www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Burkina Faso

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Všechny zájezdy
 
 

Mali - země Dogonů - řeka Niger - 7 dní ST (p)

Mali - země Dogonů - řeka Niger - 7 dní ST (p)

Nejzajímavější místa : * pěší výlet do Země Dogonů * návštěva Mopti a Djenné * půldenní plavba po řece Niger Cena zahrnuje : transfery, služby průvodce po celou dobu, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s plnou penzí 3-2*, dopravu autem 4x4, pěší výlet do dogonských vesnic Irellia Tirelli, Banani, místní dogonský průvodce, průvodce v Songho, průvodce v Mopti, oběd v restauraci Bozo v Mopti, plavbu lodí po řece Niger, prám v Djenné, nosiče.

 

Objevování Burkina Faso - 7 dní ST (p)

Nejzajímavější místa : * seznámení se Sahelem * pěstování cukrové třtiny * polopoušť a bujná vegetace * směsice náboženství muslimského, křesťanského a animistického Cena zahrnuje : služby průvodce v angličtině a francouzštině, ubytování v hotelech 2-3* s plnou penzí, dopravu v autech 4x4, vstup do muzea v Ougadougou, k jezeru s posvátnými krokodýly v Sabou, muzea Lobi v Gaoua, vstup k ruinám v Loropeni, místní průvodce, plavbu lodí po jezeře Tengrela, vstup do vesniček Koumi a místní průvodce, vstup do mešity v Bobo - Dioilaso, do muzea, místní průvodce ve vesnicích, nosiče, asistenci partnera v zemi.

 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Festival tančících masek - Burkina Faso - 10 dní UD (nd)

Toto opomíjené místo Západní Afriky je možná jedním z nejméně známých na kontinentě. Burkina Faso je země s neuvěřitelnou rozmanitostí scenérií a lidí, velmi exotická s ukrytými poklady, které se neustále odhalují. Naše skupiny a cesty na míru do této země jsou výsledkem výzkumu a pečlivě vytvořeného itineráře, tak abychom ukázali rozmanitost Burkina Faso. Čas budeme trávit kempováním v Sahelu, polopouštní krajině s bohatou kulturou a budeme hosty místního náčelníka při návštěvě odlehlé vesnice. Projdeme se mezi neskutečnými skalními útvary a na safari budeme hledat divoká zvířata. Burkina Faso nabízí těžko překonatelné dobrodružství v zemi plné překvapení - největším překvapením je, že turisté tuto zemi nenavštěvují.

 

Burkina Faso - země ctihodných mužů - 10 dní / UD (nd)

Burkina Faso patří k nejlépe utajovanýcm místům Afriky. Tato vnitrozemská země má rozmanitou krajinu a obyvatelstvo. Začneme v Ouagadougou a pak se vydáme na jih do zajímavých vesnic kmene Kassena, potom budeme putovat do západní části Burkina Faso, kde jsou neobvyklé skalní formace, tradiční kultury a opevněné vesnice kmene Lobi, jedno z posledních etnik, které dodržuje koloniální pravidla. Budeme také stopovat slony, prohlédneme si hliněnné budovy mešit a seznámíme se současným životem země ve městech Ouagadougou a Bobo Dioulasso. Burkinu Faso si zamilujete.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

Země Dogonů - řeka Niger - Timbuktu - 10 dní ST (p)

Nejzajímavější místa : * pěší procházka v Zemi Dogonů a Dogonů z planiny * návštěva Timbuktu * pěšky po Mopti a Djenné * plavba lodí po řece Niger Navštívené země : Mali, Burkina Faso Cena zahrnuje : služby francouzsky a anglicky mluvícího průvodce, ubytování s plnou penzí 3*-2*, prohlídku Ouga, Mopti v autech 4x4, prohlídka Bamako, prám do Fjenné, místní průvodce, výlety do země Dogonů, prám do Timbuktu, vstupy do mešit a muzeí, oběd v restauraci Bozo v Mopti, plavba lodí po Nigeru, prohlídku města Mopti, asistenci našeho partnera.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2023:
Copyright © 2023 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz