www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Gabon, Poznávací zájezdy - Afrika (p)

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Speciální cesty v Africe
Aktivity v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Středoafrická republika a Gabon - 13 dní AE (p)

Přílet a odlet Douala - Kamerun Max. počet účastníků 12-14 osob Nejzajímavější místa: * Dzanga Sangha Reserve - neznámé místo, ale velmi krásné, žijí zde lesní sloni, bůvoli, gorily a lesní antilopy ve velkém množství * Loango NP - poslední africký ráj, kde se husté deštné pralesy střetávají s nekonečnými plážemi a řekami * ostrov Principe - husté pralesy a exotické ptactvo, krásné pláže, vodopády * vystopování skupiny goril nížinných v Congo Basin * pozorování 30-100 plachých lesních slonů na mýtině v džungli rezervace Dzanga- Sangha * seznámení s tajnou kulturou Pygmejů BaAka * návštěva útočiště goril v Gabonu * doprovod zkušených průvodců, pěší safari, výlety na lodích a kajacích, safari v autech 4x4 v NP Loango * prohlídka ostrova Principe nebo odpočinek na plážích

 

8 denní poznávací cesta Gabon / NG (p)

Tato cesta vás zavede do Kongou a Lekedi, v ceně jsou zahrnuta všechna ubytování a strava - plná penze, výlety podle programu, transfery, doprava a služby místního řidiče-průvodce, doprava vlakem a místní letenky, povolení do parků.

 

11 denní cesta po Gabonu Libreville-Lambarene-Lopé-Loango NGO (p)

Cesta, která Vás seznámí s nejznámějšími místy v Gabonu, v ceně jsou zahrnuty transfery v Libreville, jízdenky na vlak a místní letenky, všechna pozemní doprava, výlety v Loango, Lambaréné a Lopé dle popisu, plná penze v hotelu Lope, Lambaréné a Loango, všechny vstupy do parků, služby místních průvodců, kteří mluví i anglicky a německy, (víza a vstupní povolení do Gabonu - na vyžádání).

 

Dobrodružství na řece Ivindo - Gabon 12 dní MV (p)

Dobrodružství na řece Ivindo - Gabon 12 dní MV (p)

Fantastická plavba na lodi po řece do neznámé zátoky Momba Bai v srdci džungle, pozorování přírody a pralesa s velkou možností vidět zvířata. Cesta vhodná pro nenáročné a zdatné, nevyžadující komfortní ubytování. V ceně zahrnuto: transfery, doprava, ubytování, strava plná penze kromě Libreville a ve vlaku, výlety, průvodci a vstupy do parků, kempové vybavení, je třeba mít s sebou vlastní spací pytel. V ceně nejsou víza a letenky.

 

Kombinovaná cesta Loango /Lopé / Ivindo - 19 dní Gabon MV (p)

Kombinovaná cesta Loango /Lopé / Ivindo - 19 dní Gabon MV (p)

Minimálně 2 osoby, maximálně 8 osob Cena zahrnuje: všechny transfery, dopravu, ubytování, strava plná penze kromě Libreville a ve vlaku, výlety, průvodce a vstupy do parků, kempové vybavení, je třeba mít spací pytel. V ceně není: vízum, nápoje a letenky.

 

11denní návštěva Gabonu Moukalaba Doudou - Lekedi / NGO (p)

Při této cestě můžete vidět jak gorily nížinné, tak mandrily. Cena zahrnuje: ubytování se snídaní v Libreville, ubytování a plnou penzi v Moukalaba Doudou a Lekedi, dopravu autem s řidičem/průvodcem, všechny lety vnitřní, všechny transfery autem a vlakem, všechny výlety z programu, prohlídka Libreville. Gorily lze také stopovat v Moukalaba Doudou.

 

Konžská pánev - Rovníková Guinea, Gabon, Kongo, Kamerun, Sv.Tomáš a Principe 20 dní EQT (p)

Zajímavá kombinace pěti zemí v Guinejském zálivu - Rovníková Guinea, Kongo, Kamerun, Sao Tome a Principe. Tato cesta Vám nabídne možnost podívat se do nejodlehlejších míst jako je Annobon Island v Rovníkové Guinei, Ilha das Rolas/ Bom Bom Island na Sv.Tomáši, Poubara v Gabonu atd. Setkáte se s nejohroženějšími zvířaty planety v rezervacích v tropickém pralese v Konžské pánvi jako je Odzala National park v Kongu, La Lope NP v Gabonu atd. Potkáte se s lidmi a jejich různými kulturami, denním životem, navštíte muzea. Minimální počet osob: 2

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz