www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Eritrea

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Plavby na lodi - Afrika
Všechny zájezdy
 
 

Eritrea - 6 nocí. LT

Nejznámější místa Eritrey.

 

Eritrea - to nejlepší ze země /LT

Poleťte s námi objevit jednu z nejméně navštěvovaných zemí. Eritrea je malá země v Africké rohu ležící u Rudého moře. Je to bývalá italská kolonie, v hlavním městě najdete mnoho památek art deco architektury jako je Katedrála Sv.Josefa. V zemi jsou neuvěřitelné scenérie a korálové ostrovy. navštívíme Asmaru, trhy s velbloudy,válečný hřbitov v Keren, ostrovy Massawa a projedeme se na lodi do Dahlaku a mnohem víc.

 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Eritrea - objevení země 10 dní /UD (nd)

Zaměříme se na osobitou část Afriky, během této cesty objevíme nezjímavější místa Eritree. Začneme a skončíme v kouzelném hlavním městě Asmara, ležícím v nadmořské výšce 2.300 metrů, celoročně příjemné místo. Budete mít dostatek času si prohlédnout italské kavárny a bary než se vydáme do Keren, místo známé svými pondělními trhy velbloudů. Potom pojedeme k Rudému moři a do města Massawa, město s exotickým charakterem. Vrátíme se do hlavního města a uděláme si výlet do zajmavého města Decamhere a také pojedeme parním vlakem z doby kolonizace Itálií, tato cesta patří k nejlepším cestám po železnici na světě. Zajímavá cesta neprozkoumanou částí Afriky. Architektura této bývalé italské kolonie je zajímavá a blíží se evropské v hlavním městě Asmara, Art deco budovy, ale také zde najdeme klasicistní, expresionistický a racionalistický styl, opravdu jedinečné africké město.

 

Co vidět v Eritrei - zájezd na míru do Eritrei

Co vidět v Eritrei - zájezd na  míru do Eritrei

Ideální délka pobytu v Eritrei je asi dva týdny, autobusy jezdí mezi většími městy a jsou celkem spolehlivé, ale pronájem auta Vám dává více svobody. Pro cesty mimo Asmaru je třeba povolení a mnoho oblastí je uzavřených pro cizince.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz