www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Mali

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Všechny zájezdy
 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

Co vidět v Mali-zájezd na míru do Mali

Hledáte zajímavou a relativně neobjevenou destinaci? Mali je určitě tou zemí, která vám může splnit vaše přání. Tato země o rozloze 1.240.000 km2, republika v centrální Západní Africe je sedmou největší zemí Afriky. Jsou zde zajímavé geografické útvary, fascinující lidé a kultury.

 

Cesty na míru - základní informace (cm)

Neobávejte se ceny, pokud chcete poslat nabídku na cestu na míru, určitě budete příjemně překvapeni. Cesty na míru často vychází výrazně levněji než např. velké skupiny s průvodcem a zážitek z dovolené je mnohem lepší.

 

Země Dogonů - řeka Niger - Timbuktu - 10 dní ST (p)

Země Dogonů - řeka Niger - Timbuktu - 10 dní ST (p)

Nejzajímavější místa : * pěší procházka v Zemi Dogonů a Dogonů z planiny * návštěva Timbuktu * pěšky po Mopti a Djenné * plavba lodí po řece Niger Navštívené země : Mali, Burkina Faso Cena zahrnuje : služby francouzsky a anglicky mluvícího průvodce, ubytování s plnou penzí 3*-2*, prohlídku Ouga, Mopti v autech 4x4, prohlídka Bamako, prám do Fjenné, místní průvodce, výlety do země Dogonů, prám do Timbuktu, vstupy do mešit a muzeí, oběd v restauraci Bozo v Mopti, plavba lodí po Nigeru, prohlídku města Mopti, asistenci našeho partnera.

 

Mali - země Dogonů - řeka Niger - 7 dní ST (p)

Nejzajímavější místa : * pěší výlet do Země Dogonů * návštěva Mopti a Djenné * půldenní plavba po řece Niger Cena zahrnuje : transfery, služby průvodce po celou dobu, ubytování ve dvoulůžkových pokojích s plnou penzí 3-2*, dopravu autem 4x4, pěší výlet do dogonských vesnic Irellia Tirelli, Banani, místní dogonský průvodce, průvodce v Songho, průvodce v Mopti, oběd v restauraci Bozo v Mopti, plavbu lodí po řece Niger, prám v Djenné, nosiče.

 

Tour Mali - 10 dní ST (p)

10ti denní cesta po Mali

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2023:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz