www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Zambie

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Zambii

V Zambii existují možnosti různé kategorie ubytování, největší výběr ubytování je u Victoria Falls v Livingstone, další možnosti jsou v Lusace a soukromé kempy v národních parcích, které mají již vybudovanou infrastrukturu. Mnoho luxusních lodgí je přístupných pouze letecky nebo auty 4x4.

 

Luxusní lodge The River Club a Toka Leya Camp ****v Livingstone - Zambie

Luxusní lodge   The  River Club a  Toka Leya Camp ****v Livingstone - Zambie

V blízkosti Victoria Falls najdete luxusní lodge The River Lodge - 10 bungalovů a Toka Leya camp (12 luxusních stanů s přílsušenstvím). Leží asi 10 km od vodopádů.

 

Tongabezi lodge - oblast Victoria Falls - Zambie

Luxusní lodge s jedinečným designem a romantickou atmosférou na březích řeky Zambezi je krásným místem pro milovníky přírody a novomažele na líbánkách.

 

Protea Hotel Safari Lodge ***- Lusaka Zambie

Hotel leží v soukromé rezervaci o rozloze 2500 akrů, hned u Lusaky, 35 minut od centra a 40 km od letiště Lusaka.

 

Protea Hotel Livingstone *** - Livingstone Zambie

Moderní hotel leží 10 minut od vodopádů a 15 km od letiště Livingstone.

 

Thorntree River Lodge *** - u Livingstone - Zambie

Lodge leží v Národním parku Mosi-oa Tiunya, jen několik kilometrů od vodopádů, ubytování zde Vám nabízí nesrovnatelnou zkušenost z buše, 25 km od letiště Livingstone.

 

The David Livingstone safari lodge and spa **** - u Livingstone - Zambie

Lodge leží na březích řeky Zambezi, blízko u vodopádů, 15 km od letiště Livingstone.

 

Zambezi Kulefu Camp - Lower Zambezi - Zambie

Kulefu znamená odlehlé místo, je tu velký klid v krásném prostředí, kemp leží u kanálu řeky Zambezi, je tu mnoho tygřích ryb a můžete zde získat autentické zážitky z africké buše.

 

Sausage Tree Camp - NP Lower Zambezi - Zambie

Velký luxus, hodně zvěře, žádní lidé, tento intimní kemp má vynikající služby a vysoce kvalifikované průvodce, v krásné divočině NP Lower Zambezi.

 

The Island of Siankaba **** - Uprostřed řeky Zambezi - Zambie

Exkluzivní lodge na řece leží na dvou ostrovech uprostřed řeky Zambezi. Velmi malebná poloha v klidném prostředí tvoří příjemnou atmosféru. Lodge leží 50 km od Victoria Falls a 50 km od letiště Livingstone.

 

Zambezi Sun *** - u Victoria Falls - Zambie

Leží na březích řeky Zambezi u vodopádů, 20 km od letiště Livingstone. Hotel je vhodný pro ubytování pro rodiny s dětmi.

 

The Royal Livingstone ***** u Victoria Falls - Zambie

Luxusní hotel leží přímo u Victoria Falls na březích řeky Zambezi, mají tu vynikající služby, 20 km od letiště Livingstone.

 

Kafunta River lodge ***** - South Luangwa NP, Zambie

Lodge leží na březích řeky Luangwa a nabízí ubytování nejvyššího standardu v osmi luxusních chatkách. Denně se vyjíždí na safari i na noční.

 

Puku Ridge Camp - South Luangwa NP - Zambie

Jedinečný kemp leží u pahorku v odlehlé části bohaté na zvěř v NP South Luangwa. Je to malý intimní kemp, který kombinuje luxus s autentickými prožitky.

 

KaingU Safari lodge - NP Kafue - Zambie

Leží u řeky Kafue a nabízí jedinečný zážitek ze safari v neposkvrněné krajině v srdci africké buše, v tomto neobjeveném ráji nabízejí vyjížďky na lodi a pěší safari.

 

Nanzhila Plains Safari Camp - NP Kafue , Zambie

Velký prostorný kemp nabízí nezapomenutelnou zkušenost z africké buše v odlehlé části země. Jsou odtud krásné výhledy.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz