www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Tanzánie

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Tanzánii

V Tanzánii můžeme zajisitit ubytování všech kategorií, od nejluxusnějších kempů, až po jednoduchá veřejná tábořiště při kempových safari.

 

Serena Mountain lodge *** - Arusha - Tanzánie

Serena Mountain lodge *** - Arusha - Tanzánie

Lodge ležící v kávových plantážích na břehu jezera Duluti u Arushe. Arusha je výborné místo na odpočinek před nebo po safari. 50 km od letiště Kilimanjaro, 22 km od letiště Arusha.

 

Rivertrees Country Inn - Arusha - Tanzánie

Leží na úpatí Mount Meru s výhledem na Kilimanjaro. Ubytování kombinující klasickou atmosféru africké elegance, výbornou kuchyni, osobní servis a pohostinnost.

 

Lake Manyara Tree Lodge *****- NP Lake Manyara - Tanzánie

Luxusní safari lodge leží v odlehlé části jihozápadní oblasti NP Lake Manyara, let z Arusha sem trvá 25 minut, pak ještě následuje 2,5 hodiny safari přes park.

 

Lake Manyara Serena Safari Lodge ***** - Lake Manyara - Tanzánie

Leží na kraji pohoří Mto Wa Mbu, odkud je krásný výhled na Velkou příkopovou propadlinu a jezero Manyara, 130 km od letiště Arusha, je tu přistávací dráha odkud jsou hosté zavezeni do lodge.

 

Ngorongoro Crater Lodge ***** - Kráter Ngorongoro - Tanzánie

Leží nad známých kráterem na východní straně u NP Serengeti. Hosté sem přilétají z Arushe do Manyara - 25 minut a pak jsou převezeni v safari autech do lodge, cesta trvá asi 2 hodiny.

 

Ngorongoro Serena Safari Lodge **** - Ngorongoro kráter - Tanzánie

Lodge je postaven na hraně kráteru a je skrytá ve vegetaci, leží 200 km od Arusha, lze sem letět i do Manyara a pak se nechat převézt za 1,5 hodiny do lodge.

 

Gibb´s Farm - Ngorongoro - Tanzánie

Leží v blízkosti kráteru Ngorongoro a NP Manyara, historická farma, kde se pěstuje káva a jsou tu nádherné výhledy. Můžete se vydat na peší safari do kráteru, do místních vesnic a lesů nebo si užit africké lázně.

 

Grumeti River Camp ***** - NP Serengeti - Tanzánie

Luxusní stanová lodge v západní části NP Serengeti na břehu řeky, let z Arusha na přistávací dráhu Grumeti - 1,5 hodina letu a pak transfer do kempu asi 10 minut.

 

Sayari Camp - Serengeti - Tanzánie

Krásný kemp s osmi luxusními stany leží na řece Mara v severní části Serengeti, kromě vynikajícího safari je tu výborná kuchyně a servis, je to ideální místo pro pozorování migrace.

 

Klein´s Camp ***** NP Serengeti - Tanzánie

Leží na privátním území v srdci masajské země v severovýchodní části Serengeti bohaté na zvěř. Přístup do tohoto kouzelného kempu je letem z Arusha na přistávací plochu Klein´s, pak hodina safari po cestě do lodge, 480 km od Arusha.

 

Serengeti Serena Safari lodge **** - NP Serengeti - Tanzánie

Lodge lelží na místě s 360° výhledem na savanu, je to luxusní lodge - 375 km od Arusha, přelet z Arusha na přistávací dráhu Seronera, pak transfer do lodge asi 1 hodinu.

 

Chada Katavi - NP Katavi - Tanzánie

Velmi odlehlé místo, Chada Katavi je místem pro znalce. Kemp leží v parku Katavi, kde je největší hustota zveře v Tanzánii.

 

The Retreat - Selous game reserve - Tanzánie

V nejodlehlejší části severozápadního cípu Selous reserve leží toto místo s 12 exotickými stany na týkových podlážkách na řece Ruaha s krásnými výhledy. Najdete zde dokonalou harmonii přírody a divoké zvěře.

 

Saadani Safari Lodge - NP Saadani - Tanzánie

Malá intimní lodge leží v srdci NP Saadani, je tu buš, pláž a řeka. Na tomto místě můžete najít Velkou pětku v blízkosti Indického oceánu, což je zcela vyjímečné.

 

Lupita Island Lodge - Lake Tanganyika - Tanzánie

Únik na tento soukromý ostrov, který leží na jezeře Tanganyika, je fascinujícím místem s 14 velkolepými vilami a bazény.

 

Gombe Forest Lodge - Gombe Stream NP, Tanzánie

Velké stany leží na dřevěných podlážkách ve velkých stromech manga u jezera Tanganyika. Lze se vydat za šimpanzi, na peší safari nebo odpočívat u vody.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz