www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Keňa, Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)

Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Cesty po vlastní ose v Africe
Expedice- Afrika (eA)
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Potápění v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Keni
Všechny zájezdy
 
 

Tanzánie a Keňa migrace - kempy 10 dní ET/10FOLCAM (st)

Toto safari se hodí pro ty, kteří mají více času na objevování různorodosti Východní Afriky. Navštívíte nejznámější místa severní Tanzánie - Tarangire NP, kráter Ngorongoro a pláně Serengeti, dále navštívíte Lake Victoria a Masai Mara. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, anglicky mluvícího průvodce/řidiče, stravu podle itineráře, minerální vodu na safari (3 litry na os. a den), stan, matraci, kempové vybavení, vstupy do parků. Cena nezahrnuje: spací pytel, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje, spropitné, osobní výdaje, cestovní pojištění, víza. Na tuto cestu musíte mít vlastní spací pytel. minimum 2 osoby

 

Safari s ubytováním v lodgích - přes hranice - Tanzánie/Keňa 10 dní ET/08CROLOD (st)

Během tohoto safari objevíte Východní Afriku při mimořádné cestě. Navštívíte nejznámější místa severní Tanzánie a známou Masai Mara v Keni a pdle sezony můžete vidět i migraci tisíce pakoňů a zeber mezi těmito parky. Min. počet osob 2 Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, všechny vstupy do parků, kulturní program ve městě Mto wa Mbu, výlet na kanoích na jezeře Lake Viktoria. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Tanzánie a Keňa divoké parky - kempy 12 dní ET/12WILCAM (st)

Toto kempové safari je vhodné pro ty, kdo mají více času, navštívíte severní okruh - NP Tarangire, kráter Ngorongoro a pláně Serengeti, jezero Victoria, pojedete do Keni a zde navštívíte Masai Mara a Lake Nakuru a nakonec NP Amboseli. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, anglicky mluvícího průvodce/řidiče, stravu podle itineráře, minerální vodu (3 litry na os. a den), stan, matraci, kempové vybavení, vstupy do parků, kulturní program ve městě Mto Wa Mbu, výelt na kanoích na jezeře Victoria. Cena nezahrnuje: spací pytel, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje, spropitné, osobní výdaje, cestovní pojištění, víza Na tuto cestu musíte mít vlastní spací pytel.

 

Velké safari Východní Afrikou - ubytování v lodgích 12 dní ET/12GEALOD (st)

Během této mimořádné cesty navštívíte nejzajímavější místa severní Tanzánie a dobře známé parky v Keni. Safari s ubytováním v lodgích je určitě pohodlnější, lodge leží na nejstrategičtějších místech. Minimální počet účastníků: 2 Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, anglicky mluvícího průvodce/řidiče, stravu podle itineráře, minerální vodu na safari (3 litry na os. a den), stan, matraci, kempové vybavení, vstupy do parků, kulturní program ve městě Mto Wa Mbu, výelt na kanoích na jezeře Victoria. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, alkoholické nápoje, spropitné, osobní výdaje, cestovní pojištění, víza.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2021:
Copyright © 2021 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz