www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Jižní Súdán

Afrika -zájezdy na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Všechny zájezdy
 
 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Jižní Súdán - neobjevené etnické skupiny - 10 dní / MA (nd)

Lze cestovat celoročně. Etnografická cesta objevující nejtradičnější kmeny, Jižní Súdán je nejmladší zemí a není ještě turisty objeven. Naši kolegové antropologové navštívili tuto zemi v roce 2012 a pro rok 2014 připravili zajímavou cestu. Cena zahrnuje: transfery, ubytování, stravu dle rozpisu, dopravu během cesty, anglicky mluvícího průvodce, vstupy. Cena nezahrnuje: letenky, vízum, letištní taxy, cestovní pojištění, cestovní a fotografické povolení 55 USD na den (2013).

 

Jižní Súdán - Národní park Boma a kulturní safari 8 dní /EBJ (nd)

Z Juba do NP Boma trvá cesta 3 dny autem 4x4 po velmi špatných prašných cestách nebo 6 dní pokud se jede kolem. Takže nejedeme autem, ale používáme letadlo a během období sucha sem létáme každých 8 dní. V období dešťů je nemožné safari po zemi v NP Boma, cesty jsou neprůjezdné. Avšak na sever od Juba v Bandigalo NP lze jezdit na safari celoročně, zde byla obnovena cesta. Cena zahrnuje: Plnou penzi v Nyat (1.den se začíná obědem a 8.den se končí obědem), čerstvý chléb pečený v kempu, kuřata, ryby, hovězí se sem vozí letecky každých 8 dní, zkušený kuchař, Ubytování v Nyat - pohodlný mobilní stanový tábor s postelemi, přikrývkami, polštáři, povlečením atd. Let z Juba do Nyat a zpět letadlem Yunshuji - 12 IV, omezená váha zavazadla na 20 kg. Balená voda, káva, čaj, džus, ledový čaj služby kuchaře, praní prádla, služby řidičů, ozbrojených rangerů, pozemní doprava v autech 4x4, zvací dopis na získání víza, 70 USD denně vstup do parku, taxy. Cena nezahrnuje: lety do Juba a zpět, vízum 100 USD, lze si objednat předem likéry, které preferujete, pojištění, spropitné, použití satelitního telefonu 4USD / minuta. Můžeme zajistit ubytování v Juba, další safari balíčky do Jižního Súdánu na vyžádání.

 

Jižní Súdán - průzkumník Jižním Súdánem 9 dní /UD (nd)

Nejnovější africká země Jižní Súdán, byla mimo dosah cetovatelů desetiletí, ale nyní už to tak není. Navštívíme místní vesnice, abychom se seznámili se zvyky místních lidí nedotčených moderním světem, oblast kde žije kmen Toposa - velmi zajímavá etnická skupina s fascinujícími zvyky. Navštívíme Mundari - tradiční souboje, vesnice kmena Boya. Je to příležitost navštívit část Afriky, která se po staletí nezměnila, tak jak ji objevili viktoriánští průzkumníci. Není nic lepšího než toto.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz