www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Burundi

Nevelký stát Burundi leží ve střední Africe nedaleko od rovníku, sousedí s Rwandou na severu, na východě s Tanzánií a na jihu a západě se Zaire. Takřka celé území je hornaté, jen malá část země u řeky Ruzit leží níže než 1.000 metrů nad mořem. Ruzit tvoří západní hranici severně od Lake Tanganyika. Na východě se krajina postupně zvedá do větších výšek, nejvyšší hora Heha dosahuje 2.670 metrů. Hlavní řeky jsou Akanauru a Kagera a oddělují Burundi od Rwandy. Kagera a Ruvuvu jsou důležitými zdroji pro řeku Nil. Jižní hranici Burundi tvoří řeka Malagarazi.

 

Kam lze cestovat - Afrika 19.07.2021

Zde se budeme snažit vám aktualizovat informace, kam a za jakých podmínek lze do Afriky cestovat. Informace budeme aktualizovat každý týden. Další informace najdete na stránkách MZV. Uvedené informace se mění a nemůžeme za ně brát zodpovědnost, proto je třeba vždy prověřit před cestou, informace se mění každý den a někdy jsou i odlišné. Doporučujeme sledovat i stránky MZV, Veškeré informace ještě ověřujeme i u naši lokálních partnerů v jednotlivých zemích. V odkaze aktuální informace, které se mění každý den. V oddíle ke stažení jsou aktuální tabulky.

 

Krásná jezera Velké příkopové propadliny

K třem nejzajímavějším jezerům Velké příkopové propadliny patři l. Lake Turkana, Lake Tanganyika a Lake Nakuru,

 

COVID -19 Afrika

Aktualizované informace najdete v sekci ke stažení, kde každý týden aktualizujeme stav. Pokud chcete znát aktuální situaci týkající se Covidu-19 v Africe, napište nám podáme Vám aktuální informaci, i zde se situace stále mění a vyvíjí, africké země se snaží postupně otvírat světu, ale každá země má odlišné podmínky. Každý den máme aktuální zprávy. ( email info@jizniafrika.cz) V brzké době budeme mít novou aplikaci, která monitoruje stav v každé zemi. Aktuální opatření v jednotlivých zemích najdete na stránkách mzv.cz Informace o letech do Afriky a o místních opatřeních najdete zde : https://www.iatatravelcentre.com/international-travel-document-news/1580226297.htm Pokud máte zájem o informace o situaci v jednotlivých zemích a o přijatých opatřeních, napište nám a rádi Vám je pošleme.

Vstupní formality - Burundi

Řeky Afriky

všechny informace
 
 
 
Burundi

Oficiální název: Burundská republika
Hlavní město: Bujumbura
Rozloha: 27 834 km2
Počet obyvatel: 11 745 876 (2019)
Oficiální jazyk: francouzština, kirundi
Státní zřízení: republika
Hlavní náboženství: křestanství 80 %, tradicní náboženství 15%,
Čas: SEČ +1
Měna: burundský frank (Bufr)

 
napište nám své zážitky
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz