www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
zpátky

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení.
Většinu ubytování známe osobně.

V Africe máte několik možností ubytování:
Tábořiště -kempy
V evropském smyslu slova jich je v Africe relativně málo,najdete je v JAR a Namibii,Jinak mohou cestovatelé přespat na místech jen se základní výbavou v některých parcích a rezervacích na pozemcích některých lodgí.Musíte být zcela soběstační.

Státní ubytování
Chatky, domky a lodge vedená národními parky a rezervacemi. Snaží se být pohodlné, ale většinou velmi jednoduché, za rozumnou cenu,hlavně když máte ubytování s možností vaření.

Stanové kempy
Některé stany vypadají jako hotelové pokoje,s nábytkem,koupelnami - jen to že stěny jsou z celtoviny a divočina na dosah. Některé jsou jednodušší.Hosté jedí společně v centrálním místě a je zde vždy ohniště.

Mobilní kempy
Můžete se zcela ponořit do divočiny, tato možnost nabízí ubytování od luxusního, kdy personál každou noc kempo postaví na jiném místě a výborně vaří- až po zcela jednoduché,kdy každý musí přiložit ruku k dílu,jen si můžete natáhnout tělo na matraci pod moskytiérou.

Safari lodge
Stálá lodge možná postrádá romantiku kempu,ale obvykle mají krásný desing připoužití místního dřeva,kamene a střechy. Některé lodge mají bazény,trávníky,tenisové kurty,lázně a další vybavení.

Několik ukázek ubytování se zváštním charakterem:
Chobe Game lodge -všeechny průvodkyně jsou zde ženy,jediná lodge v NP CHobe
Karkloof Safari Spa- KwaZulu Natal JAR -největší lázně v buši,luxusní lodge s vodopádem
Wasa Lodge Kasanka NP Zambie - největší migrace savců -kaloňů od října do listopadu
Governor´s Camp - Masai Mara -Keňa -pozorování lvů - BBC Big Cat Diary tým zde točil
Royal Malewane - Thirnybush privátní rezervace u NP Kruger JAR - nejoblíbenější místo Eltona Johna - perské koberce, Ralph Lauren povlečení ,super luxus
Saadani Safari lodge - Saadani NP, Tanzánie - buš a pláž v jednom parku,jediná lodge v Tanzánii,která spojuje Indický oceán a národní park se zvířaty
Rutundu Log Cabins -Mt Kenya - Keňa - Prince William zde požádal o roku Kate Middleton v říjnu 2010,jsou tu je dvě chatky a rustikální dřevěný nábytek na severním svahu Mt Kenya.Můžeme Vám nabídnout i plovoucí hotely, k nejlepším v Africe patří :
Nirvana Houseboat v Langebaan pro 24 hostů
Lightleyas Holiday Houseboats v Knysna
Liquid Living - Vaal River
Shayamanzi houseboat na Lake Jozini
Zambezi Trades - Lake Kariba
Zambezi Queen -Chobe River

Většina lodgí v Africe nabízí all inclusive - ubytování, strava ,nápoje,všechny aktivity,služby průvodce, auto 4x4, vstupy.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz