www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Safari se skupinou stanové v Africe (ss)

Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Jižní okruh Tanzánii - 10 dní speciální nabídka + pobyt na Zanzibaru /MF (ss)

Objevte neobjevené - jižní okruh Tanzánií, kempové safari na 10 dní, s plnou penzí, dopravou, vstupy do parků, ubytování v kempech. Využijte výhodné spoje do Dar es Salaamu, cestu lze kombinovat s pobytem na pláži na Zanzibaru. Nabídneme Vám výběr z mnoha hotelů. Safari zahrnuje: plavby na lodích, vyjížďky za zvířaty, pěší túry, prohlídku vodopádů, návštěvu parků Undungwa NP, Ruaha NP, Mikumi NP, Selous game reserve

 

10 dní safari Nakuru/Mara /Serengeti /Ngorongoro - GTC12 (ss)

Při této cestě navštívíte Lake Nakuru, Masai Mara, Musoma, Lake Victoria, NP Serengeti, Ngorongoro, Mau a Great Roft Valley, Arusha a Nairobi. V ceně je zahrnuta: doprava safari autem, vstupy a poplatky za kempy, plná penze, safari, služby profesionálního průvodce, veškeré kempové vybavení kromě spacího pytle.

 

9 dní - Safari Amboseli, Manyara, Serengeti, Olduvai, Ngorongoro, Tarangire, Arusha - GTC 11/ ss

Při tomto kempovém safari s malou skupinou navštívíte NP Amboseli, NP Manyara, Serengeti, Olduvia Gorge, chráněnou oblast Ngorongoro a kráter Ngorongoro, NP Tarangire, Arusha. V ceně je zahrnuta: doprava, ubytování v kempech a strava - plná penze, vstupy do parků, služby profesionálního průvodce/ řidiče. Cena nezahrnuje: vízum do Keni 53 USD (nutno předem on-line), vízum do Tanzánie 50 USD (platí se na místě).

 

3 dny Masai Mara nebo na 4 dny GTC 3 (ss)

Kempové safari s plnou penzí, dopravou a vstupy, odjezdy každý pátek z Nairobi. V ceně je zahrnuta: doprava, služby řidiče, průvodce, plná penze, kempy a vstupy do parků. V ceně není: vízum do Keni nutno předem on-line. Při tomto safari uvidíte Velkou příkopovou propadlinu, zvířecí rezervaci Masai Mara, Narok a seznámíte se s masajskou kulturou.

 

10 dní safari v Keni Lake Turkana přes Sweetwaters /Samburu/ Marsabit/Chalbi Desert/Lake Baringo GTC 1 /ss

Při tomto safari navštívíte: Mt. Kenya, Sweetwaters - rehabilitační centrum šimpanzů a nosorožců, rezervaci Samburu, Marsabit, Kalacha, poušť Chalbi, lake Turkana (Jade Sea), Loiyangalani, vesnice kmene Turkana (Manyattas), Tuum, Lake Baringo. Severní Keňa je řídce osídlená a neobjevená turisty. Dostat se sem znamená opustit 21.století. Kmeny, které zde žijí jsou fascinující, jsou to Turkana, Samburu, Rendille, Gabbra, Borana a El-Molo. Náročná expedice dlouhá 1.800 km v Landcruiserech nebo Landroverech, to znamená maximální velikost skupiny je 9 osob, dostanete se na sever přes Sweetwaters a Samburu rezervace. Pojedete po těch nejhorších afrických cestách, uvidíte krásný horský les a prašnou poušť, bydlet budete v našem kempu u jezera Turkana. Náš kemp leží na pláži u jezera a je tu krásný výhled na South Island, tvoří jej 12 tradičních chatek z palem, kuchyně, jídelna, sprchy, toalety, uvidíte mnoho kmenů při této cestě přes poušť Chalbi. V Tuum se vydáme s místními Sambury na úpatí Mt. Nyiro na velbloudech. Cena zahrnuje: * doprava safari autem - malé skupinky * služby anglicky mluvícího průvodce / služby kuchaře * všechny vstupy do parků * veškeré kempové vybavení velké stany, nádobí, matrace - je třeba mít jen vlastní spací pytel * jídlo třikrát denně vegetariánské nebo nevegetariánské připravované naším kuchařem Ubytování před a po expedici v Nairobi zajistíme.

 

Stanové safari v Tanzánii - 6 dní BB (ss)

Navštívíte Arusha, Lake Manyara, Serengeti, Ngorongoro, Orduvai Gorge museum, Tarangire Aktivity: safari a pozorování zvěře, kempování, krásné scenérie, vycházky, pozorování ptáků, historické místo, fotografování. Tanzánie patří k nejlepším zemím na safari, parky a rezervace se rozkládají na více než 25% rozlohy země a žije zde asi 20% chráněné zvěře Afriky. V kráteru Ngorongoro je nejhustší populace lvů. V Lake Manyara žijí známí stromoví lvi, Serengeti se stalo populární svou migrací pakoňů a zeber. Cena zahrnuje: * doprava safari autem - malé skupinky * služby anglicky mluvícího průvodce / služby kuchaře * všechny vstupy do parků * veškeré kempové vybavení velké stany, nádobí, matrace - je třeba mít jen vlastní spací pytel * jídlo třikrát denně vegetariánské nebo nevegetariánské připravované naším kuchařem Ubytování před a po expedici zajistíme, případně autobus z Nairobi do Arusha a zpět.

 

Jezera Velké příkopové propadliny a Masai Mara - 6 dní safari GTC 4 (ss)

Navštívíte zajímavá místa: Masai Mara, Lake Bogoria, Lake Baringo, plameňáky a horké prameny, NP Lake Nakuru - nosorožci, Lake Nakuru, Mau Escarpment, Velkou příkopovou propadlinu. Toto je safari do světoznámé oblasti útočiště ptáků Velké propadliny jezer Baringo, Bogoria a Nakuru, do Mau Escarpement a na místo největší koncentrace zvěře v Keni - Masai Mara. Rift Valley je součástí Velké africké příkopové propadliny, která se táhne 6.500 km přes africký kontinent od Mrtvého moře na severu k Beira v Mozambiku na jihu. Zemská kůra se zde zlomila a vytvořila útesy, strže, roviny a jezera. Jezera příkopové propadliny jsou často velmi hluboká a dno mají pod úrovní moře, ale hladina může být i několik set metrů nad hladinou moře. Cena zahrnuje: * doprava safari autem - malé skupinky * služby anglicky mluvícího průvodce / služby kuchaře * všechny vstupy do parků * veškeré kempové vybavení velké stany, nádobí, matrace - je třeba mít jen vlastní spací pytel * jídlo třikrát denně vegetariánské nebo nevegetariánské připravované naším kuchařem Ubytování před a po expedici v Nairobi zajistíme.

 

8 dní Turkana - Chalbi poušt´- Samburu GTC2 (ss)

Tato neobvyklá cesta Vás zavede do méně známých míst Keni a navštívíte oblasti: Northern Frontier District, Samburu Game reserve, NP Marsabit, Kalacha, poušť Chalbi, Loiyangalani, jezero Turkana a vesnice kolem jezera, Maralal, Nyahururu, Thompson Falls. Severní Keňa je jen řídce osídlena, dostat se sem znamená opustit 21.století, je to ráj pro milovníky objevování nových míst a lidí, žijí zde zajímavé kmeny Samburu, Turkana, Rendille, Borana, Gabbra a El- Molo. Expedice dlouhá 1.800 km se jede v safari Landcruiserech po špatných cestách, uvidíte krásný horský les a prašnou poušť a kempovat budete u jezera Turkana (Jade Sea), toto safari je pro ty, kteří rádi objevují nová místa. U jezera Turkana máme kemp s krásným výhledem na South Island, po cestě uvidíte mnoho různých kmenů. V ceně je zahrnuto: * doprava safari autem - malé skupinky * služby anglicky mluvícího průvodce / služby kuchaře * všechny vstupy do parků * veškeré kempové vybavení velké stany, nádobí, matrace - je třeba mít jen vlastní spací pytel * jídlo třikrát denně vegetariánské nebo nevegetariánské připravované naším kuchařem Ubytování před a po expedici v Nairobi zajistíme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz