www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Ubytování: Mozambik

Ubytování

Zajistíme Vám ubytování za nejlepší ceny, při rezervaci ubytování u nás určitě hodně ušetříte, naše ceny jsou bezkonkurenční. Zde je jen malý výběr z možností. Můžeme Vám rezervovat i kempy a neobvyklá ubytovací zařízení. Většinu ubytování známe osobně.

 

Nejlepší kempy a lodge v Africe

Více než tři roky trvalo ohodnocování nejlepších kempů a lodgí v Africe, které splňují všechny podmínky udržitelného rozvoje, s důrazem na ekologii a začlenění místního obyvatelstva do provozu kempů a ochrany přírody.

 

Ubytování v Mozambiku

Ubytování v Mozambiku může být v luxusních plážových lodgích a resortech, městských hotelích v Maputo nebo v malých chatkách u moře a v kempech. Barra resorts, Praia do Sol beach resort, Rani resorts, Azura retreat, Castello do mar a další. 7 nejlepších míst na ubytování v Mozambiku: plážové destinace Azura Benguerra Island - luxusní eco-boutique hotel v nedotčeném mořském národním parku, jen 18 vilek, každá s vlastním bazénem, spolupráce s místní komunitou, aktivity na místě, vysoký standard služeb. Anantara Bazaruto Lodge - 44 vilek v souladu s okolím, aktivity na ostrově, krásná poloha. Nuarro Lodge - výborné potápění a jídlo, skrytý poklad Mozambiku, leží na severu -12 luxusních chatek na pláži na dunách, postaveny z místních materiálů, jediná lodge na severu nabízející potápění ze břehu. Azura Quilalea - leží na soukromém ostrově v souostroví Quirimbas, vynikající pro líbánky a potápeče, jen 9 vilek na pláži postavených z místních materiálů. Pestana Bazaruto lodge - zrenovováno v roce 2007, leží na ostrově Bazaruto, bazén, internet, potápění, rybaření, je tu 40 bungalovů v tropické zahradě s výhledem na moře. Anantara Medjumbe Island resort and Spa - na souostroví Qurimbas na severu, 12 vilek na pláži, bazén, romantický soukromý ostrov. Coral Lodge 15.41 - skrytý poklad Ilha de Mozambique, návrat do starých časů, lodge má 10 luxusních vilek, každá má svou obsluhu, klimatizace.

 

Indigo Bay Island resort and Spa ***** - ostrov Bazaruto - Mozambik

Indigo Bay Island resort and Spa ***** - ostrov Bazaruto - Mozambik

Indigo Bay leží v chráněné oblasti národního parku na západě ostrova Bazaruto, asi 10 minut letu malým letadlem z Vilanculos.

 

Pestana Bazaruto Lodge **** - ostrov Bazaruto - Mozambik

Pestana Bazaruto Lodge **** -  ostrov Bazaruto - Mozambik

Lodge se nachází na největším ostrově souostroví Bazaruto, asi 800 km od Maputo a 30 minut od pobřeží letadlem od městečka Vilanculos.

 

Marlin Lodge **** - Bazaruto - Ostrov Benguerra - Mozambik

Leží na ostrově Benguerra na souostroví Bazaruto, 14 km od pobřeží, 25 minut lodí od letiště Vilanculos.

 

Benguerra Lodge **** - souostroví Bazaruto - ostrov Benguerra - Mozambik

Benguerra Lodge leží v zátoce na ostrově krásného souostroví Bazaruto, 14 km od pevniny a 10 minut letu od letiště Vilanculos.

 

Medjume Private Island ***** - souostroví Quirimbas - ostrov Medjume - Mozambik

Leží na soukromém, ostrově Medjumbe v souostroví Quirimbas v severním Mozambiku, 45 minut letu od letiště Pemba malým letadlem.

 

Matemo Island **** - souostroví Quirimbas - ostrvo Matemo - Mozambik

Intimní ostrov, kam se dá doletět malým letadlem za 15 minut z letiště Pemba.

 

Pemba Beach Hotel and Spa ***- Pemba - brána do Quirimbas - Mozambik

Leží na dalekém severu Mozambiku v provincii Cabo Delgado, na severní straně Wimbe Beach, je ovliněn arabskými vlivy. 5 km od letiště Pemba.

 

Ibo Island Lodge - souostroví Quirimbas - Mozambik

Místo má status Světového dědictví UNESCO, Ibo je jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě, jsou zde idylické pláže, ale také historie a kultura, vodní sporty, pozorování ptáků, mangrovníky, výborné mořské plody, romantika, luxus a klid.

 

Dugong Beach Lodge *** - Vilanculos Mozambik

Plážová lodge leží v chráněné oblasti, 35 minut plavby lodí přes zátoku z Vilanculos.

 

Southern Sun Maputo **** - Mozambik

Hotel má ideální polohu na pláži v blízkosti obchodního centra města, 7 km od letiště Maputo.

 

Polana Serena Hotel ***** - Maputo Mozambik

Leží blízko centra města a letiště Maputo, je to luxusní hotel s prvotřídními službami, 8 km od letiště.

 

Lugenda Wilderness Camp - Niassa reserve - Mozambik

Rezervace Niassa je dvakrát větší než NP Kruger. Je tu pouze 8 luxusních stanů s příslušenstvím. Na safari s průvodci se můžete vydat autem i pěšky a prozkoumat tato divoká místa.

 

Nkwichi Lodge - Lake Niassa - Mozambik

Nádherná eko-lodge leží v rezervaci Manda Wilderness Game reserve u břehů jezera Niassa. Je tu sedm prostorných chatek s příslušenstvím na krásné bílé pláži. Lodge leží v nádherné divočině.

 

Moja Safari Wilderness - Niassa reserve - severní Mozambik

Exkluzivní koncese v nedotčené rezervaci Niassa. Lze se vydat na pěší safari, plavbu na lodi. Jedno z posledních míst pravé divočiny v Africe.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz