www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Keňa

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Keni

V Keni nabízíme různé typy ubytování, moderní městské hotely v Nairobi, které je východiskem pro cesty na safari, jsou zde i jednodušší hotely. Během safari lze nabídnout ubytování střední a vyšší kategorie, na safari se dá také kempovat. Lodge jsou buď stanové - velké stany s příslušenstvím nebo pevné budovy, komplexy budov nebo jednotlivá bungala.

 

Tribe ***** - Nairobi - Keňa

Tribe ***** - Nairobi - Keňa

Hotel leží mimo centrum města v bohaté čtvrti Girigi na předměstí Nairobi. U hotelu je moderní Village Market Shopping a Recreation Complex, kde je více než 150 obchodů, restaurací a dalších služeb, 30 km od letiště Nairobi.

 

House of Waine ***** - Nairobi - Keňa

Butikový hotel ležící na farmě, kde se Karen Blixen snažila pěstovat kávu na začátku 20.století. Leží na předměstí Karen, v Nairobi, 30 km od letiště Jomo Keynatta a 18 km od letiště Wilson.

 
 
 

The Giraffe Manor ****- u Nairobi - Keňa

Luxusní ubytování je obklopeno 140 akry původního lesa hned u Nairobi - 20 km.

 

Sarova Lion Hill Game Lodge *** - NP Lake Nakuru - Keňa

Lodge leží v srdci Velké příkopové propadliny, kde žije mnoho ptactva, hlavně známých plameňáků u jezera. 160 km od Nairobi, 2 hodiny jízdy do lodge, hosté sem také mohou letět - 20 minut a pak je čeká transfer po silnici 30 minut.

 

Samburu Serena Safari lodge **** - rezervace Samburu - Keňa

Leží v centru zvířecí rezervace Samburu v oblasti s otevřenou savanou, na březích řeky Uaso Nyiro River, lodge je rustikální, ale sofistikovaná, 335 km od Nairobi, 7 hodin jízdy od Nairobi, lze sem také letět z letiště Wilson - 1,45 hod.

 

Sarova Mara Game Camp *** - rezervace Masai Mara - Keňa

Luxusní stanový kemp leží na kopci uprostřed známé rezervace Maasai Mara, milióny pakoňů tudy každoročně migrují přes řeku Mara, 260 km od Nairobi, pokud sem klienti letí - 40 minut, pak je čeká transfer 20 minut.

 

Mara Serena Safari lodge **** rezervace Maasai Mara - Keňa

Z lodge je nádherný výhled na okolní pláně, lesy a řeky, které z Maasai Mara tvoří jedno z nejbohatších míst na světě na zvířata. 350 km od Nairobi, asi 6 a půl hodiny jízdy, lze sem i letět z letiště Wilson (let 1,45 minut).

 

Governors´Camp **** - rezervace Maasai Mara - Keňa

Luxusní stanový kemp ležící u řeky Mara v západní části Maasai Mara. Lze letět z letiště Wilson z Nairobi na přistávací plochu Musiara, odkud Vás transfer odveze do kempu - asi 15 minut, po zemi sem lze dojet z Nairobi za 6 hodin.

 

Olonana - - Rekero Camp Maasai Mara - Keňa

Leží mezi pohořím Siria Escarpment na březích řeky Mara River, je tu luxusní kemp v divočině, odtud se můžete vydat na safari nebo na návštěvu místních vesnic.

 

Porini Rhino Camp - Jižní Laikipia - Keňa

Daleko od lidí leží na 90.000 akrovém pozemku Ol Pejeta conservancy, tvoří jej 6 luxusních stanů s příslušenstvím. Vydejte se na safari s průvodcem pěšky nebo v autech 4x4.

 

Satao Elerai Camp ***- NP Amboseli - Keňa

Luxusní safari kemp leží v klidném a neposkvrněném prostředí 5000 akrů velké privátní rezervace 10 km jihovýchodně od NP Amboseli na úpatí nejvyšší hory Afriky Kilimanjara. Z kempu je výhled do NP Amboseli jedním směrem a na horu Kilimanjaro na druhou stranu, pohled odtud patří k nejlepším v Africe, 270 km od Nairobi.

 

Satao Camp *** Tsawo East NP - Keňa

Safari kemp leží mezi stromy s výhledem na napajedlo, 400 km od Nairobi (5 hodin jízdy) asi 160 km od Mombasy - 3 hodiny jízdy, hosté mohou do kempu letět a pak je čeká transfer do kempu 10 minut, privátní charter z Mombasy do kempu letí 45 minut.

 

Kilaguni Serena Safari Lodge **** - NP Tsavo West - Keňa

Safari lodge leží uprostřed NP Tsavo West s výhledem na Chuylu Hills na úpatí hory Kilimanjaro, žije zde mnoho slonů. Kilaguni leží na hlavní cestě z Nairobi do Mombasy - 270 km od Nairobi.

 

Leopard beach Hotel and Spa **** - Mombasa - Diani beach - Keňa

Hotel leží na Diani Beach na jižním pobřeží Mombasy, snadno se sem lze dostat z letiště - 45 km.

 

Kipungani - ostrov Lamu - Keňa

Krásné místo na starém arabském ostrově Lamu v severovýchodní Keni. Kipungani patří k nejexotičtějším, nejromantičtějším místům na východafrickém pobřeží.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2023:
Copyright © 2023 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz