www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Mauritius

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Výlety v Africe
Cesty na míru - Afrika(cm)
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Svatby a svatební cesty v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Cesty na míru - základní informace (cm)

Neobávejte se ceny, pokud chcete poslat nabídku na cestu na míru, určitě budete příjemně překvapeni. Cesty na míru často vychází výrazně levněji než např. velké skupiny s průvodcem a zážitek z dovolené je mnohem lepší.

 

Zajímavé ceny ubytování na Mauritiu (pz)

Zajímavé ceny ubytování na Mauritiu (pz)

Na letošní rok jsme Vám připravili zajímavé ceny ubytování na Mauritiu, ceny uvádíme vždy na jednu noc. Ceny letenek se pohybují od 12.000 CZK + taxy na osobu.

 

Denní výlety - Mauritius CS

Denní výlety - Mauritius CS

Pohádkový ostrov Mauritius je malým klenotem v Indickém oceánu, jsou zde tropické lesy, krásné pláže, nádherné korálové útesy a množství exotických ryb, roste tu více než 80 druhů palem, je tu možnost různých sportovních aktivit.

 

Pobytové zájezdy Mauritius CS (pz)

Pobytové zájezdy Mauritius CS (pz)

Mauritius leží na východ od pobřeží Afriky. Je to idylický ostrov s korálovými útesy a bílými písečnými plážemi omývaný teplou vodou Indického oceánu. Pobyt lze výborně kombinovat s pobytem v JAR, je jen čtyři hodiny letu z Johannesburgu. Na Mauritiu jsou prvotřídní hotely všech kategorií, lze vyhovět všem rozpočtům. Večer je tu zábava, výborné vybavení na vodní sporty a příjemní obyvatelé ostrova. Je to také vynikající destinace pro rodiny s dětmi, jsou tu kluby pro děti s množstvím sportovního vybavení. Podnebí na ostrově je tropické s mírnými teplotami celoročně. Od prosince do března je nejvlhčí a nejteplejší období a možnost cyklonů. Nejlepší měsíce jsou duben, květen, září a říjen - nejsušší a nejpříjemnější měsíce. Zimní teploty 17-23°C, letní 23-33°C.

 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Co vidět na Mauritiu-zájezd na míru na Mauritius

Kromě krásných pláží, luxusních hotelů a restaurací, může nabídnout Mauritius i mnohem více.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

Svatba na Mauritiu

Pokud toužíte mít neobyčejnou svatbu a chcete sevyhnout nervozitě, shonu či časově finančně náročným přípravám, svěřte se nám a nechte se oddat na jednom z nejromantičtějších míst na světě, na ostrově Mauritius.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz