www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Botswana

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Botswaně

Ubytování v Botswaně je většinou v luxusních kempech, které patří několika společnostem - jako je Wilderness Safaris, Orient Express Safaris, Desert and Delta Safaris, CC Africa, Sanctuary lodges and Camps, Kwando safaris a dalším.. Uvádímě pouze několik ukázek.

 

Elephant Valley Lodge *** - Lesní rezervace Kasane - Botswana

Elephant Valley Lodge *** - Lesní rezervace Kasane  - Botswana

Je to stanová lodge ležící v údolí Lesoma v lesní rezervaci Kasane sousedící s NP Chobe, 20 km od letiště Kasane.

 

Ichobezi Luxury Safari Boat **** - řeky Chobe a Zambezi - Botswana

Velká obytná loď pluje jak na řece Chobe tak i Zambezi a přes klidný kanál Kasai Channel, 5 km od letiště Kasane.

 

Chobe Marina Lodge *** - u NP Chobe - Botswana

Má ideální polohu v Kasane na severovýchodě Botswany, kde se setkávají 4 země Zimbabwe, Zambie, Botswana a Namibie. 8 km od letiště Kasane, 90 km od Victoria Falls a Livingstone letiště.

 

Mowana Safari Lodge **** - u NP Chobe - Botswana

Mowana Lodge leží na kraji NP Chobe, s výhledem na řeku Chobe, 4 km od letiště Kasane, 80 km od Victoria Falls a Livingstone.

 

Chobe Game Lodge **** - NP Chobe - Botswana

Chobe Game Lodge je jediná stálá lodge v NP Chobe, 15 km od letiště Kasane.

 

Muchenje Safari Lodge **** - u NP Chobe - Botswana

Leží na východní straně u parku Chobe, je to jediná lodge v oblasti, kde se nabízí velmi soukromé safari, 50 km od letiště Kasane.

 

Pom Pom Camp *** - Okavango Delta - Botswana

Pom Pom Camp leží v srdci delty v oblasti bohaté na zvěř a výhledem na lagunu. 20 minut letu malým letadlem z Maunu.

 

Gunn´s Camp **** - Okavango delta - Botswana

Je tu výhled na legendární Chief´s Island a sousedí s Moremi game reserve, leží pod velkými palmami a ebenovými stromy, krásně ladí s okolím. Do kempu se dostanete malým letadlem z Maunu za 20 minut.

 

Kwara Camp **** - Okavango Delta - Botswana

Leží na severním okraji stálé vody delty Okavanga ve velké soukromé koncesi, doletí se sem za 30 minut malým letadlem z Maunu nebo za 1h 50min z Kasane.

 

Camp Okavango ***- Delta Okavango Botswana

Leží na odlehlém ostrově Nxaragha v srdci stálé delty Okavanga, lze tu pozorovat zvířata celoročně, lehké letadlo Vás sem dopraví za 30 minut z Maunu.

 

Kwando Lagoon Camp *** - Linyanti -Botswana

Leží na severu koncese Kwando River, v oblasti Linyanti, přístup je nejlepší malým letadlem z Maunu nebo Kasane - 55 minut letu.

 

Chief´s Camp ***** - Moremi Game Resrve - Botswana

Kemp leží na ostrově Chief´s Island ve známé koncesi Mombo v rezervaci Moremi a je to jediné místo v zemi, kde je celá Velká pětka na jednom místě. 30 minut letu z Maunu malým letadlem.

 

Camp Moremi *** -Rezervace Moremi - Botswana

Leží u krásné laguny Xakanaxa Lagoon v rezervaci Moremi, 25 letu malým letadlem z Maunu.

 

Khwai River Lodge **** - Moremi Wildlife reserve - Botswana

Leží na okraji záplavové pláně ve východní části rezervace Moremi, přístup do lodge je malým letadlem z Maunu, 25 minut letu.

 

Jack´s Camp - Makgadikgadi Pans - Botswana

Kemp leží v krásných pláních a nabízí jedinečnou pouštní zkušenost. Je tu 10 prostorných stanů s příslušenstvím a lodge je vybavena ve stylu 40.let 20.století.

 

Nitani *****- severní Tuli - Botswana

Exklusivní 5* lodge pouze s pěti suitami, každá má bazén a krásný výhled do buše, lze tu vyjet na safari, vydat se na pěší safari do buše, létat horkovzdušným balónem nebo si odpočinout ve wellness centru.

 

Chobe Savanna Lodge **** - Východní Caprivi v Namibii - u NP Chobe

Lodge leží ve Východným Caprivi na poloostrově na severním břehu řeky Chobe, má výhled na záplavové pláně NP Chobe. Přístup je sem lodí z Kasane z Botswany, můžete tu mít exkluzivní zážitek z řeky Chobe. Oblast je známá mnoha zvířaty včetně antilopy puku.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz