www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Namibie

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Namibii

V Namibii je široký výběr možností ubytování, od luxusních lodgí a kempů (např. Wilderness Safaris - Kulala lodge v poušti, Damarland Camp, v Etosha Ongava Lodge, Andersson´s Camp, v odlehlých částech např.Lianshulu Lodge, Skeleton Coast). Další možnosti jsou dobře vybavené kempy, kempovat se také dá u některých lodgí. Nabízíme jedinečnou možost použít tzv. Free and Easy last minute voucher, který umožňuje maximální flexibilitu v cestování. Všechno nabízené ubytování je bez jídla a lze si zakoupit libovolný očet voucherů, cena jednoho - za pokoj je 1500 CZK.

 

Terrace Bay - v Národním parku Skeleton Coast Park - Namibie

Terrace Bay - v Národním parku Skeleton Coast Park - Namibie

Park zaujímá asi třetinu namibijského pobřeží, legendární Skeleton Coast - Pobřeží koster se táhne 500 km od řeky Ugab River na jihu až k řece Kunene River na severu. Terrace Bay je nejsevernější kemp na pobřeží, 780 km od letiště Windhoek.

 

Onganga Hotel pension Windhoek Namibie

Leží v Avis na východním předměstí města, jen pět minut jízdy do centra a v blízkosti Avis Dam.

 

Protea Hotel Zambezi River Lodge *** - Katima Mulilo Namibie

Protea Hotel Zambezi River lodge leží ve Východním Caprivi u Katima Mulilo, přímo na březích řeky Zambezi. Lodge je ideálním místem na přenocování po cestě na Victoria Falls nebo do NP Chobe. 1120 km od letiště Windhoek a 20 km od letiště Katima Mulilo.

 

Namushasha Country lodge *** - Caprivi Namibie

Namushasha leží 24 km jižně od Kongola ve Východním Caprivi na řece Kwando River s výhledem na jezírko s hrochy. Lze zde pozorovat stovky ptáků. Leží 1120 km od letiště Windhoek a 1 hodinu jízdy po silnici od letiště Katimo Mulilo Mpacha Airport.

 

Chobe Savanna Lodge **** - Východní Caprivi v Namibii - u NP Chobe

Lodge leží ve Východným Caprivi na poloostrově na severním břehu řeky Chobe, má výhled na záplavové pláně NP Chobe. Přístup je sem lodí z Kasane z Botswany, můžete tu mít exkluzivní zážitek z řeky Chobe. Oblast je známá mnoha zvířaty včetně antilopy puku.

 

Hakusembe River Lodge *** - u Rundu Namibie

Leží na březích řeky Kavango v krásné vegataci u řeky, 12 km severozápadně od Rundu a 759 km od letiště Windhoek, je to ideální místo pro zastávku pro cestující po vlastní ose odlehlým Caprivi Stripem na cestě do Chobe.

 

Otjibamba Lodge *** - u Otjiwarongo Namibie

Lodge je ideální zastávkou pro cestující z Windhoeku do severní Namibie a do NP Etosha. Leží jen 4 km jižně od města Otjiwarongo. Leží v soukromé zvířecí rezervaci, 300 km od letiště Windhoek.

 

Oshakati Country hotel *** - Oshakati Namibie

Oshakati je centrem přeshraničního obchodu s Angolou a je ideální základnou pro průzkum severu Nambie, lze navštívít Ruacana Fall a NP Etosha, 780 km od letiště Windhoek.

 

Protea Hotel Ondangwa *** - u Oshakati Namibie

Leží v kulturním srdci Namibie, asi 92 km od NP Etosha na dalekém severu země. 4.5 km od letiště Ondangwa a 710 km od letiště Windhoek.

 

Opuwo Country hotel *** - Opuwo Namibie

Opuwo je bránou do Kaokoveldu na severozápdě Namibie. Odlehlá oblast jižně od řeky Kunene je domovem kmenů Himba, které si zachovaly svou identitu a kulturu. 675 km od letiště Windhoek.

 

Erongo Wilderness lodge *** - Omaruru Namibie

Luxusní lodge ležící severozápadně od Windhoeku obklopena je pohořím Erongo, kde se setkává poušť, hory a buš. 242 km od letiště Windhoek, 236 km od Swakopmundu.

 

Epupa Falls Lodge - severozápad Namibie

Krásná lodge s devíti velkými luxusními stany na kamenných podlážkách, leží na březích řeky Kunene u krásných vodopádů Epupa Falls. Ideální místo odkud lze prozkoumat tuto odlehlou oblast.

 

Waterberg Camp - Waterberg Plateau Park Namibie

Je to brána do Waterberg Plateau Park, který leží asi 200 metrů nad okolní krajinou, 350 km od letiště Windhoek.

 

Namatubis Guest Farm *** - Outjo Namibie

Leží 15 km od Outjo na cestě do NP Etosha asi 80 km od brány Andersson, která je jižním vstupem do NP Etosha. 340 km od letiště Windhoek.

 

Mushara lodge **** - u NP Etosha Namibie

Lodge leží asi 8 km od brány Von Lindequist na východní straně NP Etosha, má dobrou polohu pro výlety do Etosha NP, 500 km od letiiště Windhoek.

 

Epacha game lodge & spa **** - u NP Etosha Namibie

Luxusní kemp leží v soukromé zvířecí rezervaci Epacha ležící u NP Etosha. 435 km od letiště Windhoek.

 

Namutoni Camp - Národní park Etosha Namibie

Leží u východní hranice parku, Namutoni je postaveno kolem staré německé pevnosti. Je to národní památka, původně postavená na začátku 20.století. 575 km od letiště Windhoek. Pokud bydlíte v parku,můžete jet i na noční safari a mít přístup k napajedlům.také ranní safari lze podniknout hodinu před tím, než se otevřou brány parku a skončit až hodinu poté,co se brány parku uzavřou.

 

Halali Camp - Národní park Etosha

Leží v národním parku, uprostřed cesty mezi Namutoni a Okaukuejo na úpatí dolomitového kopce. 570 km od letiště Windhoek.Je to klidný kemp na území nosorožců.jsou tu dvě speciální chatky na pozorování hvězd a výborné napajedlo. Chatka stojí od 3.450 CZK, kemp od 660 CZK.

 

Onguma Tented Camp - oblast Etosha - Namibie

Leží na hranici NP Etosha, je to velmi příjemný kemp, v blízkosti je přírodní napajedlo. Je zde kladen důraz na detail, v místním jazyce Herero Onguma znamená - místo, které nebudeš chtít opustit.

 

Okaukuejo Camp - Národní park Etosha Namibie

Leží v Národním parku Etosha na jihozápadě pánve Etosha, je nejoblíbenější v parku, 490 km od letiště Windhoek.Tento kemp je známý svým napajedlem,můžete sedět v kempu a pozorovat zvířata celou noc. Chatka stojí od 3.450 CZK a kemp od 660 CZK.

 

Onkoshi Etosha Namibie

Nejnovější ubytování v Etoshe, exklusivní luxusní lodge leží u pánve Fischer ś pan, Chatka stojí včetně jídla,pití a safari 20.250 CZK.

 

Ubytování jihozápadně a východně od Etosha NP Namibie

Etosha safari camp - tři km po C38 od Taleni Etosha Village, je zde výborná atmosféra,je tu bar, chatky a kemp, chatka se snídaní stojí od 2050 CZK a kemp od 210 CZK.

 

Mowani Mountain Camp - Damarland - Namibie

Leží mezi řekami Ugab a Huab v jižním Damaralandu. Tato divočina nabízí krásné pouštní scenérie, neobvyklé geologické formace, je to archeologické místo s jediněčnou pouštní faunou a flórou.

 

Vingerklip lodge ***- mezi Outjo a Khorixas Namibie

Lodge leží v krásné krajině údolí řeky Ugab River, nedaleko Outjo, Khorixas a Twyfelfontein, 350 km od Swakopmundu a 500 km od letiště Windhoek.

 

Twyfelfontein Country lodge **** u Khorixas Namibie

Venkovská lodge leží asi 100 km západně od malého města Khorixas, v blízkosti - asi 5 km se nachází historické místo - Světové místo dědictví UNESCO, kde je největší koncentrace skalních kreseb v jižní Africe a je také v blízkosti Burnt Mountain, Organ Pipes a Petrified Forest. 450 km od letiště Windhoek a 320 km od Swakopmundu.

 

Protea Hotel Sea - View Zum Sperrgebiet *** - Luderitz Namibie

Hotel leží v klidné části města a má výhled na město, přístav a zátoku, 820 km od Windhoeku a 335 km od Keetmanshoopu.

 

Vogelstrausskluft Lodge *** - Na kraji Fish River Canyon Namibie

Lodge leží v jižní Namibii a je z ní výhled na vyschlé koryto řeky, 500 km od letiště Windhoeku a 50 km od Keetmanshoopu.

 

Ai - Ais Hot Spring Spa resort - u Fish River Canyonu Namibie

Resort leží na jižním cípu kaňonu v oblasti Ai-Ais/Richtersveld přeshraničními parku. 720 km od letiště Windhoek. Nově otevrřený kemp má pokoje s výhledem na řeku a horu, je tu nová restauarace a kemp pro stany.

 

Caňon lodge *** - u Fish River Canyon Namibie

Leží v Godwana Caňon Park, jen 20 km od Fish River Canyon na jihu Namibie, 250 km od Keetmanshoopu a 750 km od letiště Windhoeku. Je to stará restaurovaná farma, jsou tu krásné výhledy na krajinu, lodge je známá svým příjemným prostředím a tradičními namibijskými jídly. Hosté si zde mohou zaplavat v bazénu, přeletět Fish River Canyon, jezdit na koni a jít na pěší vycházky. Je tu 25 chatek s vybavením, postavených z přírodního kamene mezi žulovými balvany.

 

Intu Afrika Kalahari soukromá zvířecí rezervace *** - Mariental Namibie

10.000 hektarů zvířecí rezervace na jihozápadě Kalahari podél horního roku řeky Auob River, 260 km od letiště Windhoek.

 

Wolwedans Dune Lodge - poušť Namib - Namibie

Leží v srdci přírodní rezervace NamibRand u krásných červených dun, je to ideální místo pro zkoumání pouště Namib.

 

Sossus Dune Lodge - Namib Naukluft Park

Leží uvnitř NP Namib Naukluf s výhledem na Sesriem Canyon a na okolní duny, 380 km od letiště Windhoek.

 

Hammerstein lodge a kemp *** - oblast Sossusvlei Namibie

Leží mezi Sossusvlei a Luderitz mezi pohořími Namib a Tsaris, v krásném prostředí v blízkosti dun Sossusvlei v NP Namib Naukluf, jenom 65 km od Sesriem Canyon, 400 km od letiště Windhoek.

 

Desert Camp *** - Sossusvlei Namibie

Pouštní kemp s vlastním stravováním, leží 4 km od brány do legendární Sossusvlei, kde jsou největší duny na světě, 390 km od letiště Windhoek.

 

Sossusvlei Lodge *** - Sossusvlei Namibie

Leží přímo u vstupu do známého Sossusvlei, kde jsou největší duny na světě, jenom hodina leteckým taxi z Windhoeku a Swakopmundu, 320 km od letiště Windhoek.

 

Namib Desert Lodge ***- u Sossusvlei Namibie

Pouštní lodge ležící na úpatí pískovcového srázu - zkamenělých dun Namibu, leží severně 60 km od Sesriem a je bránou do dun Sossusvlei, 350 km od letiště Windhoek.

 

Namib Naukluft Lodge *** - u Solitaire Namibie

Je to lodge v poušti ležící 20 km jižně od Solitaire po cestě do kaňonu Sesriem, asi 120 km od krásných dun Sossusvlei, 270 km od letiště Windhoeku.

 

Solitaire Country Lodge *** - Solitaire Namibie

Malá osada Solitaire leží na jihozápadě Namibie a je na cestě do Sossusvlei. Solitaire country lodge najdete 83 km severně od Sesriem, vstupu do Sossusvlei a je to ideální základna, odkud se lze vydat na průzkum pohoří Naukluft. Leží 260 km od letiště Windhoek a 260 km od Walvis Bay a 300 km od Swakopmundu.

 

Protea Hotel Walvis Bay *** - Walvis Bay Namibie

Leží v centru Walvis Bay nedaleko obchodů, bank a restaurací, 15 km od letiště.

 

Swakopmund Hotel **** - Swakopmund Namibie

Hotel leží ve středu Swakopmundu a byl postaven v roce 1901, v roce 1994 velmi dokonale rekonstruován, leží 46 km od letiště Walvis bay.

 

The Burning Shore ***** - u Swakopmundu Namibie

Leží na kraji největších dun na světě, z hotelu je výhled na obrovský Atlantický oceán, najdete jej mezi Swakopmundem a Walvis bay na Long Beach uprostřed cesty - tedy 15 km od jednotlivých měst.

 

Hansa Hotel **** Swakopmund Namibie

Hansa hotel leží v centru města Swakopmund na západním pobřeží Namibie, 45 km od letiště Walvis Bay.

 

Olive Grove Guesthouse **** - Windhoek Namibie

Olive Grove je luxusní pension, v blízkosti centra Windhoeku, v klidné části města, leží 40 km od letiště Hosea Kutako.

 

Villa Verdi Guest House *** - Windhoek Namibie

Villa Verdi leží 10 minut chůze od centra města, je tu mnoho nákupních center, pivnic a turistických atrakcí. Villa leží v zahradách, je to klidné místo v centru Windhoeku, 50 km od letiště.

 

The Elegant Collection Windhoek Namibie

Malý klidný penzion ležící blízko obchodního centra Windhoeku.

 

Jordani Guesthouse Windhoek Namibie

leží v Olympia, jižní residenční části předměstí Windhoeku, v blízkosti vyschlé říčky a původními stromy, je tu restaurace , bar, s tradičními jídly.

 

Vondelhof Guesthouse - Windhoek Namibie

Penzion leží u středu města v klidné části, je to malý neformální penzion ,vyhlášený výbornými službami majitelky Yvonne a jejím personálem.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz