www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)

Tyto cesty se nabízejí v malých skupinách ve speciálně upravených autech pro max.12 osob. Kde je to možné, nebudou v roce 2014 tzv. místní poplatky. U cest s ubytováním jsou pokoje s příslušenstvím. Lze mít za příplatek i single stan i ubytování. Při všech cestách s ubytováním je účast při přípravě jídel a uklízení omezená, neúčtujeme příplatek za single, pokud si to klient vyloženě nevyžádá, snažíme se dávat dohromady osoby stejného pohlaví. Pro cesty s ubytováním není třeba mít vlastní spací pytle. Při cestě Vás doprovází dva průvodci, v ceně je zahrnuto vše, bezpečná auta, již více než 20 let zkušeností.

 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Divoká Botswana - 14 dní SW/BT14 (p12S)

Jedinečná příležitost jak poznat nejlepší parky v Botswaně, s malou skupinou maximálně 12 osob. Cesta začíná v Johannesburgu a končí na Victoriiných vodopádech. Ubytování je ve stanech a strava je uvedena v itineráři. Cena zahrnuje: všechny vstupy, dopravu speciálním autem 4x4 s velkými okny, veškeré kempové vybavení, služby profesionálního průvodce, strava dle itineráře, výlet na mokoro v Deltě Okavango.

 

Botswana - divoké parky 14 dní SW/BTa14 (p12S)

Botswana - divoké parky 14 dní SW/BTa14 (p12S)

Navštívíte nejznámější parky Botswany, v Moremi budete mít možnost spatřit i levharty při nočním safari v privátní oblasti u Moremi. Doprava: safari auto max.12 osob - min.4 osoby Ubytování: lodge, pevné stany Strava: dle rozpisu Kód: BTa14 Začátek Johannesburg v neděli v 6.30 Konec Livingstone v sobotu v 8.00 Navštívené země: JAR, Botswana, Zambie Cena zahrnuje: vstupy do parků, vybavení na kempování, stravu dle rozpisu, služby profesionálního průvodce, dopravu, plavba na mokoro v deltě řeky Okavango. Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 

Botswana divoké parky (začátek Maun) - 13 dní SW/BTa13 (p12S)

Botswana divoké parky (začátek Maun) - 13 dní SW/BTa13 (p12S)

Navštívíte nejznámější parky Botswany, v Moremi budete mít možnost spatřit i levharty při nočním safari v privátní oblasti u Moremi. Doprava: safari auto max.12 osob - min.4 osoby Ubytování: lodge, pevné stany Strava: dle rozpisu Kód: BTa13 Začátek Maun v pondělí v 17.00 Konec Livingstone v sobotu v 8.00 Navštívené země: JAR, Botswana, Zambie Cena zahrnuje: vstupy do parků, vybavení na kempování, stravu dle rozpisu, služby profesionálního průvodce, dopravu, plavba na mokoro v deltě řeky Okavango. Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 

Namibie & Botswana jižní okruh - 21 dní SW/NBa21 (p12)

Namibie & Botswana jižní okruh - 21 dní SW/NBa21 (p12)

V malých skupinách max. po 12 osobách navštívíte nejkrásnější místa Namibie, Botswany - Caprivi, Etosha, Sossusvlei, Kalahari a Křováky, Okavango a v Zambii Victoria Falls. Cena obsahuje: dopravu, všechny vstupy, použití kempového vybavení, kromě spacích pytlů a polštářů, dopravu ve speciálních safari autech, jídlo dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Deltě Okavango. Cena neobsahuje: vízum do Zambie 50 USD (platí se na místě), vízum do Namibie 4.400 CZK nutno předem. Odjezdy jsou z Livingsotne v neděli ve 14.00 a návrat je v sobotu do Livingstone ve 12.00.

 

Namibie & Zambezi - 15 dní SW/NBa15 (p12S)

Namibie & Zambezi - 15 dní SW/NBa15 (p12S)

V malých skupinách max. po 12 osobách navštívíte nejkrásnější místa Namibie - Caprivi, Etosha, Sossusvlei, Okavango a v Zambii Victoria Falls. Cena obsahuje: dopravu, všechny vstupy, ubytování v chatkách nebo penzionech (viz itinerář), dopravu ve speciálních safari autech, jídlo dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Deltě Okavango. Cena neobsahuje: vízum do Zambie 50 USD (platí se na místě), vízum do Namibie 3.000 CZK nutno předem. Odjezdy jsou z Livingsotne v neděli ve 14.00 a cesta končí v neděli v 8.00 ve Windhoek.

 

Zimbabwe, Botswana cesta po stopách zvířat - 16 dní SW/ZBa16 (p12S)

Malá skupina max. 12 osob v autě, navštívíte Jižní Afriku, Zimbabwe a Botswanu. Cesta začíná v Johannesburgu v sobotu v 6.30 a končí v Johannesburgu v neděli v 17.00. V ceně je zahrnuto: všechny vstupy, doprava speciálním autem 4x4, veškeré kempové vybavení, kromě spacích pytlů a polštáře, strava dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Okavango deltě. V ceně není zahrnuto: vízum do Zimbabwe 30 USD, platí se na místě.

 

Pěší túry po Jižní Africe - 14 dní SW/JJa14 (p12S)

Speciální cesta je určena pro milovníky pěších túr, v programu je zahrnuto 7 dní treku v doprovodu průvodce nejkrásnějšími oblastmi Jihoafrické republiky. Minimální počet účastníků: 4 osoby - max.12 osob Doprava: speciální auto Strava: dle rozpisu Ubytování: bungala, chatky, penziony Kód: JJa14 Navštívené země: Jihoafrická republika, Svazijsko Cena zahrnuje: vstupy, dopravu minibusem a safari autem, strava dle itineráře, služby profesionálního průvodce, safari a pěší výlety, ubytování v chatkách Pěší túry v Blyde River, ve Svazijsku a v Dračích horách jsou jen středně náročné a chodí se po pěkných stezkách, ujde se 10-22 km denně, 3 - 6 hodin. Začátek v Johannesburgu v neděli v 6.30 a konec v Johannesburgu v pátek v 17.00.

 

Jižní Afrika duhová cesta - 17 dní SW/SAa17 (p12S)

Při této cestě navštívíte Kruger NP, Svazijsko, Dračí hory, Garden Route a Kapské Město. Cestuje se v malých skupinách maximálně po 12 osobách ve speciálně upraveném autě s velkými okny. Ubytování je kombinace kempování, chatek a penzionů. Strava uvedena vždy u jednoltivých dní.

 

Z Kapského Města na Victoria Falls - 21 dní SW/CVa21 (p12S)

V malých skupinách max. po 12 osobách navštívíte nejkrásnější místa Namibie a Botswany - NP Etosha, Swakopmund, Fish River Canyon, Kalahari, Okavango a v Zimbabwe Victoria Falls. Cena obsahuje: dopravu, všechny vstupy, ubytování v chatkách nebo penzionech (viz itinerář), dopravu ve speciálních safari autech, jídlo dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Deltě Okavango. Cena neobsahuje: vízum do Zimbabwe 30 USD (platí se na místě), vízum do Namibie 3.000 CZK nutno předem. Odjezdy jsou z Kapského města ve středu v 8.00 ráno a cesta končí v úterý v 8.00 ráno na Viktoriiných vodopádech.

 

Z Kapského Města do Windhoeku - 13 dní SW/CWa13 (p12S)

V malých skupinách max. po 12 osobách navštívíte nejkrásnější místa Namibie - NP Etosha, Swakopmund, Sossusvlei a Fish River Canyon. Cena obsahuje: dopravu, všechny vstupy, ubytování v chatkách nebo penzionech (viz itinerář), dopravu ve speciálních safari autech, jídlo dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Deltě Okavango. Cena neobsahuje: vízum do Namibie 3.000 CZK nutno předem. Odjezdy jsou z Kapského města ve středu v 8.00 ráno a cesta končí v pondělí v 8.00 ráno ve Windhoek.

 

Zambie & Mozambik po stopách Livingstona - 22 dní SW/LMa22 (p12S)

Tato cesta, která vede po staré obchodní trase Vás zavede z Victoria Falls do národních parků v Zambii, přes Malawi na pláže Mozambiku a do NP Kruger, cesta končí v Johannesburgu. Maximální počet účastníků ve skupině 12 osob, ubytování kombinace kempů, chatek, bungalovů a lodge, strava dle rozpisu. V ceně jsou zahrnuty vstupy, ubytování, veškeré kempové vybavení, kromě spacích pytlů, doprava speciálním autem 4x4, strava dle itineráře, služby profesionálního průvodce, plavbu na kanoe po Lower Zambezi, noční safari v South Luangwa, výlet na lodi dhow na ostrovy.

 

Mozambik a Kruger, pláže a buš 14 dní SW/MOa14 (p12S)

Tradiční lovení ryb v Kosi Bay, kde se koše na ryby, každý den vybírají. Chytnou se sem jenom velké ryby, jelikož ty nemohou odplavat s odlivem. Doprava: minibus nebo safari auto, min. 4 osoby, max. 12 osob Strava: dle rozpisu Ubytování: chatky Kód: MOa14 Navštívené země: Jihoafrická republika, Svazijsko, Mozambik Cena zahrnuje: vstupy do parků, dopravu minibusem a safari autem, stravu dle rozpisu, služby profesionálního průvodce, plavba lodí v Kosi Bay. Cena nezahrnuje: vízum do Mozambiku cca 3.000 CZK nutno předem Začátek: Johannesburg v 6.30 Konec: Johannesburg v 18.00

 

Botswana & Zimbabwe - 15 dní SW/BZac15 (p12S)

Jedinečná příležitost jak poznat nejlepší parky v Botswaně, s malou skupinou maximálně 12 osob. Cesta začíná na Viktoriiných vodopádech a zde také končí. Ubytování je kombinace chatek a lodge. Strava je uvedena v itineráři. Cena zahrnuje: všechny vstupy, dopravu speciálním autem 4x4 s velkými okny, veškeré kempové vybavení, služby profesionálního průvodce, strava dle itineráře. V ceně není zahrnuto: vízum do Zimbabwe 30 USD, platí se na místě.

 

Z Windhoeku na Victoria Falls Elephant track - 14 dní SW/WVac14 (p12S)

V malých skupinách max. po 12 osobách navštívíte nejkrásnější místa Namibie, Botswany - Caprivi, Etosha, Sossusvlei a v Zimbabwe Victoria Falls. Cena obsahuje: dopravu, všechny vstupy, ubytování v chatkách nebo lodge, dopravu ve speciálních safari autech, jídlo dle itineráře, služby profesionálního průvodce. Cena neobsahuje: vízum do Zimbabwe 30 USD (platí se na místě), vízum do Namibie 3.000 CZK nutno předem. Odjezdy jsou z Windhoek v neděli v 8.00 ráno a cesta končí na Victoria Falls v sobotu v 8.00 hodin.

 

Vyhlídkové trasy v JAR - 12 dní SW/SAac12 (p12S)

Při této cestě navštívíte Kruger NP, Svazijsko, Dračí hory. Cestuje se v malých skupinách maximálně po 12 osobách ve speciálně upraveném autě s velkými okny. Ubytování je v lodge. Strava uvedena vždy u jednoltivých dní.

 

Baobaby v Botswaně, Zimbabwe - 9 dní SW/BPac09 (p12S)

Jedinečná příležitost jak poznat přírodu a zvířata v Botswaně, s malou skupinou maximálně 12 osob. Cesta začíná v Maunu a končí na Victoriiných vodopádech. Ubytování je kombinace lodge a kempů, strava je uvedena v itineráři. Cena zahrnuje: všechny vstupy, dopravu speciálním autem 4x4 s velkými okny, veškeré kempové vybavení, služby profesionálního průvodce, strava dle itineráře.

 

Namibie - Botswana - Poušť a Delta + vodopády v Zambii 21 dní SW/NB21; 15 dní SW/NB15 (p12S)

V malých skupinách max. po 12 osobách navštívíte nejkrásnější místa Namibie, Botswany - Caprivi, Etosha, Sossusvlei, Kalahari a Křováky, Okavango a v Zambii Victoria Falls. Cena obsahuje: dopravu, všechny vstupy, použití kempového vybavení, kromě spacích pytlů a polštářů, dopravu ve speciálních safari autech, jídlo dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Deltě Okavango. Cena neobsahuje: vízum do Zambie 50 USD (platí se na místě), vízum do Namibie 2000 CZK nutno předem. Odjezdy jsou z Livingsotne v neděli ve 14.00 a návrat je v sobotu do Livingstone ve 12.00 (případně pro NB15 je konec cesty 15. dne v 8.00 ve Windhoek).

 

Zimbabwe, Botswana - zvířecí stezky 16 dní SW/ZB16 (p12S)

Malá skupina max. 12 osob v autě, navštívíte Jižní Afriku, Zimbabwe a Botswanu. Cesta začíná v Johannesburgu v sobotu v 6.30 a končí v Johannesburgu v neděli v 17.00. V ceně je zahrnuto: všechny vstupy, doprava speciálním autem 4x4, veškeré kempové vybavení, kromě spacích pytlů a polštáře, strava dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Okavango deltě. V ceně není zahrnuto: vízum do Zimbabwe 30 USD, platí se na místě.

 

Jihoafrické scenérie - 18 dní SW/SA18 (p12S)

Při této cestě navštívíte Kruger NP, Svazijsko, Dračí hory, Lesotho, Garden Route a Kapské Město. Cestuje se v malých skupinách maximálně po 12 osobách ve speciálně upraveném autě s velkými okny. Ubytování je kombinace kempování, chatek a penzionů. Strava uvedena vždy u jednotlivých dní.

 

Z Kapského Města na Victoria Falls (Namibie, Botswana) - 21 dní SW/CV21; 14 dní SW/CW14 (p12S)

V malých skupinách max. po 12 osobách navštívíte nejkrásnější místa Namibie a Botswany - NP Etosha, Swakopmund, Fish River Canyon, Kalahari, Okavango a v Zimbabwe Victoria Falls. Cena obsahuje: dopravu, všechny vstupy,veškeré kempové vybavení kromě spacího pytle a polštáře, dopravu ve speciálních safari autech, jídlo dle itineráře, služby profesionálního průvodce, výlet na mokoro v Deltě Okavango. Cena neobsahuje: vízum do Zimbabwe 30 USD (platí se na místě), vízum do Namibie 3.000 CZK nutno předem. Odjezdy jsou z Kapského města ve čtvrtek v 8.00 ráno a cesta končí ve středu v 8.00 ráno na Viktoriiných vodopádech (respektive ve středu v 8.00 ráno ve Windhoek pro CW14).

 

Stará obchodní stezka - Zambie, Malawi, Mozambik, JAR - 22 dní SW/LM22; 12 dní SW/LL12 (p12S)

Tato cesta, která vede po staré obchodní trase Vás zavede z Victoria Falls do národních parků v Zambii, přes Malawi na pláže Mozambiku a do NP Kruger, cesta končí v Johannesburgu. Možnost i zkrácené cesty z Victoria Falls do Lilongwe (Malawi), při které navštívíte národní parky v Zambii a jezero Malawi. Maximální počet účastníků ve skupině 12 osob, ubytování kombinace kempů, chatek, bungalovů, strava dle rozpisu. V ceně jsou zahrnuty vstupy, veškeré kempové vybavení, kromě spacích pytlů, doprava speciálním autem 4x4, strava dle itineráře, služby profesionálního průvodce, plavbu na kanoe po Lower Zambezi, noční safari v South Luangwa, výlet na lodi dhow na ostrovy.

 

Expedice Zimbabwe, Zambie & Malawi - 20 dní SW/MZe20 (p12S)

Tato cesta nabízí to nejlepší ze tří zemí: Zimbabwe, Zambie a Malawi. Mocné Viktoriiny vodopády, zimbabwský ráj divočiny Hwange, jezero Kariba, Matusadona & Mana Pools. Dále meku africké divočiny - národní park Jižní Luangwa. Cesta končí na břehu jezera Malawi - je to prostě zážitek se vším všudy.

 

Expedice Zimbabwe, Malawi & Mozambik - 18 dní SW/MMe18 (p12S)

Tato cesta nabízí objevování středu jižní Afriky. Nejdříve uvidíte nádhery Východní vysočiny Zimbabwe, dále vás čeká znovu objevený národní park Gorangosa. Užijete si také nádhery pláží Mozambiku a dramatických pahorků na severu. Cesta končí na břehu klidného jezera Malawi.

 

Expedice severní Zambie - 13 dní SW/NZe13 (p12S)

Tato expedice nabízí k vidění to nejlepší z divočiny Afriky. Národní park Severní Luangwa je velmi málo navštěvovaným parkem, který nabízí nedotčenou divočinu. Tuto oblast navštívíte před tím, než vyrazíte do národního parku Jižní Luangwa, který byl dlouhou dobu považován za jeden z nejlepších parků na světě. V divočině si užijeme safari v otevřených autech a také vzrušující pěší safari.

 

Expedice západní Zambie - 21 dní SW/WZe21 (p12S)

Na této cestě budete objevovat nedotčenou divočinu západní Zambie. Uvidíte mocnou řeku Zambezi a ohromující Victoria Falls. Také budete sledovat druhou největší migraci zvěře v Africe. Prozkoumáte rozhlehlý národní park Kafue, poté se vydáte do chovné stanice pro šimpanze v Chimfunshi a celou cestu zakončíte v Lusace.

 

Nové expediční cesty do neznámých míst (p12)

Na našich expedičních cestách vás zavedeme na místa, o kterých lidé často sní, ale jen málo navštěvují, hlavně kvůli tomu, že jsou daná místa těžko přístupná. Cestovat budete s nejzkušenějším průvodcem v autě 4x4 a odhalíte odlehlá a málo známá místa. Máme startovní datum a konečné datum a přibližný plán cesty, to co je mezitím je dobrodružství.

 

Krásná cesta po Jižní Africe - 18 dní SW/SA18 (p12)

Při této cestě navštívíte Kruger NP, Svazijsko, Dračí hory, Lesotho, Garden Route a Kapské Město. Cestuje se v malých skupinách maximálně po 12 osobách ve speciálně upraveném autě s velkými okny. Ubytování je kombinace kempování, chatek a penzionů. Strava uvedena vždy u jednotlivých dní.

 

Botswana, Kalahari & Delta - 19 dní SW/BK19 (p12)

Toto safari je zaměřeno na centrální Kalahari. Období leden až květen je optimální pro návštěvu, neboť se sem stahují velká stáda pakoňů, antilop, zeber a oryxů. Cena zahrnuje: dopravu, stravu dle rozpisu, služby profesionálního anglicky mluvícího průvodce, vstupy. Max.počet osob ve skupině 12. Ubytování kempové, není třeba mít vlastní stany. Lze se také zúčastnit pouze části cesty např. ode dne 1. do dne 11. nebo ode dne 7. do dne 11. nebo ode dne 7. do dne 19. Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz