www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Seychely

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Cesty na míru - Afrika(cm)
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Všechny zájezdy
 
 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Pláže a ostrovy

Zde je několik nejkrásnějších pláží a ubytování v několika afrických zemích. Mozambik doporučujeme pro náročné např. Dugog Beach Lodge - ráj a romantické místo, každá chatka má svou terasu a přímý přístup na pláž. Nyati beach lodge, také na souostroví Bazaruto stejně jako Dugong lodge, v severním Mozambiku např. Nuarro lodge ležící na poloostrově Baixo do Pinda, tropické soukromé pláže a nedotčená příroda.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

Pobytové zájezdy - Seychelly TH (pz)

Pobytové zájezdy - Seychelly TH (pz)

115 ostrovů Seychellského souostroví rozložených v oblasti více než 400 000 km2 je popisováno jako poslední ráj na zemi. Ostrovy Seychell jsou vysněným místem dovolené a patří k nejkrásnějším místům na světě, asi polovina z nich je chráněna pro svou jedinečnou faunu a flóru, kolem ostrovů jsou podmořské přírodní rezervace, je tu jedno z nejlepších potápění a šnorchlování na světě. Největší ostrov Mahe je hlavním turistickým cílem, má 75 pláží, některé dlouhé, jiné zase malé a intimní ležící mezi žulovými skalami. Praslin je druhý největší ostrov, let sem trvá 15 minut z Mahe. Na dalších ostrovech je třeba jen jedna lodge. Podnebí: Ostrovy leží mimo pás cyklonů a je tu stabilní počasí po celý rok. Od května do října jsou teploty lehce chladnější, od prosince do března je počasí vlhčí. Nejchladněji je v červenci a srpnu, v průměru 28°C, březen, květen, listopad jsou nejteplejší měsíce s 32°C, teplota vody 28-29°C. Na ostrovech kromě krásné přírody jsou možnosti pro vodní sporty, nákupy na trzích, návštěva Vallée de Mai na Praslinu, palmy Coco de Mer.

 

Cesty na míru - základní informace (cm)

Neobávejte se ceny, pokud chcete poslat nabídku na cestu na míru, určitě budete příjemně překvapeni. Cesty na míru často vychází výrazně levněji než např. velké skupiny s průvodcem a zážitek z dovolené je mnohem lepší.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz