www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Uganda

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Ubytování v Ugandě

K nejluxusnějším hotelům v Ugandě patří Kampala Serena,hotel postavený v centru města má i marocké lázně,sauny ,bazény a možnosti masáží.

 

Queen Elizabeth Bush lodge - Uganda

Queen Elizabeth Bush lodge je postavena na dřevěných podlážkách - jsou to komfortní stany s příslušestvím, vše z mísntích materiálů.Stany leží pod akáciemi. Každý stan má příslušenství a toaltu a venkovní sprchu pro dva.

 

Mantana Tented Camps - Uganda

Mantana Tented Camps - Uganda

Tyto ugandské kempy kombinují exkluzivitu v prostředí mimo civilizaci, která nabízí dokonalý kontrast komfortu a divočiny. Naleznete zde zázemí, osobní servis personálu a vybrat si můžete z prostorných vzdušných stanů po nábytkem plně vybavené jídelní stany a dobře zásobené bary.

 

Travellers Rest Hotel Kisoro Uganda

Dian Fossey (Gorily v Mlze) se sem stále vracela a říkala o tomto místě, že to byl její druhý domov.

 

Airport Guesthouse Entebbe Uganda

Guesthouse má osm pokojů, leží na výhodném místě pro ty, kteří se potřebují ubytovat po příletu nebo před odletem.

 

Gorilla Forest Camp - NP Bwindi - Uganda

Luxusní stanový kemp v srdci Bwindi neproniknutelného pralesa NP, je to výborná základna pro trek za horskými gorilami. Ubytování je ve velkých stanech s příslušenstvím.

 

Nyinabulitwa - Fort Portal - Západní Uganda

Venkovský resort a safari kemp leží u krásných deštných pralesů, žije tu velké množství ptactva a 13 druhů primátů, včetně 1400 šimpanzů.

 

Primate Lodge - Kibale Forest Uganda

Leží v srdci Kibale Forest, je tu exklusivní stanový kemp, který nabízí opravdovou zkušenost z džungle a je to výborné místo, odkud se vyráží na pozorování primátů Ugandy. Opice lze pozorovat i z verandy chatky.

 

Le Petit Village Hotel - Kampala

Jsou zde standartní pokoje a suity, hotel je velmi luxusní ,je tu pouze 12 pokojů v safari stylu. všechny pkoje mají příslušesntví a klimatizaci, televizi, Wi-fi, satelitní TV,telefon,ledničku, minibar a CD přehrávač. U hotelu je bazén, výborná restaurace,možnost nákupů.

 

Mihingo Lodge - NP Lake Mburo - Uganda

Leží na skalnatém výběžku a je odtud krásný výhled. Nabízí se tu i jízdy na koních do buše, plavby na lodi, masáže, safari vyjížďky a peší safari. Leží na cestě za gorilami.

 

Speke Hotel Kampala

Speke hotel je pojmenován podle známého britského cestovatele Johna Hannigtona Speke,který objevil pramen Nilu. Speke hotel je první nejstarší hotel v Ugandě, postavený v koloniální době v letech 1920.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz