www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Komory

Afrika -zájezdy na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Aktivity v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Komory - Měsíční ostrovy 9 dní (NET)

Komory kombinují svahilskou kulturu s dramatickou scenérií, zajímavými městy . Navštívíme 3 ostrovy, stará pirátská útočiště, zažijeme dobrodružství, tím že budeme v jedné z nejméně navštěvované zemi na světě. Souostroví Komor není vyhledávaným místem dovolených, nejsou zde turisté. Komory jsou tvořeny třemi ostrovy Grande Comore, zde se projdeme starou medinou ,objevíme tržiště, navštívíme paláce sultánů a uvidíme sopku Mount Karthala.Lodí se dostaneme na Moheli, navštívíme zharady s kořením a podíváme se na želvy, které kladou vejce na pláži. V Anjouanu si prohlédneme krásnou krajinu, zastavíme u vodopádů a v údolích ,pak se vrátíme do hlavního města Moroni. Komory nemají mnoho arakcí,ale jednoduchou přírodu a krajinu. Nejsou tu turisté.

 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Komorské ostrovy - zapomenutý ráj 11 dní / UD (nd)

Komorské ostrovy voní olejem ylang-ylang, mají arabský vzhled, africké teplo a francouzské kouzlo. Ale také bohatou historii sultánů a proroků, majitelů plantáží a uprchlých princezen. Navštívíme tři ostrovy Grande Comores, Anjounan a Mohéli, prohlédneme si místní vesnice a krásné pláže, máme možnost mnoha fakultativních výletů od pozorování velryb po procházku deštným pralesem a výstup na sopku nebo jen můžeme odpočívat na ostrovech.

 

Aktivity na Komorách

Na Komorách existuje mnoho pěších stezek pro pěší turistiku, díky rozmanitému terénu jsou používány i místními obyvateli.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz