www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Pobytové zájezdy Senegal SE (pz)

Saly

Termín zájezdu:

kdykoliv

 

Cena zájezdu:

na vyžádání

 

Nabízíme lety dvakrát týdně do Senegalu z britských letišť, možnosti pobytu na 3, 4, 7, 10, 11 a 14 dní. Pečlivě vybrané hotely. V Senegalu jsou krásné pláže, výborný servis a kuchyně a mnoho aktivit v nabídce. Senegal leží u Atlantického oceánu na nejzápadnějším pobřeží Afriky. Je tu teplo během celého roku, krátké období dešťů od června do října. Je to výborné místo na odpočinkovou dovolenou, hlavně v oblasti Saly, jižně od Dakaru. V Senegalu jsou také tři velké řeky, laguny, kde žije mnoho ptactva. Slunce zde stále svítí, nádherná krajina a odpočinkové místo. Senegal čeká na objevení.

K dispozici máme několik hotelů:
Lamantin Beach 5*
Je to nejluxusnější hotel v Saly, v hotelu jsou výborné služby a krásné okolí.
Má 124 pokojů, velký bazén, lehátka, matrace, soukromou pláž, lázně, obchod, přístup k internetu, prádelnu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, velkými postelemi, minibarem, telefonem, satelitní televizí, koupelnou se sprchou, oddělené WC, vysoušeč vlasů, župan a pantofle, safe. V hotelu lze hrát stolní tenis, plážový volejbal, je tu tělocvična, centrum vodních sportů a rybaření, v blízkosti je golfové hřiště. Dvě restaurace - le Lamantin a le Beluga, bar le Bar du Port, pokojová služba. V ceně je polopenze. Odlety jsou ve středu a v sobotu z Gatwicku do Dakaru. Cena od 27.000 CZK + letenka na Gatwick.

Hotel la Teranga 4*
Teranga znamená v místní jazyce Wolof - pohostinnost. Ubytování zde je v prostorných bungalovech v krásných zahradách. Bungala jsou dvoupodlažní a krásně vybavená - klimatizace, satelitní TV, minibar, prostorná koupelna, každý pokoj má terasu s posezením. Je tu výborná restaurace Aux fin Gourmets, hlavní bar a bar na pláži. Lze zajistit i all-inclusive. V hotelu jsou tři bazény, lehátka, matace, Wi-fi přístup, masažní salon, obchod a prádelna. Pokoje mají také vysoušeče vlasů, safe. Hotel se nachází v blízkosti potápěčského centra, místa, kde se jezdí na koních a na čtyřkolkách, půjčovny windsurfingu. V blízkosti je také nejlepší 18ti jamkové golfové hřiště - nejlepší v Senegalu.
Ceny od 28.700 CZK + letenka na Gatwick.

Hotel Espadou 4*
Leží v Saly a má velmi dobrou reputaci hlavně také díky své kuchyni, vlastní lodě denně přivážejí čerstvé mořské plody. Jsou tu dvě restaurace L´Eespadon a Le Ponton, Club house bar a plážový bar. U hotelu jsou krásné pláže s výhledem na zátoku, pro rybáře je k dispozici vynikající centrum, když vyjdete z hotelu narazíte na obchody se suvenýry. Pokoje se nacházejí v dvoupodlažních bungalovech mezi palmami. Každý má klimatizaci, satelitní TV, minibar, vlastní terasu, vysoušeč vlasů, Wi-fi přístup, safe. Je to poklidný, příjemný hotel. Ubytování s polopenzí.
Cena od 26.000 CZK + letenka na Gatwick

Hotel Royam 4*
Atraktivní hotel s přátelskou atmosférou na krásném místě. Jsou tu krásné trávníky, které se táhnou až k pláži. V hotelu je salón krásy a masážní salón. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou a vysoušečem vlasů, každý má svou terasu, u bazénu najdete bar, je tu také obchod se suvenýry.
Cena od 21.000 CZK + letenka na Gatwick

Tama lodge 5* i více
Leží mimo Saly, pod kokosovými palmami, je to jedinečné místo. Je tu uvolněná atmosféra, lehátka, sítě a polohovací židle. Pokoje vybavené přírodními materiály, klimatizací, vypadají jako typické senegalské chatky s východem přímo na pláž. Čerstvá jídla jsou podávána na dřevěných talířích mezi stromy na pláži, večeře při osvětlení lampami venku. Tama lodge je poklad, aktivity jsou k dosažení v blízkosti hotelu. Je tu krásná písečná pláž, Wi-fi přístup, masáže.
Ceny od: 28.200 CZK s polopenzí + letenka na Gatwick

Le Roayal Lodge 5*
Leží na kraji Palmarin N´Gallou u NP Saloum delta, je to krásný hotel s vysokým standardem a na krásném místě na pláži. Tento luxusní hotel byl otevřen v roce 2006, je tu 28 luxusních pokojů, obrovský bazén, lehátka, matrace, salón krásy, obchod, prádelna. Pokoje mají velké postele s moskytiérami, klimatizaci a větrák, kávovar, jsou tu župany a pantofle, jacuzzi, minibar, satelitní TV a DVD přehrávač, vysoušeč vlasů. Restaurace Les Lalétuviers, Coctail bar Le Pélican, 24 hodin pokojová služba.
Ceny od 34.700 CZK s polopenzí + letenka Gatwick

Lodge des Collines de Niassam 5*
Unikátní lodge u vesnice Palmarin n´Gallou, krásné pláže a uvolněná atmosféra.
Krásně zdobené pokoje, jsou tu i pokoje umístěně na baobabech a vodní lodge (celkem 11 nádherných bungalovů). Je to velice klidné místo. Vybudován je tu bazén s terasou, pokoje jsou vybaveny moskytiérou. Je tu restaurace a bar. Vše krásně vybavené v přírodním stylu. Výběr ze dvou druhů pokojů Colline a Lagune.
Cena od 31.000 CZk s polopenzí + letenka Gatwick

Keur Saloum 3*
Nejbližší vesnice je Toubakouta, leží v blízkosti Sine Saloum Delty. Hotel má 54 pokojů, bazén s terasou, obchod, pokoje mají klimatizaci, k dispozici je tenis, stolní tenis, horská kola, kajaky. Z hotelu lze dělat výlety, jezdit na ryby a pozorovat ptáky - krásný výhled na řeku. Odlety z Gatwicku do Banjulu v úterý.
Cena s polopenzí od 24.500 CZk + letenka na Gatwick

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz