15 km pobřeží řeky Zambezi. Matetsi nabízí jedinečnou zkušenost z pobytu u řeky, je tu krásné pozorování zvířat a ptáků - rozloha rezervace je 50 000 ha. 40 km od letiště Victoria Falls.

 

Ilala Lodge Hotel **** - Victoria Falls - Zimbabwe

Hotel leží nejblíže u Victoria Falls a centra města, sousedí s hranicí Victoria Falls NP a divoká zvířata se často pasou na pozemku hotelu. 20 km od letiště Victoria Falls.

 

Victoria Falls safari Lodge **** - Victoria Falls - Zimbabwe

Luxusní safari lodge leží u NP Zambezi, jen 4 km od vodopádů a 24 km od letiště Victoria Falls.

 

The Stanley and Livingstone at Victoria Falls ***** - u Victoria Falls - Zimbabwe

Luxusní hotel leží v soukromé rezervaci o rozloze 6000 ha, jen 10 minut od Victoria Falls, 15 km od letiště.

 

Victoria Falls Rainbow Hotel *** - Victoria Falls -Zimbabwe

Hotel leží ve městečku Victoria Falls, 2 km od vodopádů a 22 km od letiště.

 

A´Zambezi River Lodge *** - Victoria Falls- Zimbabwe

Leží na březích řeky Zambezi, jen 5 km od městečka Victoria Falls, 235 km od letiiště.

 

Elephant Hills Resort **** - u Victoria Falls - Zimbabwe

Luxusní hotel leží na kopci s výhledem na řeku Zambezi, jen 3 km od městečka Victoria Falls, 27 km od letiště.

 

The Kingdom Hotel at Victoria Falls ****- Zimbabwe

Hotel Kingdom leží ve středu městečka Victoria Falls, 5 minut chůze od mohutných Viktoriiných vodopádů, 20 km od letiště Victoria Falls.

 

The Victoria Falls Hotel ***** - Victoria Falls - Zimbabwe

Koloniální hotel založený v roce 1904 na velkolepých Viktoriiných vodopádech, s výhledem na Batoka Gorge, jen 10 minut pěšky k vodopádům. 22 km od letiště Victoria Falls. Hotel byl v roce 2019 renovován a nabízí luxusní vybavení s koloniálním nádechem.

 

Bom Bom Island resort - Ostrov Principe, Rep. Sv. Tomáš a Principe

Leží na ostrově Principe, je to vulkanický ostrov s tropickými deštnými pralesy a krásnými plážemi. Odpočiňte si v luxusní lodgi nebo se vydejte na ryby, potápět se nebo se vydejte na plavbu lodí.

 

Cousine Island - Seychelly

Jedinečná přírodní ostrovní rezervace, kde se dbá na ochranu přírody.

 

Pearle Beach Resort & Spa 4*

Tento resort se nachází ve Wolmar, Flic en Flac, na východním pobřeží ostrova, na jedné z nejkrásnějších pláží.

 

Demokratická republika Kongo ubytování

Grand Hotel Kinshasa leží na břehu řeky Kongo v blízkosti centra, ambasád, parlamentu a minsterstev. Objekt se renovuje. Bude zde 422 pokojů s minibarem,telefonem,internetem, pokojová služba,prádelna, business centrum, prnájem aut,konferenční místnosti, restaurace a bary, noční klub a kasino, bazén,golf 5 minut od hotelu, 35 butiků

 

Burundi ubytování

Hotel club du Lac Tanganyika se nachází v Bujumbura u jezera Tanganyika, jsou tu dva bazény,tenisové kurty, golfové hřiště, pořádají se zde výlety s průvodcem, je tu hřiště pro děti, diskotéka, bary restauraces výhledem na jezero. K dispozici je i Wi Fi, konferenční místnosti, shuttle servis z/ na letiště.

 

Libérie ubytování

The Cape Hotel leží na Mamba Point v Monrovii, je to luxusní ,elegantní hotel s krásným výhledem na Atlantický oceán. je tu moderní vybavení, konferenční místnosti,business centrum, fitness club,bar,restaurace, terasa s výhledme na oceán, Wi Fi,pokojová služba, restaurace s výbornou kuchyní.

 

Ubytování v riadech - Marrakech

V Marrakechi si lze objednat krásné ubytování na prodloužený víkend nebo si rezervovat celý historický dům pro rodinu nebo skupinku, riady jsou luxusní ubytování v Marrakechi Nacházejí se v městské medině, úzkých uličkách a většina z nich je v blízkosti známého náměstí Place Djemaa el -Fna.

 

Constance Lémuria Resort Praslin

Ztracený ráj na Zemi Zavřete oči a představte si místo, kde lidská ruka stále ještě nezasáhla a nechala jej nedotčené. Místo, které si zachovalo svou panenskou přírodu a kde při rozdělení kontinentů zůstal malý kousek ráje. Vítejte na bílých písečných plážích Anse Kerlan, vítejte v Lemuria.

 

Constance Ephelia Resort

První probuzení po vzniku planety Země Lákavá poloha na dvou nejkrásnějších pláží ostrova Mahé, výhled na národní mořský park Port Launay a více než 120 hektarů krásné přírody Vás nadchne při každém pobytu v luxusním resortu Constance Ephélia Resort.

 

Constance Lodge Tsarabanjina

Na ostrově malém co do velikosti, izolovaném od ruchu běžného života, kde se spojuje příroda s člověkem, jakoby se zastavil čas. Nenajdete tu televizi, telefonní linku (pouze mobilní signál), nejste nuceni nosit sváteční oblečení, program dne si řídíte sami a ostrov jakoby patřil jen a jen Vám...

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz