

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tento malý poklad leží na úpatí Stolové hory a nabízí 360° výhled na horu, Lions Head, Signal Hill, Table Bay a město.
Pension leží v  blízkosti centra, u Kloof Street a 5 minut autem do Waterfrontu, Clifton  a Camps Bay pláží, 20 km od letiště.
 Postaven byl v roce 1903 a je to historická památka, byl citlivě rekonstruován, interiéry jsou velmi elegantní, zdobené  originálními díly. Zahrady kolem a  lázně, kde se nabízejí různé masáže, patio s bazénem a zahradou.  Je tu 8 krásných pokojů s velkými postelemi, vysoce kvalitním povlečením, klimatizace, satelitní televize, DVD, iPod, telefon, lednička na pokoji, safe, župany, vysoušeč vlasů, vyhřívání na ručníky, podlahové topení, kávovar, Wi-Fi, v některých pokojích jsou krby, balkón.
 
TEXTOVÉ MENU: | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT
Copyright 2008-2025:
Copyright © 2025 STELLA travel, všechna práva vyhrazena