www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Súdán

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Letecká safari v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Starodávná magická země - Súdán 14 dní UD (nd)

Historie Súdánu se táhne zpět po tisíciletí do doby, kdy země soupeřila s faraóny Egypta jako mocná civilizace. Navštívíme méně známá místa Súdánu, staré monumenty, pyramidy a chrámy ležící v pouštním písku, které jen málokdo viděl. Čas strávíme kempováním v krásné krajině a možná potkáme nomadické kmeny, navštívíme izolované vesnice, kde se stále udržují staré tradice numibijských obyvatel, tato cesta vás zavede do nejkrásnějších míst Súdánu od pouště po mocný Nil. Zde si uvědomíme nekonečnou sílu přírody. Setkáme se s tím nejlepším z místní kultury, navštívíme krásná místa, seznámíme se s málo známou civilizací, je to ojedinělá cesta a nepotkáte téměř žádné turisty.

 

Súdán - expedice do Jebel Uweinat 15 dní / UD (nd)

Neuvěřitelná expedice, která kombinuje fantastická archeologická místa severního Súdánu s cestou do pouště do Jebel Uweinat, jedné z nejméně prozkoumaných částí pouště Sahara. Z Kartoumu se vydáme k pyramidám v Meroe, jsou stejně tak krásné jako v Egyptě, jen zde nejsou turisté. Potom projedeme pouští Bayuda, zastavíme se u známého kráteru Atrun Crater a po cestě se potkáme s nomády Bishariyyin. Navštívíme chrámy a hroby v Soleb a El Kurru a pak se vydáme na nejzajímavější část cesty, projedeme písky Západní pouště a dojedeme do Jebel Uweinat, velká hora, která se tyčí mezi hranicemi Egypta, Súdánu a Libye, je zde mnoho skalních maleb - asi nejlepší na Sahaře. Většinu cesty pojedeme zcela neobydlenou krajinou, kde bylo před vámi pouze několik lidí, takže jsou to jedna z neodlehlejších míst planety, je to velmi vzrušující cesta.

 

Súdán - království černých faraonů 8 dní / UD (nd)

Tato cesta Vám umožní navštívit kouzelná místa severního Súdánu komfortně, s ubytováním v hotelích a stanových kempech, takže je to ideální cesta pro ty, kteří nechtějí kempovat. Při této krátké cestě navštívíme místa neuvěřitelné dávné civilizace Súdánu, strávíme čas u starých památek a pyramid kolem Jebel Barkal, navštívíme kouzelné místo Royal Necropolis v Meroe a zajímavá místa Naqa a Musawwarat. Projedeme zlověstnou pouštní krajinou a potkáme místní nomády po cestě a také zastavíme v Nubijských vesnicích a potkáme se s místními obyvateli. Je to idelání cesta pro ty, kdo chtějí v krátké době navštívit nejzajímavější místa Súdánu.

 

Co vidět v Súdánu- zájezd na míru do Súdánu

Většina cest do Súdánu začíná v Asuánu v Egyptě a pak pokračuje do Chartúmu.

 

Letecká safari v Súdánu

Během této cesty lze vidět nejzajímavější místa severního Súdánu - od chrámu faraona Amenhotepa III. v Soleb až po 600 km vzdálené ikonické pyramidy v Meroe za čtyři dny, místo minimálně 12 denní cesty autem.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz