www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Zanzibar

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Ubytování v Tanzánii

V Tanzánii můžeme zajisitit ubytování všech kategorií, od nejluxusnějších kempů, až po jednoduchá veřejná tábořiště při kempových safari.

 

Ubytování na Zanzibaru

Hotely, resorty a bungala na Zanzibaru nabízíme v kombinaci s letenkami, transfery, výlety na ostrově, popřípadě i jednolivé služby dle přání zákazníka. Ubytování na Zanzibaru nabízíme ve všech cenových kategoriích, od nejlevnějších jednoduchých bungalovů nebo malých hotelů ve Stone Town až po luxusní resorty po celém ostrově.

 

Hakuna Majiwe Lodge - Zanzibar

Hakuna Majiwe Lodge  - Zanzibar

Nová lodge leží mezi vesnicemi Jambiani a Paje na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru. Leží na 6 km dlouhé bílé pláži s palmami, je to perfektní klidné místo.

 

Chwaka Bay hotel - Zanzibar

Chwaka Bay hotel  - Zanzibar

Plážový hotel leží na východním pobřeží na krásné pláži. Hotel byl postaven ve skandinávském stylu s velkým důrazem na čistotu, je tu 20 moderních pokojů a pět domků.

 

Zanzibar Safari resort - Uroa - Zanzibar

Nový resort leží na východním pobřeží Zanzibaru, každý pokoj má klimatizaci.

 

Breezes Beach Club - Zanzibar

Tento nádherný pobřežní resort leží u krásné pláže. Je tu osobní servis a hotel patří k nejlepším na ostrově. Hotel má jedinečné kouzlo a je znám svým důrazem na detail.

 

Mapenzi Beach Club - Zanzibar

Resort leží na východním pobřeží, asi 45 km od letiště, je to all inclusive resort, ležící na 2 hektarech, má krásné okolí pláží a zahrad.

 

Ocean Paradise Resort - Matemwe Beach - Zanzibar

Nový 5* plážový resort leží na východním pobřeží, asi 60 km od letiště. Leží na 6,5 hektarech a má krásnou polohu, monumentální recepci.

 

Ras Nungwi beach resort - Zanzibar

Leží na severním cípu Zanzibaru a je chráněn korálovým útesem, je to ideální místo pro děti a vodní sporty. Patří k nejlepším resortům na Zanzibaru, je tu 4* ubytování a profesionální potápěčské centrum.

 

Gemma Dell´Est Kendwa/North West Coast - Zanzibar

Je to 5* plážový hotel ležící na západním pobřeží severního Zanzibaru, je to velmi luxusní hotel, 55 km od letiště Zanzibar po dobré cestě.

 

Nungwi Village Beach Resort - Nungwi - severní pobřeží Zanzibar

Je to nový hotel střední třídy u vesnice Nungwi, je to nejlepší hotel v této oblasti, vlastní ho místní a také jej vedou.

 

Kendwa Rocks Zanzibar

Leží na severozápadním cípu Zanzibaru na známé Kendwa beach, první hotel, který tu byl postaven, byl již mnohokrát renovován a nyní nabízí stylové ubytování.

 

Sunset Bungalows v Kendwa Beach - Zanzibar

Bungala leží na jedné z nejlepších pláží Zanzibaru, je tu krásná voda a plavat se tu dá i při odlivu, což nelze na východním pobřeží Zanzibaru.

 

Kendwa Amaan Bungalows - plážový hotel Zanzibar

Leží v Kendwa Rocks, asi hodinu jízdy od letiště, na severozápadním pobřeží, Kendwa je místo pro ty, kteří mají rádi klidnější dovolenou.

 

The Royal Zanzibar - plážový resort Zanzibar

Patří k nejnovějšímm hotelům a leží mezi Nungwi a Kendwa, je to 5*hotel.

 

Zanzibar Beach resort - Stone Town - Zanzibar

Krásný plážový hotel leží jen několik kilometrů od Stone Townu, leží přímo na pláži.

 

Mtoni Marine centre - Stone Town Zanzibar

Mtoni leží asi 5 minut severně od Stone Town na západním pobřeží.

 

Dhow Palace Stone Town - Zanzibar

Je to malý luxusní hotel, ležící v srdci historického Stone Townu.

 

Chavda Hotel - Stone Town - Zanzibar

Hotel leží v centru starého města, je to hotel střední třídy a nabízí dobré vybavení. Je to renovovaný dům obchodníka a je veden přímo majitelem.

 

Emerson a Green Hotel Stone Town Zanzibar

Exklusivní hotel leží v srdci Stone Townu, zde uvidíte, jak sultáni žili před staletími. Bývalý sultánský palác byl restaurován.

 

Tembo Hotel - Stone Town - Zanzibar

Thembo House Hotel je staromodní a přátelský hotel, obklopený historickými budovami na pobřeží ve Stone Townu. Hotel byl přestavěn z budovy z 19.století.

 

Zanzibar Serena Inn - Stone Town - Zanzibar

Hotel leží v historické pobřežní budově a byl velmi pěkně restaurován.

 

Bluebay Beach resort **** - Zanzibar

Na severovýchodě Zanzibaru leží Kiwengwa, místo známé svými bílými plážemi a tyrkysově modrým oceánem, 35 km od Stone Town a 55 km od letiště Zanzibar.

 

Matemwe Bungalows- Zanzibar

Jedinečný tropický ráj, je tu 12 bungalovů s příslušenstvím a výhledem na moře, uvolněná atmosféra, milý personál, krásné pláže a zahrady, výborná kuchyně a dva bazény.

 

Sau Inn hotel - Zanzibar

Je to hotel střední kategorie v milé vesnici na jihovýchodním pobřeží, leží v pěkných zahradách.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz