Leží v místě světového dědictví UNESCO na východních hranicích parku Isamgaliso Wetland Park, 20 mintu od parku Hluhluwe Imfolozi, 270 km od letiště Durban.
Soukromá zvířecí rezervace o rozloze 4000 ha, je tu mnoho překvapení pro návštěvníky a různé druhy ubytování, lze tu velmi dobře pozorovat ptáky, nabízí tu vyjížďky v autech 4x4, pěší safari a safari na řece. Je tu několik bazénů, hrací místo pro děti. Lalapanzi tvoří 26 chatek, s klimatizací, 10 z nich má výhled na napajedlo. Tree Houses jsou postaveny v buši a mají i kuchyňky, tvoří je 2 luxusní lodge, každá pro 6 osob, leží u napajedla Dinizulu.
TEXTOVÉ MENU: | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT
Copyright 2008-2025:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena