www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Burundi

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Všechny zájezdy
 
 

DRC, Rwanda, Burundi 9 dní. LT

Itinerář : 1.den přílet do Bujumbury v Burundi a transfer do hotelu 2.den Burundi. - ráno prohlídka. Bujumbury, návštěva památníku Livingstone-Stanley, kde se ti toto dva průzkumníci potkali v. roce 1871.Pak nás čeká prohlídka vodopádů Kagera, po cestě uvidíte tropickou krajinu a velké čajové plantáže,návrat do Bujumbury a zastavíme se u pramene Modrého Nilu. 3.den Butare -Rwanda, navštívíme rezervaci hrochů v Bujumbuře, žijí tu nejen. hroši,ale i mnoho ptáků. Pak se vydáme na cestu do Rwandy, příjezd do Butare,večer volno. 4.den Dopoledne prohlídka Butare, národní museum a katedrála Our ...

 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Burundi - srdce Afriky 8 dní / UD (nd)

Uprostřed hornaté střední Afriky leží Burundi, malá země ve srovnání se sousedy, ale bohatá na divoká zvířata a kulturu. Mimo trasy turistů nabízí Burundi pohled do oblasti s milým hlavním městem, bujnými pralesy a bohatým kulturním dědictvím. Budeme zde poznávat kulturu a zvyky místních lidí, Bujumburu si prohlédneme v doprovodu místních žen-průvodců. V Národním parku Rusizi budeme hledat divoká zvířata a pak se vydáme na návštěvu k místním výrobcům, zajímavým vodopádům a nejjižnějšímu prameni Nilu. Také si prohlédneme jezero Tanganyika na lodi a zapátráme v historii Burundi v Gitega, navštívíme národní muzeum a zúčastníme se představení světoznámých bubeníků z Burundi. Burundi je malá země, ale její lidé Vás určitě zaujmou.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz