www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Senegal

Afrika -zájezdy na míru
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Výlety v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Aktivity v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Poznávací okruh Senegalem - 8 dní ST (p)

Nejzajímavější místa : * 700 km pobřeží, 400 km pláží, 12 měsíců sluneční svit a 8 měsíců jaro * jezero Lac Rose * město Saint Louis * park Djoudj, Touba, Kaolack, Simal * delta Saloum * soukromá rezervace Bandia * ostrov Gorée V ceně je zahrnuto : transfery v Dakaru, ubytování s plnou penzí, doprava v minibusu Toyta Hiace nebo podobná, služby francouzsky mluvícího průvodce/řidiče, loď na ostrov Gorée, vstup do muzea otroctví na Gorée, projížďka autem 4x4 na Lac Rose (od listopadu do června Lac Guiers autem 6x6), kočár na St.Louis, pobyt v Saly, spropitné v restauracích, asistenci našeho partnera.

 

Pobytové zájezdy Senegal SE (pz)

Pobytové zájezdy Senegal SE (pz)

Nabízíme lety dvakrát týdně do Senegalu z britských letišť, možnosti pobytu na 3, 4, 7, 10, 11 a 14 dní. Pečlivě vybrané hotely. V Senegalu jsou krásné pláže, výborný servis a kuchyně a mnoho aktivit v nabídce. Senegal leží u Atlantického oceánu na nejzápadnějším pobřeží Afriky. Je tu teplo během celého roku, krátké období dešťů od června do října. Je to výborné místo na odpočinkovou dovolenou, hlavně v oblasti Saly, jižně od Dakaru. V Senegalu jsou také tři velké řeky, laguny, kde žije mnoho ptactva. Slunce zde stále svítí, nádherná krajina a odpočinkové místo. Senegal čeká na objevení.

 

Výlety a aktivity v Gambii GE

Gambie může nabídnout nejen krásné pláže a počasí, ale také další aktivity jako výlety na lodích, po zemi, pozorování ptáků a rybaření.

 
 

Aktivity v Senegalu

Senegal je známý pro svou bohatost vod, hlavně u pobřeží kolem poloostrova Cap Vert. Jsou zde nejlepší rybářská místa na světě,díky studeným proudům zde žije mnoho planktonu, to vytváří opitmální podmínky pro vodní faunbu od listopadu do června.

 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Seznámení se Senegalem luxusně za 9 dní/ ST (pk)

Během krátké doby se můžete seznámit s nejzajímavějšími místy Senegalu a užít si i krásné pláže, nádherné hotely. Cena zahrnuje: dopravu v klimatizovaném minivanu, služby místního průvodce (jazyk na vyžádání), všechny návštěvy a vstupy v programu, ubytování v nejlepších hotelích 5*-3* podle oblasti, plná penze a polopenze kromě nápojů.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz