Indigo Bay leží v chráněné oblasti národního parku na západě ostrova Bazaruto, asi 10 minut letu malým letadlem z Vilanculos.
V resortu jsou bary, restaurace s širokým výběrem mořských plodů a dalšího výborného jídla, místní mozambické kuchyně, jídlo se podává v restauraci s krásným výhledem na Indický oceán. Hosté mohou odpočívat na krásných bílých plážích nebo v jednom z několika bazénů se slanou vodou, je tu také lázeňské vybavení, lze tu chytat ryby, potápět se, šnorchlovat, jezdit na koni a na vyjížďky po ostrově. Chatky na pláži jsou výborně vybavené a mají výhled na moře. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají ochranu proti komárům a příslušenství, minibar, 24 hodin elektřinu, satelitní TV, telefon, suity a vily mají soukromé bazény.
TEXTOVÉ MENU: | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT
Copyright 2008-2025:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena