www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)

Poznávací komfortní zájezdy nabízíme společně s našimi partnery v Africe. Zájezdy s česky mluvícím průvodcem po dohodě s klientem.

 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Etnografické zájezdy Afrika - poslední místa
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Jihoafrické překvapení - Jižní Afrika za fantastickou cenu 15 dní TH (pk)

Jihoafrické překvapení - Jižní Afrika za fantastickou cenu 15 dní TH (pk)

Poznávací zájezd za bezkonkurenční cenu! Nejzajímavější místa: * Panorama Route - Blyde River Canyon a God´s Window * den na safari v NP Kruger * návštěva tradičních afrických trhů ve Svazijsku * prohlídka St. Lucia - místa světového dědictví UNESCO * město Durban a jeho rozmanitá kultura * odpočinek a vycházky v majestátných Dračích horách * cesta přes provincii Eastern Cape * návštěva NP Tsitsikamma * prohlídka jeskyní Cango Caves a návštěva pštrosí farmy v Oudsthoorn * Kapské Město Cena zahrnuje: dopravu mikrobusem nebo 16-18 místným minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3-4* hotelích, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 14 x snídaně a 4x večeře transfer z letiště po příjezdu (shuttle od 6.15 do 22.45 1.den) dopolední safari v NP Kruger nosiče prohlídka East London a Port Elizabeth

 

Divočina Národního parku Kruger - 4 dny TH (pk)

Divočina Národního parku Kruger - 4 dny TH (pk)

Nejzajímavější : * všechna safari v otevřených autech * auta jsou vybavena vysílačkou a mají lepší možnosti pozorování zvířat * výborná příležitost k fotografování * informace od vysoce kvalifikovaných průvodců Cena zahrnuje : dopravu v klimatizovaných mikrobusech a v otevřených 10ti místných safari autech služby profesionálního průvodce ubytování v dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 2x večeři, 2x snídani nosiče vstup do NP Kruger Poznámka: autobus přijíždí do JNB až v 19.00, pobyt si lze prodloužit o další noc v NP Kruger i více. Lze také letět na letiště v Mpumalanga a zpět. Varianty na vyžádání.

 

Návštěva Victoria Falls na 3 - 4 dny TH (pk)

Návštěva Victoria Falls na 3 - 4 dny TH (pk)

Návštěva Victoria Falls je pěkným zakončením cesty po JAR. Lze nabídnout balíčky na 3 dny (2 noci) nebo 4 dny (3 noci) nebo v kombinaci s Botswanou na 6 dní (5 nocí). Hlavními lákadly jsou samozřejmě Victoria Falls a romantická plavba při západu slunce nebo procházka deštným pralesem s vyhlídkou na zázrak přírody Victoria Falls. Balíček zahrnuje : transfery z a na letiště ubytování s polopenzí prohlídku vodopádů plavbu na lodi při západu slunce Vízum do Zimbabwe se platí na místě 30 USD.

 

Velkolepá Garden Route - 4 dny TH (pk)

Velkolepá Garden Route - 4 dny TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva pštrosí farmy * jeskyně Cango Caves * z George do Knysna po méně známé cestě * odpoledne v Knysna Cena zahrnuje : dopravu mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 3x snídaně 1x oběd 1x večeře nosiče Poznámka : pokud je cesta průjezdná, jede se po dobrodružnější trase, jinak podél pobřeží přes Plettenberg bay. Lze zajistit pobyt a výlety před nebo po cestě (vinice, Kapský poloostrov). Lze jet také s německým průvodcem ve čtvrtek.

 

Krásná Garden Route - 4 dny TH (pk)

Krásná Garden Route - 4 dny TH (pk)

Nejzajímavější mista : * procházka NP Tsitsikamma známém starými stromy * plavba na trajektu do přírodní rezervace Featherbed, která leží ve vstupu do laguny v Knysna * jeskyně Cango Caves a krápníkové formace * návštěva pštrosí farmy * nejlepší pozorování velryb z pevniny - Hermanus (od července do listopadu) Cena zahrnuje : dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 3x snídaně, 2x oběd a 1x večeře nosiče Možnost fakulativních zájezdů před a po této cestě zajistíme.

 

Kouzelná Garden Route - 6 dny TH (pk)

Nejzajímavější místa : * pštrosí farmy * jeskyně Cango Caves a krápníkové formace * plavba lodí do rezervace Featherbed ve vstupu do laguny v Knysna * procházka Tsitsikamma Forest se starými stromy Cena zahrnuje : dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 5x snídaně, 1x oběd nosiče Před i po této cestě zajišťujeme program v Kapském Městě a Port Elizabeth.

 

Kruger a království - 7 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva Pilgrim´s Rest * prohlídka Blyde River Canyon a God´s Window * safari v otevřených autech v NP Kruger * kulturní zážitek ze Svazijska * návštěva tradičních trhů * plavba lodí po jezeře St. Lucia Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 6 x snídaně, 1 x oběd, 1 x večeře nosiče vstup do NP Kruger

 

Z pobřeží do NP Kruger – 7 dní TH (pk)

Objevte poklady a shon multikulturního města Durban a následně přes Svazijsko a Mpumalanga do národního parku Kruger. Bude to opravdu královských sedm dní, během kterých se podíváte na některá z nejzajímavějších míst Jihoafrické republiky a budete mít možnost pozorovat Velkou pětku v NP Kruger. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 6 x snídaně, 2 x oběd, 5 x večeře nosiče vstup do NP Kruger Poznámka: cesta začíná v Durbanu a končí v Hoedspruit's Eastgate Airport odkud se létá do Johannesburgu.

 

Dobrodružství v jihoafrické divočině - 5 dní TH (pk)

Africké dobrodružství přes exkluzivní soukromou rezervaci i světově známý národní park Kruger. Podíváte se také na Panorama route a budete mít příležitost pozorovat zvířata. Cesta je s anglicky mluvícím průvodcem. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 4 x snídaně, 1 x oběd, 2 x večeře nosiče vstupy do parků

 

Po stopách lidu Zulu - Jihoafrická republika - 6 dní TH (pk)

Během šesti fascinujících dnů budete mít příležitost rozkrýt něco málo z přírodní a kulturní historie Jižní Afriky, tak, jak byste to nečekali. Nebude to nudná přednáška z dějepisu, ale živé divadlo, kde budete vy sami jedním z herců. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 5 x snídaně, 1 x oběd, 2 x večeře nosiče vstupy do parků

 

Tři země - divočina a moře - 8 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa : * Velká pětka v NP Kruger * prohlídka Maputo * volný den na krásných plážích v Mozambiku * návštěva rezervace Hluhluwe-Imfolozi známé svými nosorožci * plavba lodí po jezeře St.Lucia * prohlídka dolu Ngwenya Mine, nejstarší důl na světě, 42 tisic let př.n.l. Cena zahrnuje : dopravu speciálně upraveným autem 4x4 4/10 místné safari auto služby profesionálního průvodce v Kruger NP, Mozambiku, St.Lucia a Svazijsku ubytování s příslušenstvím, 3* dvoulůžkové pokoje v Mozambiku a Svazijsku pokoje s větráky na stropě 5x snídaně, 1x oběd, 2x večeře nosiče vstup do NP Kruger a Hluhluwe-Umfolozi minimálně 2 osoby, max.10 osob ve skupině Cena nezahrnuje: vízum do Mozambiku cca 30 EUR platí se na místě

 

Objevování Namibie - 11 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa : *divoká zvířata v NP Etosha *krásné křovácké malby v Damarlandu *poklidné městečko Swakopmund *největší duny na světě v Sossusvlei Cena zahrnuje : dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování v 3-4* dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 10x snídani, 7x večeři nosiče vstupy do parků Cena nezahrnuje: vízum do Namibie 3000 CZK, doba vyřízení 2-3 týdny Poznámka: cesta začíná ve Windhoeku ve městě a končí na letišti.

 

Ohromující NP Etosha - 4 dny TH (pk)

NP Etosha se nachází v Namibii. Je to známá rezervace v přímo snovém prostředí připomínající poušť. Na této okouzlující cestě uvidítě divoká zvířata, jejichž domovem je suchá pánev Kalahari. Cena zahrnuje : dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování v 3-4* dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 3x snídani, 3x večeři nosiče vstupy do parků Cena nezahrnuje: vízum do Namibie 3.000 CZK, doba vyřízení 2-3 týdny Poznámka: cesta začíná ve Windhoeku.

 

Úžasná cesta do Zimbabwe 7 dní TH (pk)

Strávíte 7 krásných dní na legendárních místech a vychutnáte si nádhernou krajinu, budete pozorovat množství zvěře v této krásné zemi Zimbabwe (překlad Velký kamenný dům). Objevíte bohatou historii této země, staré ruiny Great Zimbabwe pocházející ze 13.století, krásné výhledy z vyhlídky View of the World. Na své si přijdou i milovníci zvěře a uvidíte i známé Victoriiny vodopády. Národní park Hwange nabízí vynikající fotografické možnosti jak zvířat, tak krajiny, potkáte se s místním obyvatelstvem, tradičními zaklínači, navštívíte záchranné středisko ohroženého psa hyenovitého Painted. Návštěva Zimbabwe je velmi inspirující a zajímavá. Cena zahrnuje: služby profesionálního průvodce, dopravu v klimatizovaném autě nebo minibusu (podle velikosti skupiny) a safari v otevřených autech, prohlídku Great Zimbabwe s průvodcem, návštěvu Matopo Hills a vstup na View of the World, safari v otevřených autech v NP Hwange, návštěvu Painted Dog, návštěvu tradiční vesnice zaklínačů, prohlídku Victoria Falls, vstup do NP Hwange. Ubytování: v luxusních hotelích, pokoje s příslušenstvím, 6 nocí ubytování Strava: 6x večeře, 3x oběd a 6 x snídaně Viza: na hranicích 30 USD Období sucha od září do ledna.

 

Svět v jedné zemi - 14 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva Panorama Route * prohlídka Blyde River Canyon a God´s Window * safari v otevřených autech v NP Kruger * tradiční africké trhy a kultura ve Svazijsku * plavba lodí po Lake St. Lucia * návštěva NP Tsitsikamma - staré stromy * plavba lodí po laguně v Knysna * jeskyně Cango Caves a pštrosí farmy * pozorování velryb v Hermanus (od července do listopadu) Cena zahrnuje: dopravu v klimatizovaných mikrobusech nebo 18ti místních minibusech služby anglicky mluvícího průvodce ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 3*- 4* 13 x snídaně, 3 x oběd, 3 x večeře hotelové nosiče transfery vstup do Kruger NP Letenky nejsou v ceně, zajistíme. Vnitřní přelet mezi Durbanem a Port Elizabeth není v ceně, doporučuje se rezervovat let v 9.15 a přílet do PLZ v 10.35, 8.den se odjíždí z PLZ mezi 11.-12 hodinou.

 

Jedinečná cesta po Africe - Zimbabwe - Botswana - Namibie 15 dní TH (pk)

Využijte speciální nabídky na luxusmí cestu po Botswaně a Zimbabwe. 3 noci Baobab safari lodge - Chobe 3 noci Lianshulu Bush Lodge - Kwando River 3 noci Wilderness Tented Camp- Delta Okavango 3 noci Linkwasha Camp, privátní koncese v NP Hwange 2 noci Ilala lodge - Victoria Falls Balíček zahrnuje: ubytování, stravování dle rozpisu, nápoje, vnitřní přelety, aktivity a transfery dle rozpisu. Vízum do Zimbabwe se platí na místě 30 USD. Vízum do Namibie 3.000 CZK nutno předem. max.16 osob, min. 4 osoby Navštívené země: Zimbabwe, Botswana, Namibie

 

Vic Falls, Delta Okavango a Caprivi - 8 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa: * Maun * Delta Okavango * Caprivi Strip * NP Chobe * Viktoriiny vodopády Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování ve 3* - 4* hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 7 x snídaně, 7 x večeře nosiče Cena nezahrnuje: vízum do Namibie 3.000 CZK, doba vyřízení 2-3 týdny fakultativní aktivity

 

Plavba na řece Chobe na Ichobezi - luxusní safari lodí - 4 dny TH (pk)

Další možným způsobem jak objevit krásy a bohatsví přírody na řece Chobe je plavba na hausbótu Ichobezi - 3 noci. Zahrnuje: transfery z Victoria Falls / Livingstone do Kasane, 3 noci na palubě Ichobezi luxusní safari lodi s plnou penzí, vstupy do parků, nápoje, místní pivo a víno. Cena nezahrnuje: vízum do Zimbabwe se platí na místě 30 USD

 

Kapsko a divočina - 6 dní TH (pk)

Navštívíte nádherný Kapský poloostrov, vinice a další symbol JAR - Krugerův národní park, kde žíje Velká pětka v nekonečné buši. Zvířata budete pozorovat z otevřených safari aut. Uvidíte dva kontrasty této nádherné země. Cena zahrnuje: dopravu minibusy a otevřenými safari auty, služby profesionálních průvodců v Kapsku a Krugerově NP, ubytování v pokojích s příslušenstvím 3*, strava 5x snídaně, 2x večeře transfery z/na letiště vstup do NP Kruger Cesta může být pojata i v obráceném sledu, vnitřní přelet není zahrnut v ceně - přelet na 4.den mezi CPT - MQP (Mpumalanga letiště) by měl být s příletem do 12.45. Odjezdy jsou denně.

 

Zambijský okruh - 7 dní TH (pk)

Zambijský safari okruh je neznámý, protože tradičně ja tato oblast považována za nepřístupnou. To však již není pravda, je tu nedotčená příroda a určitě nebudete zklamáni. Nejzajímavější : safari ve starém stylu Out of Africa odlehlá a krásná divočina s množstvím zvířat Zahrnuje : uvítání na letišti v Livingstone, transfer z/do Livingstone, 1 noc v Livingstone s plnou penzí, letecký přelet v Zambii, 2 noci v severním Kafue - plná penze + safari, 3 noci severozápadní Kafue - plná penze + aktivity (River Club, Lunga River Lodge, Busanga Buch camp). Nezahrnuje: vízum do Zambie 50 USD (platí se na místě)

 

Divočina a Kapské Město - 8 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa : * hledejte Velkou pětku v otevřených autech v NP Kruger * krásné scenérie Mysu Dobré naděje * ochutnávky vín ve známých vinařských podnicích Cena zahrnuje: dopravu v klimatizovaném mikrobuse nebo minibuse a safari v otevřených autech služby profesionálního průvodce ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím 3-4* 7x snídani, 2x večeři letištní transfery nosiče vstup do NP Kruger Cesta může být provedena v obráceném sledu, začátek v Kapském Městě a konec v Johannesburgu. Vnitrostátní let je 5. den, je možné ho zajistit.

 

Diamantová kolekce TH (pk)

Pokud nechcete jet se skupinou, nabízíme Vám i možnost zcela privátní cesty s vlastním řidičem, který je vám kdykoliv k dispozici během celé Vaší cesty. Můžete mít např. z diamantové kolekce - 4 dny Kapsko - včetně vinic, Montagu, Hermanus nebo To nejlepší z Garden Route na 4 dny. Zvířecí království - Kruger - soukromé rezervace, Panorama Route na 56 dní. Nádhery Kwa Zulu Natal - Durban - Dračí hory - severní Zululand - Durban Nebo návštěva krásných míst v Namibii, také s řidičem na privátní cestě.

 

Dobrodružství pro rodiny s dětmi - rodinné safari - 11 dní TH (pk)

Při této cestě si každý člen rodiny užije nádhernou krajinu, vynikající jídlo, divoká zvířata a jejich interakce s nimi, různá prostředí voda, pláže, farmy, akvária atd.. Každý den objevíte něco nového, což se líbí hlavně dětem. Vydáte se na horu, podíváte se na Kapský poloostrov, budete pozorovat lachtany a tučňáky. S podmořským světem se seznámíte v Two oceans aquarium, uvidíte také orly a gepardy. Dostanete se do jeskyní Cango Caves a budete obdivovat krásné jeskynní útvary. Navštívíte pštrosí farmu, podíváte se do útočiště slonů u Knysny. Po krátké cestě také navštívíte Ptačí ráj (Birds of Eden), Národní park Addo Elephant s velkými stády slonů. Tato cesta je speciálně připravená pro rodiny s dětmi, tak aby měly děti po celou dobu zábavu a objevovaly stále něco nového. Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným minibusem služby profesionálního průvodce ubytování v rodinných pokojích s příslušenstvím strava 10x snídaně, 4x oběd a 2x večeře nosiči Odjezd v sobotu z Kapského Města, konec cesty v Port Elizabeth v úterý.

 

Nejlepší z JAR - 12 dní TH (pk)

Nejzajímavější místa: * návštěva pštrosí farmy, jeskyně Cango Caves * NP Tsitsikamma Forest * plavba lodí po jezeře St. Lucia * hledání Velké pětky v soukromé rezervaci v Kruger NP * návštěva Blyde River Canyon a God´s Window Cena zahrnuje : Doprava klimatizovanými mikrobusy, služby profesionálního průvodce, ubytování 4-5*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, soukromé lodge, 11 x snídaně, 3 x oběd, 4 x večeře, nosiči, vstup do NP Kruger. Poznámka : vnitrostátní let není v ceně (zajistíme), všechny odjezdy jak v angličtině, tak v němčině - zadejte si sami preferenci. Zajístíme balíček na 3 noci v Kapském Městě před odjezdem včetně programu (Kapský Mys, vinice, transfer/ubytování, např. Radisson hotel nebo podobné)

 

To nejlepší z Victoria Falls, Chobe a Delty Okavango - 12 dní TH (pk)

Úžasná cesta s luxusním ubytováním za bezkonkureční cenu a přelety malým letadlem začíná na Victoria Falls a končí v Maunu v Botswaně. Cena zahrnuje: transfery, plavbu po řece Zambezi při západu slunce, prohlídku vodopádů, transfer do Botswany + transfer na letiště Kasane, přelet z Kasane do delty a z delty do Maunu, ubytování a strava dle rozpisu, min. počet účástníků 2. Ubytování najdete na odkazech.

 

Velkolepá Jižní Afrika - 15 dní TH (pk)

Cesta začíná v Kapském městě - v jedné z nejpřitažlivějších destinací na světě. Je to skvělý počáteční bod pro tuto jedinečnou cestu po Jižní Africe - od oceněných vinic, přes květinová království, až k uchvacujícím horám a nádhérnému pobřeží. Tato cesta vedoucí po Garden route vás jednoduše uchvátí. Cena zahrnuje : dopravu mikrobusem nebo minibusem služby profesionálního průvodce ubytování 3-4*, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím 14x snídaně 2x oběd 4x večeře nosiče Cena nezahrnuje : přelet z Port Elizabeth do Durbanu přelet z Hoedspruit's Eastgate Airport do Johannesburgu Poznámka: cesta začíná v Cape town a končí v Hoedspruit's Eastgate Airport odkud se létá do Johannesburgu.

 

Nejzajímavější místa Botswany - 8 dní SOA/BH (pk)

Hlavní atrakce : * Makgadikgadi Pans * Okavango Delta * Poušť Kalahari Cena zahrnuje : dopravu minibusem služby průvodce vstupy do parků ubytování a strava dle rozpisu safari a aktivity dle itineráře Minimální počet účastníků 2, maximálně 20 osob.

 

Uchvacující Zambezi 8 dní SOA/CZ (pk)

Nejzajímavější místa: * Etosha NP * Otavi Mountains * Hoba Meteorite * Mahango Game park * Bwabwatwa Game park * Národní park Chobe Cena zahrnuje: dopravu minibusem služby průvodce ubytování a strava dle rozpisu vstupy a aktivity dle programu Trasa: Odjezdy v úterý z Windhoeku, konec v Botswaně - Chobe NP (lze rozšířit o další dva dny v Chobe nebo navázat na Nejzajímavější místa v Botswaně - pak je návrat do Windhoeku). K dispozici jsou i transfery z Kasane na Victroria Falls (zde různé aktivity jako raftování, jízda na slonech atd.)

 

Klasický kaleidoskop 7 dní SOA/CK (pk)

Navštívená místa: *Swakopmund *Damaraland *NP Etosha min.2 osoby, max.20 osob odjezdy v pátek

 

Kaňony a pouště - 9 dní SOA/CD (pk)

Nejzajímavější místa : * Poušť Kalahari * Fish River Canyon * Luderitz a Swakopmund * Poušť Namib a Sossusvlei Cena zahrnuje : dopravu mikrobusem služby průvodce stravu a ubytování dle rozpisu v luxusních lodgích vstupy a aktivity dle programu Poznámka: min.počet osob 1, max. počet osob 20 odjezd v sobotu z Windhoeku a návrat v pátek do Windhoeku

 

Klasický kaleidoskop a Caprivi Strip v Namibii - 12 dní SOA/CKCZ (pk)

Nejzajímavější místa: * Swakopmund * Damarland * Národní park Etosha * Otavi Mountains * Hoba Meteorite * Bwabwatwa park * Mahango NP * Národní park Chobe Cena zahrnuje: dopravu minibusem služby průvodce ubytování a strava dle programu vstupy a aktivity dle programu Cena nezahrnuje: vízum do Namibie 3.000 CZK (doba vyřízení 2-3 týdny) Počet osob: min. 2 osoby a max. 20 osob Trasa: odjezd z Windhoeku v pátek, konec v Kasane v neděli (lze rozšířit o pobyt v Chobe nebo na Victoria Falls)

 

Nejzajímavější místa Namibie - 9 dní SOA/NH (pk)

Hlavní atrakce : * Sossusvlei * Swakopmund * Twyfelfontein * Národní park Etosha Cena zahrnuje : doprava minibusem služby průvodce strava a ubytování dle rozpisu, se snídaní vstupy a aktivity dle programu Poznámka: Odjezdy ve středu z Windhoeku, návrat ve čtvrtek do Windhoeku.

 

Namibie ve 13 dnech SOA/EN (pk)

Nejzajímavější místa : * poušť Kalahari * Fish River Canyon * Luderitz * Sossusvlei * Swakopmund * Cape Cross * Twyfelfontein * Národní park Etosha Cena zarhnuje : dopravu minibusem služby průvodce vstupy a aktivity dle rozpisu ubytování se snídaní, lze využít dvě varianty tzv.bronzovou a zlatou Poznámka: Min. počet 2 osoby - max. počet 20 osob, odjezdy Windoek v sobotu - návrat ve čtvrtek do Windhoeku přílet do WDH nejpozději v 9hod v den odjezdu, odlet nejdříve v 19 hodin

 

Tváře Namibie 11 dní SOA/FON

Nejzajímavější místa : * Etosha NP * Owamboland a jeho kultura * Kaokoland a kultura Himbů * Damaraland * Swakopmund * Cape Cross * Sossusvlei

 

Namibijské dobrodružství - 11 dní SOA/NA (pk)

Tato cesta vás zavede mimo známé cesty, do odlehlejších parků a budete mít také příležitost objevovat místní faunu a flóru pěšky. Při této cestě budete Namibii objevovat všemi svými smysly. Nejzajímavější místa : * NP Etosha * Damaraland * Swakopmund * Sossusvlei Cena zahrnuje : doprava minibusem služby průvodce strava a ubytování dle rozpisu, se snídaní vstupy a aktivity dle programu Poznámka: Odjezdy v sobotu z Windhoeku, návrat v úterý do Windhoeku.

 

Klasický okruh Marokem z Casablancy 8 dní /KTI/(pk)

Velký klasický okruh vám nabídne přehled různých kultur, umění a krajiny. Cena zahrnuje: 7 nocí ubytování s polopenzí ve 4* nebo 5* hotelu, Diffa Fantasia večeře v Marrakesi, dopravu luxusním klimatizovaným busem, služby mnohojazyčného průvodce, vstupy do památeek a nosiče zavzadel, spropitné v hotelích. Hotely 4* - Casablanca Idou Anfa, Rabat Chellah, Fez -Pickalbatros, Marrakesh Atlas Asni Hotely 5* - Casablanca Sheraton, Rabat - La Tour Hassan, Fez -lLs meridines, Marrakesh- Atlas Medina and Spa

 

Velký okruh Marokem 11 dní - 10 nocí /KTI/(pk)

V ceně je zahrnuto 10 nocí s polopenzí během celé cesty, doprava luxusním klimatizovaným busem z Casablancy do Casablancy, služby několikajazyčného průvodce, vstupy do památek, nosiči, spropitné v hotelích. Ubytování: Casablanca Idou Anfa, Rabat, Chellah, Fez: Pickalbatros, Erfoud - Belere, Ouarzazate - Berbere Palace 5*, Marrakesh - Atlas Asni, Essouaira - Atlas Essouaira and Spa 5* Příplatek za výlet do Merzouga písečných dun autem 4x4 (cca 500 CZK) Příplatek za plnou penzi 3600 CZK.

 

Speciální nabídka na Keňu

V rubrice ke stažení pro vás máme speciální nabídku na cesty do Keni v angličtině s cenami v CZK. http://www.mojeafrika.cz/ke-stazeni

 

Autentické safari v Keni 9 dní / NEA (pk)

Speciální nabídka na 7 denní safari v Keni Cena zahrnuje: dopravu, vstupy do parků, safari, ubytování a strava dle rozpisu, služby průvodce/řidiče, aktivity dle itineráře.

 

Speciální nabídka na Tanzánii

V rubrice ke stažení pro vás máme speciální nabídku na cesty do Tanzánie v angličtině s cenami v CZK. http://www.mojeafrika.cz/ke-stazeni více najdete na www.stellatravel.cz

 

Jižní Tanzánie - okruh 10 dní - ubytování v lodgích MF (pk)

Během tohoto safari jižní Tanzánií Vás očekává plavba lodí, pozorování zvířat, krásné scenérie a pěší vycházky za zvěří. Navštívíte parky Mikumi, Ruaha, Selous. Min. počet osob 2 - max. 5 osob Cena zahrnuje: ubytování v lodgích, stanech a hotelích dle rozpisu plná penze doprava autem 4x4, pohonné hmoty, vstupy do parků a rezervací aktivity služby průvodce voda během safari ozbrojený ranger při safari v Ruaha NP a Selous místní pojištění na evakuaci

 

Keňa, Tanzánie, Zanzibar - safari a pláž - 15 dní NEA (pk)

Cena zahrnuje: * ubytování dle rozpisu * dopravu v 6místném Land Cruiseru 4x4 se zvedací střechou na pozorování zvířat * služby anglicky mluvícího průvodce/řidiče * safari vyjížďky a vstupy do parků dle itineráře * taxy * safari klobouk * minerální vodu během safari * všechny služby spojené s uvítáním a transfery * přelet Arusha - Zanzibar * výlet za kořením na Zanzibaru * strava dle rozpisu Cena nezahrnuje: * víza do Keni 50 USD * víza do Tanzánie 50 USD * nápoje, spropitné a věci osobní potřeby * mezinárodní letenky a taxy

 

5 dní - Rwanda gorily, Goma + sopka Nyiragongo DRC (pk)

Krátká, intenzivní poznávací cesta..... gorily ve Rwandě a sopka Nyiragongo v Demokratické republice Kongo. Cena obsahuje: dopravu na 5 dní s anglicky mluvícím průvodcem, plná penze a ubytování, permity na gorily, výstup na sopku Nyiragongo s kempovou výbavou a jídlem, letištní transfery.

 

Seznámení se Senegalem luxusně za 9 dní/ ST (pk)

Během krátké doby se můžete seznámit s nejzajímavějšími místy Senegalu a užít si i krásné pláže, nádherné hotely. Cena zahrnuje: dopravu v klimatizovaném minivanu, služby místního průvodce (jazyk na vyžádání), všechny návštěvy a vstupy v programu, ubytování v nejlepších hotelích 5*-3* podle oblasti, plná penze a polopenze kromě nápojů.

 

Malawi a Zambie - 15 dní LL/MZS (pk)

Při této cestě poznáte zajímavá místa v Malawi a Zambii. Nabízíme ubytování ve dvou verzích - standard a luxusní. V ceně je zahrnuto ubytování a strava dle itineráře, aktivity, služby anglicky mluvícího průvodce, doprava, pohonné hmoty, taxy. V ceně nejsou zahrnuta víza, vstupy do parků, nápoje, spropitné, věci osobní spotřeby. Vstupy do parků 100 USD.

 

Cesta do Djibouti - 7 dní /DE/ (pk)

Zde najdete ukázku komfortní cesty do Djibouti spojenou s návštěvou nejzajímavějších míst této malé země. Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi, dopravu autem 4x4 a průvodce - anglicky nebo francouzsky mluvící.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz