www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Jižní Súdán, Neobjevené destinace

Zájezdy na míru
Co vidět - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace
Všechny zájezdy
 
 

Jižní Súdán - neobjevené etnické skupiny - 10 dní / MA (nd)

Lze cestovat celoročně. Etnografická cesta objevující nejtradičnější kmeny, Jižní Súdán je nejmladší zemí a není ještě turisty objeven. Naši kolegové antropologové navštívili tuto zemi v roce 2012 a pro rok 2014 připravili zajímavou cestu. Cena zahrnuje: transfery, ubytování, stravu dle rozpisu, dopravu během cesty, anglicky mluvícího průvodce, vstupy. Cena nezahrnuje: letenky, vízum, letištní taxy, cestovní pojištění, cestovní a fotografické povolení 55 USD na den (2013).

 

Jižní Súdán - Národní park Boma a kulturní safari 8 dní /EBJ (nd)

Z Juba do NP Boma trvá cesta 3 dny autem 4x4 po velmi špatných prašných cestách nebo 6 dní pokud se jede kolem. Takže nejedeme autem, ale používáme letadlo a během období sucha sem létáme každých 8 dní. V období dešťů je nemožné safari po zemi v NP Boma, cesty jsou neprůjezdné. Avšak na sever od Juba v Bandigalo NP lze jezdit na safari celoročně, zde byla obnovena cesta. Cena zahrnuje: Plnou penzi v Nyat (1.den se začíná obědem a 8.den se končí obědem), čerstvý chléb pečený v kempu, kuřata, ryby, hovězí se sem vozí letecky každých 8 dní, zkušený kuchař, Ubytování v Nyat - pohodlný mobilní stanový tábor s postelemi, přikrývkami, polštáři, povlečením atd. Let z Juba do Nyat a zpět letadlem Yunshuji - 12 IV, omezená váha zavazadla na 20 kg. Balená voda, káva, čaj, džus, ledový čaj služby kuchaře, praní prádla, služby řidičů, ozbrojených rangerů, pozemní doprava v autech 4x4, zvací dopis na získání víza, 70 USD denně vstup do parku, taxy. Cena nezahrnuje: lety do Juba a zpět, vízum 100 USD, lze si objednat předem likéry, které preferujete, pojištění, spropitné, použití satelitního telefonu 4USD / minuta. Můžeme zajistit ubytování v Juba, další safari balíčky do Jižního Súdánu na vyžádání.

 

Jižní Súdán - průzkumník Jižním Súdánem 9 dní /UD (nd)

Nejnovější africká země Jižní Súdán, byla mimo dosah cetovatelů desetiletí, ale nyní už to tak není. Navštívíme místní vesnice, abychom se seznámili se zvyky místních lidí nedotčených moderním světem, oblast kde žije kmen Toposa - velmi zajímavá etnická skupina s fascinujícími zvyky. Navštívíme Mundari - tradiční souboje, vesnice kmena Boya. Je to příležitost navštívit část Afriky, která se po staletí nezměnila, tak jak ji objevili viktoriánští průzkumníci. Není nic lepšího než toto.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2019:
Copyright © 2019 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz