www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Demokratická republika Kongo

Afrika -zájezdy na míru
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Aktivity v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Aktivity na vodě v Africe

Dívat se na svět z vody Vám dá zcela novou perspektivu, kromě pobřeží, ze na lodi jezdit po řekách a jezerech. Zde jsme Vám vybrali několik nejznámějších míst.

 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Kongo - objevení země 13 dní / UD (nd)

Demokratická republika Kongo je velmi neznámá a mystická země, kterou navštívilo jen málo cestovatelů. Buďte jedni z prvních, kdo objeví tajemství této lákavé země. Tato cesta začíná v Kinshasa a pak přeletíme do města na rovníku Mbandaka. Odtud začneme naši cestu do neznáma v bytelných autech a na vydlabaných kanoích po hrbolatých cestách a tropických vodních kanálech, navštívíme odlehlé vesnice, které jen málokdo navštívil. Zastavíme se v Ikoko, zde se seznámíme s kulturou a zvyky obyvatel, poté se vydáme do Lokuku, kde nás uvítá komunita Pygmejů a zúčastníme se jejich tradičních aktivit, seznámíme se s neskutečným životem v deštném pralese v srdci Afriky. Je to náročná cesta, která vás zavede do nejméně známých oblastí světa a nabídne vám jedinečnou příležitost zapojit se do kultur, které se jen velmi málo změnily během staletí. Také můžete pozorovat neuvěřitelnou rozmanitost fauny v pralese. Tato cesta Vás zavede do jedné z nejméně známých destinací.

 

Kongo - expedice po řece Kongo 29 dní / UD

Nejlepší poznání Konga - 1000 km dlouhá cesta po mohutné řece Kongo z města Mbandaka do Kisangeni. Cestování po jedné z nejmohutnějších řek Afriky, tato expedice Vás zavede do nejodlehlejších vesnic, na historická místa země, do pralesů a samozřejmě, že se potkáte s místními lidmi - což patří k nejzajímavějšímu na této cestě. Zažijete odlišné pohledy a zvuky opravdové Afriky, když budete projíždět tajemnou krajinou opředenou legendami, jen málokdo se sem kdy dostal. Syrová země, podmínky mohou být často velmi náročné, ale pro ty, co hledají něco zcela odlišného je toto ta pravá cesta. Je to neskutečná cesta do srdce Afriky - velmi dobrodružná. Alternativní cesta: víme, že ne každý má volno 4 týdny, takže je možno jet na dva týdny, plujete pak z Mbandaka do Lisala a z Lisala do Kisangeni.

 

5 dní - Rwanda gorily, Goma + sopka Nyiragongo DRC (pk)

Krátká, intenzivní poznávací cesta..... gorily ve Rwandě a sopka Nyiragongo v Demokratické republice Kongo. Cena obsahuje: dopravu na 5 dní s anglicky mluvícím průvodcem, plná penze a ubytování, permity na gorily, výstup na sopku Nyiragongo s kempovou výbavou a jídlem, letištní transfery.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz