www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Sierra Leone

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Sierra. Leone a Liberia. 10 dní /LT

Itinerář 1.den přílet do Freetownu a plavba lodí přes řeku Sierra Leone do hotelu, kde se setkáte se skupinou 2. den. prohlídka. Freetownu, včetně známého bavlníkového stromu, tržiště, válečného památníku a katedrály Sv. Jiří 3.den Cesta na neznámější pláž Sierra. Leone. Rover Beach č.2,užijte si pláž nebo se můžete vydat na lodní výlet po řece a na vycházku. Večer relax na pláži s výbornou rybou a pivem. 4.den Banana Island, tento ostrov byl původně obydlen Portugalci a později. osvobozenými otroky, návrat na River Beach č.2 pozdě odpoledne a pak volno 5.den BO - Středisko. diaman ...

 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Sierra Leone - pevnosti, šimpanzi a pláže 8 dní / UD (nd)

Tato malá západoafrická země, která se začíná vzpamatovávat z problémů minulosti nabízí zvědavým cestovatelům možnost navštívit krásné a jedinečné místo kontinentu. V Sierra Leone lze najít mnoho atrakcí. Cesta začíná ve Freetownu, město plné historie a příjemnou atmosférou, navštívíme známou otrokářskou pevnost na ostrově Bunce, místo hrůz minulosti, ale také součásti národní identity. Strávíme čas na kouzelném ostrově Banana Island, s historickými památkami a nádhernou scenérií, navštívíme útočiště šimpanzů a kempovat budeme na ostrově Tiwai Island, nejlepší místo v zemi, kde žijí divoká zvířata. Nakonec budeme na krásných plážích, kde si můžeme prohlédnout místní vesnice a nebo jen odpočívat a uživat si uvolněnou atmosféru pláží Sierra Leone. Do Sierra Leone lze také nabídnout cestu na míru.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz