www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezd na míru

Zde si můžete sestavit svůj zájezd přímo "na míru".
Ceny zájezdů na míru jsou často levnější než skupinové zájezdy s průvodcem z ČR. Napište nám a sami se přesvědčíte. Denně dostáváme aktuální informace z Afriky a rádi Vám i poradíme s logistikou Vaší cesty.
Spolupracujeme pouze s oveřenými místními partnery, které osobně velmi dobře známe a zaručujeme bezkonkurenční ceny.
Nebojte se a popusťte uzdu své fantazii. V Jihoafrické republice, po celé Africe, ale i v ostatních zemích pro Vás zajistíme úplně vše, co tyto země dokáží nabídnout.
Chcete surfovat na vlnách Indického oceánu, prožít romantickou svatební cestu, potápět se u korálových útesů? Nebo dáte raději přednost luxusním hotelům, špičkovému golfovému zázemí či hře v kasinu? Láká Vás safari - pozorování divoké zvěře, bydlení v soukromé rezervaci nebo raději safari v národním parku? Chcete vidět Kilimanjaro? Rádi byste prožili africkou expedici po Jihoafrické republice, Namibii, Botswaně ...? A co Křováci? Adrenalínové sporty? Ubytování v kempech nebo luxusních lodgích? Půjčení auta?
Zařízení víz? Vypracování itineráře ? Zajištění letenek? atd.

Při plánování cesty je třeba si položit několik základních otázek :

1. Kdy a na jak dlouho chci cestovat ?
2. Chci cestovat sám nebo ve skupině ?
3. Jaký mám rozpočet?
4. Jaký typ ubytování preferuji ?
5. Jaké aktivity mne nejvíce zajímají?

Pokud si na tyto otázky odpovíte, pak už je jen na nás, abychom Vám nabídli to nejvhodnější a nejlepší z široké nabídky.
Kombinace poznávání několika zemí během cesty je samozřejmě možná.
Psát můžete na emailovou adresu jizniafrika@jizniafrika.cz nebo přes formulář.

Jsme schopni pro Vás připravit vše. Do formuláře zadejte své požadavky na termín, počet osob, destinaci atd.

Vzhledem k tomu, že objednáváte zájezd na míru, uveďte, prosím, Vaše telefonní číslo a e-mailovou adresu, abychom s Vámi mohli detailně projednat Vaše požadavky.
Prosím vyplňte všechna políčka kontaktů, jinak nám bohužel nebude formulář doručen a my Vám pak nemůžeme odpovědět. Děkujeme

Přejeme Vám mnoho štěstí a na shledanou v Africe!

Zpracování osobních údajů zákazníka a spolucestujících
1. Zákazník je srozuměn s tím, že cestovní kancelář je oprávněna pro účely plnění smlouvy o zájezdu a za účelem plnění zákonných povinností zpracovávat jeho osobní údaje v rozsahu zejména: jméno, příjmení, datum narození, typ cestovního dokladu, číslo cestovního dokladu, datum exspirace, emailová adresa, event. bydliště a bankovní spojení. Všechny osobní údaje budou uloženy pouze po dobu nezbytně nutnou.
2. Pro účely plnění smlouvy o zájezdu budou informace uvedené v bodě 1. v nezbytném rozsahu poskytnuty též dodavatelům cestovní kanceláře (zejména hotelům a přepravním společnostem). Identifikační údaje o těchto dodavatelích jsou uvedeny ve smlouvě o zájezdu, letence nebo voucheru. Pokud se zájezdová destinace nachází mimo země EU, bere zákazník na vědomí, že jeho osobní údaje budou poskytnuty příjemcům osobních údajů v této třetí zemi.
3. Zákazník bere na vědomí, že cestovní kancelář je v rozsahu a za podmínek stanovených platnými právními předpisy povinna předat osobní údaje zákazníka pro účely stanovené zákonem.
4. Výše uvedená ustanovení bodu 1. platí přiměřeně i ve vztahu k osobám, v jejichž prospěch zákazník smlouvu o zájezdu uzavřel (spolucestující). Uzavřením smlouvy o zájezdu zákazník prohlašuje, že je oprávněn souhlasy za spolucestující osoby udělit, a to ať už na základě smluvního či jiného zastoupení.
5. Zákazník bere na vědomí, že jako subjekt údajů má zejména následující práva:
a) Požadovat od cestovní kanceláře přístup k osobním údajům týkající se jeho osoby, jejich opravu nebo výmaz, popř. může požadovat omezení zpracování svých osobních údajů, vznášet námitky proti zpracování osobních údajů, jakož i práva na přenositelnost údajů.
b) Právo podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů.
c) Získat od cestovní kanceláře kdykoliv potvrzení, že jeho osobní údaje jsou zpracovávány, a pokud tomu tak je, je cestovní kancelář povinna mu na žádost poskytnout následující informace a vydat mu kopii zpracovaných osobních údajů: účel zpracování, kategorie osobních údajů, které zpracovává, příjemci nebo kategorii příjemců, kterým jeho osobní údaje byly nebo budou zpřístupněny.
d) Získat své osobní údaje, které cestovní kancelář zpracovává, ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu, a tyto předat jinému správci osobních údajů, pokud je zpracování osobních údajů zákazníka založeno na souhlasu se zpracováním osobních údajů.

 

Jméno / Firma:

Telefon:

E-mail:

Termín zájezdu:

Počet osob:

Počet dnů:

Zajímá mě:

zvířata kultura historie krajina pláže

Mám zájem o následující aktivity:

trekking jízda na koních adrenalinové sporty
golf potápění speciální zájmy

Typ ubytování:

kempové bungalovy lodge hotely

Doplňující informace:

zapište prosím bezpečnostní kód z obrázku nahoře:

 
Odeslat
 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz