www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Guinea Bissau

Stará portugalská kolonie, hlavní město Bissau připomíná Ihla de Mozambique. Je to ospalé a přátelské město s hubenými slepicemi, langustami a portugalským pivem. Jsou tu ještě pozůstatky min, při cestách je třeba být velmi opatrný. Atrakcí je souostroví Bijagos, největší souostroví na západním pobřeží Afriky. Snažte se vyhnout období dešťů.

 

Kam lze cestovat - Afrika 19.07.2021

Zde se budeme snažit vám aktualizovat informace, kam a za jakých podmínek lze do Afriky cestovat. Informace budeme aktualizovat každý týden. Další informace najdete na stránkách MZV. Uvedené informace se mění a nemůžeme za ně brát zodpovědnost, proto je třeba vždy prověřit před cestou, informace se mění každý den a někdy jsou i odlišné. Doporučujeme sledovat i stránky MZV, Veškeré informace ještě ověřujeme i u naši lokálních partnerů v jednotlivých zemích. V odkaze aktuální informace, které se mění každý den. V oddíle ke stažení jsou aktuální tabulky.

 

Guinea - Bissau

Často přehlížená malá africká země může hodně nabídnout, od posvátných ostrovů po fascinující tradice. Guinea- Bissau má rozlohu Švýcarska, leží mezi Senegalem a Guineou, oslavila 40 let nezávislosti na Portugalcích v roce 2014. Je to 16. nejchudší země Afriky.

 

COVID -19 Afrika

Aktualizované informace najdete v sekci ke stažení, kde každý týden aktualizujeme stav. Pokud chcete znát aktuální situaci týkající se Covidu-19 v Africe, napište nám podáme Vám aktuální informaci, i zde se situace stále mění a vyvíjí, africké země se snaží postupně otvírat světu, ale každá země má odlišné podmínky. Každý den máme aktuální zprávy. ( email info@jizniafrika.cz) V brzké době budeme mít novou aplikaci, která monitoruje stav v každé zemi. Aktuální opatření v jednotlivých zemích najdete na stránkách mzv.cz Informace o letech do Afriky a o místních opatřeních najdete zde : https://www.iatatravelcentre.com/international-travel-document-news/1580226297.htm Pokud máte zájem o informace o situaci v jednotlivých zemích a o přijatých opatřeních, napište nám a rádi Vám je pošleme.

Národní parky Guinea Bissau

Guinea Bissau

všechny informace
 
 

Ubytování

Ubytování

 
Guinea Bissau

Oficiální název: Republika Guinea-Bissau
Hlavní město: Bissau
Rozloha: 36.120 km2
Počet obyvatel: 1 751 000 (2015)
Oficiální jazyk: Portugalština
Státní zřízení: republika
Hlavní náboženství: Animisté 54%, Muslimové 38%, Křesťané 8%.
Čas: SEČ -2
Měna: CFA frank (XOF)

 
napište nám své zážitky
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz