www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Sao Tome a Principe

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Ukázky itinerářů - Afrika
Všechny zájezdy
 
 
 

Svatý Tomáš a Principe 10 dní/MA

Cesta nás zavede do místa, kde jsou jedny z nejlépe utajovaných pokladů Afriky, ostrov Sao Tomé, křižovatka obchodu s otroky a ráj kokosových plantáží do roku 1975, kdy Portugalci ostrov opustili. Dnes je to malé souostroví v Atlantickém oceánu, které pomalu opouští svou historickou izolaci a přijíždí sem občas i turisté. Tato okružní cesta vám umožní objevit ostrov a jeho různé ekosystémy a lidi, kteří zde žijí. Nezajímavější místa: nedotčené přírodní ekosystémy, nádherné pláže, vulkanická pohoří, endemická fauna a flóra, koloniální dědictví, místní gastronomie. Cena zahrnuje: všechny transfery, pohonné hmoty, služby řidiče a anglicky mluvícího průvodce, ubytování a strava dle rozpisu, výlety a návštěvy.

 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Svatý Tomáš - zapomenutý ostrov 10 dní MV (ui)

Svatý Tomáš - zapomenutý ostrov 10 dní MV (ui)

Minimální počet osob 2 Cena zahrnuje: všechny transfery, dopravu, ubytování, stravu během výletů, místní průvodce a vstupy. Cena nezahrnuje: víza, večeře, letenku. Lze použít přímé lety z Lisabonu (TAP nebo STP) nebo jako rozšíření pobytu v Gabonu.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 

Konžská pánev - Rovníková Guinea, Gabon, Kongo, Kamerun, Sv.Tomáš a Principe 20 dní EQT (p)

Zajímavá kombinace pěti zemí v Guinejském zálivu - Rovníková Guinea, Kongo, Kamerun, Sao Tome a Principe. Tato cesta Vám nabídne možnost podívat se do nejodlehlejších míst jako je Annobon Island v Rovníkové Guinei, Ilha das Rolas/ Bom Bom Island na Sv.Tomáši, Poubara v Gabonu atd. Setkáte se s nejohroženějšími zvířaty planety v rezervacích v tropickém pralese v Konžské pánvi jako je Odzala National park v Kongu, La Lope NP v Gabonu atd. Potkáte se s lidmi a jejich různými kulturami, denním životem, navštíte muzea. Minimální počet osob: 2

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz