www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Rovníková Guinea

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Všechny zájezdy
 
 

Rovníková Guinea 8 dní

Itinerář 1.den. přílet do Malabo, transfer do hotelu a večeře, ubytování v Malabo 2.den prohlídka města Bata, největší město v Rovníkové Guiney, prohlídka města, tržišť, místní kultury, večeře. a přenocování v Bata 3.den -cesta do Kogo, dnes pojedeme na jih do odlehlého města Kogo, staré koloniální španělské město v džungli jižní Rovníkové Guiney, objevíme historii a přírodní krásu místa, večeře a ubytování v Kogo. 4.den. Ostrov Corisco , sem se vydáme na lodi, dvě hodiny plavba, kempovat budeme na ostrově. pod hvězdami na ostrově. Corisco 5.den. Ciudad de la Paz - ráno klid na ostrově ...

 
 

Rovníková Guinea - Bioko Island 7 dní

Rovníková Guinea je malá země, kterou tvoří zalesněná kontinentální část podobná Gabonu a ostrov Bioko, jedinečný tropický poklad uprostřed Guinejského zálivu. Tato cesta se soustřeďuje na Bioko, dříve Fernando Poo za koloniláního španělského období. Zde se potkáte s jedinečnou vulkanickou krajinou, kulturou Bubi a pozůstatky koloniální minulosti. Je to jedna z nejméně navštěvivaných zemí v Africe.

 

Rovníková Guinea na 8 dní

Cena zahrnuje: transfery, ubytování na 7 nocí, strava dle itineráře, místní průvodce, výlety dle itineráře, služby řidiče a anglicky mluvícího průvodce, pohonné hmoty, turistické povolení, zvací dopis.

 

Rovníková Guinea na 10 dní

Cena zahrnuje: transfery, domácí přelety, ubytování 9 nocí, strava dle itineráře, místní průvodce, výlety dle itineráře, služby řidiče, pohonné hmoty, vstup do NP Monte Allen, průvodce anglicky mluvící, turistické povolení, zvací dopis.

 

Rovníková Guinea na 7 dní

Rovníková Guinea - země zatím nepoznaná turisty, oficiální jazyk v zemi je španělština. Cena zahrnuje: transfery, 6 nocí ubytování, stravu dle rozpisu, výlety dle rozpisu, doprava v klimatizovaném autě, anglicky mluvícího průvodce (nebo francouzsky, španělsky), služby řidiče, pohonné hmoty, pozvání, turistické povolení.

 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Rovníková Guinea - panenské pláže, rovníkový prales 11 dní MA (p)

V samém srdci rovníkové Afriky, pokryté hustou džunglí leží tato země, kde se mluví španělsky a je zatím turisty zcela neobjevená. Jedním z utajených pokladů je Monte Alen národní park, kde žije hodně goril, šimpanzů a lesních slonů. Při této cestě se kombinují treky v džungli s procházkami po panenských plážích na pobřeží. Jen málo lidí navštívilo Rovníkovou Guineu, protože o této zemi existuje málo informací, země je bohatá na ropu a zatím nevidí v ekoturistice velký potencionál. Treky zde nejsou náročné.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

Konžská pánev - Rovníková Guinea, Gabon, Kongo, Kamerun, Sv.Tomáš a Principe 20 dní EQT (p)

Zajímavá kombinace pěti zemí v Guinejském zálivu - Rovníková Guinea, Kongo, Kamerun, Sao Tome a Principe. Tato cesta Vám nabídne možnost podívat se do nejodlehlejších míst jako je Annobon Island v Rovníkové Guinei, Ilha das Rolas/ Bom Bom Island na Sv.Tomáši, Poubara v Gabonu atd. Setkáte se s nejohroženějšími zvířaty planety v rezervacích v tropickém pralese v Konžské pánvi jako je Odzala National park v Kongu, La Lope NP v Gabonu atd. Potkáte se s lidmi a jejich různými kulturami, denním životem, navštíte muzea. Minimální počet osob: 2

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz