www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Zimbabwe

Ubytování v Africe -kategorie a popis

Tak jak se vyvíjí turismus v Africe, tak se i rozšiřují možnosti ubytování. Jaký je mezi nimi rozdíl -např. mezi lodge a bush camp, tented camp nebo mobilní safari. Jak si vybrat.. Příklady uvádíme na Zambii. Výběr ubytování může ovlivnit kvalitu vaší zkušenosti. Možností je nepřeberně, až po sofistikované safari domy s moderními technologiemi od nejjednodušších tábořišť.

 

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Zimbabwe

Ubytování v Zimbabwe je v současné době hlavně u Victoria Falls a řeky Zambezi, v NP Hwangwe a v soukromých rezervacích u vodopádů. V zemi je i mnoho dalších pěkných ubytovacích zařízení např. na Lake Kariba a dalších místem, sem však v současné době turisté teprve začínají opět jezdit. V Zimbbawe je v současné době asi 6266 hotelových pokojů a kapacity se zvětšují díky novým investicím.

 

Gorges Lodge Victoria Falls

Nově zrekonstruovaná lodge ležící nad strží Batoka gorge , je odtud neuvěřitelný výhled. 10 chatek je postaveno přímo nad strží a je to romantické místo. Leží asi 10 km od vodopádů, na útesu 200 metrů.

 

Makololo Plains and Little Makollo **** - NP Hwange - Zimbabwe

Soukromá luxusní lodge leží v odlehlé soukromé části NP Hwange, je tu velká ekologická diversita a mnoho zvířat celoročně, hlavně velká stáda slonů a bůvolů. 265 km od letiště Victoria Falls.

 

Matetsi Private Game Reserve ***** - u Victora Falls - Zimbabwbe

Luxusní lodge leží 40 km proti proudu od vodopádů v soukromé rezervaci, patří k ní 15 km pobřeží řeky Zambezi. Matetsi nabízí jedinečnou zkušenost z pobytu u řeky, je tu krásné pozorování zvířat a ptáků - rozloha rezervace je 50 000 ha. 40 km od letiště Victoria Falls.

 

Ilala Lodge Hotel **** - Victoria Falls - Zimbabwe

Hotel leží nejblíže u Victoria Falls a centra města, sousedí s hranicí Victoria Falls NP a divoká zvířata se často pasou na pozemku hotelu. 20 km od letiště Victoria Falls.

 

Victoria Falls safari Lodge **** - Victoria Falls - Zimbabwe

Luxusní safari lodge leží u NP Zambezi, jen 4 km od vodopádů a 24 km od letiště Victoria Falls.

 

The Stanley and Livingstone at Victoria Falls ***** - u Victoria Falls - Zimbabwe

Luxusní hotel leží v soukromé rezervaci o rozloze 6000 ha, jen 10 minut od Victoria Falls, 15 km od letiště.

 

Victoria Falls Rainbow Hotel *** - Victoria Falls -Zimbabwe

Hotel leží ve městečku Victoria Falls, 2 km od vodopádů a 22 km od letiště.

 

A´Zambezi River Lodge *** - Victoria Falls- Zimbabwe

Leží na březích řeky Zambezi, jen 5 km od městečka Victoria Falls, 235 km od letiiště.

 

Elephant Hills Resort **** - u Victoria Falls - Zimbabwe

Luxusní hotel leží na kopci s výhledem na řeku Zambezi, jen 3 km od městečka Victoria Falls, 27 km od letiště.

 

The Kingdom Hotel at Victoria Falls ****- Zimbabwe

Hotel Kingdom leží ve středu městečka Victoria Falls, 5 minut chůze od mohutných Viktoriiných vodopádů, 20 km od letiště Victoria Falls.

 

The Victoria Falls Hotel ***** - Victoria Falls - Zimbabwe

Koloniální hotel založený v roce 1904 na velkolepých Viktoriiných vodopádech, s výhledem na Batoka Gorge, jen 10 minut pěšky k vodopádům. 22 km od letiště Victoria Falls. Hotel byl v roce 2019 renovován a nabízí luxusní vybavení s koloniálním nádechem.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz