www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)

Malé skupinky max. 12 osob, speciálně upravené auto 4x4 pro pohodlí a dobrý výhled.

 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Etnografické zájezdy Afrika - poslední místa
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Průzkumník Botswany - ubytování v lodgích - 10 dní/JEN (pJ)

Průzkumník Botswany - ubytování v lodgích - 10 dní/JEN (pJ)

10ti denní safari s ubytováním v lodgích z Maunu do Victoria Falls, zažijete krásnou přírodu a nepředstavitelnou divočinu, jedno z nejkrásnějších míst Afriky. Objevíte nedotčenou divočinu řeky Chobe a NP Chobe, navštívíte otevřené pláně se zvířaty v Nxai Pan, vaše cesta vás zavede do známé rezervace Moremi Game reserve a oblasti Khwai a pak zpět k Victoria Falls. V ceně je zarhnuto: transfery z/na letiště, prohlídka Viktoriiných vodopádů, plavba na lodi po řece Chobe, peší safari, safari v Nxai Pan, safari v oblasti Khwai oblasti, safari v Moremi Game reserve, safari v NP Chobe, 9x snídaně, 6x oběd, 6x večeře. Minimum 4 osoby - max. 12 osob.

 

Krugerův národní park – pěší safari - 5 dní/JEN (pJ)

Krugerův národní park – pěší  safari - 5 dní/JEN (pJ)

5 denní cesta z Johannesburgu přes NP Kruger. Toto pěší stanové safari v NP Kruger vám dá možnost jít po cestách Velké pětky a vidět zvířata z velké blízkosti. Během ubytování v lodgi plná penze, transfery z a do Johannesburgu. Cena zahrnuje: 5 dnů (pondělí-pátek), 5x ubytování ve stanech, 4x snídaně, 3x oběd, 4x večeře, min. 1 osoba, max. 10 osob.

 

Balíček Khwai Bedouin Camp 4 dny / JEN (pJ)

Balíček Khwai Bedouin Camp 4 dny / JEN (pJ)

4 dny z Maunu do Maunu, pozorování zvířat v nejlepším místě Botswany a ubytování v Khwai Bedouin Camp - pohodlné stany s příslušenstvím, kemp ležící pod akáciemi, lze si užívat soukromí a klidu v krásné botswanské buši. Tento jedinečný kemp leží u řeky Khwai v blízkosti severní brány Moremi Game reserve, asi 3,5 hodiny jízdy nebo krátký přelet z Maunu - brána do Delty Okavanga a do Moremi. Moremi je všeobecně popisována jako nejlepší rezervace v Africe, kombinují se zde porosty mopane a akácií a záplavové pláně a laguny. Je zde obrovská diversita rostlin a zvířat a to činí Moremi stále oblíbenější rezervací. Minimum 2 osoby, max. 12 osob, 3x snídaně, 2x oběd, 3x večeře, zahrnuté aktivity jsou - výlet na mokoro do Delty Okavango, safari vyjížďky v oblasti Khwai, noční safari, safari v Moremi Game reserve.

 

To nejlepší z jihu Afriky - 10 dní JEN (pJ)

To nejlepší z jihu Afriky - 10 dní JEN (pJ)

Navštívíte v krátké době nejznámější místa jihu Afriky - Kapské Město a Kapský poloostrov, safari v NP Kruger, plavba po řece Zambezi, prohlídka Victoria Falls s průvodcem, transfery - cestu lze uskutečnit v různých kategoriích ubytování: 1)standard, 2)střed a 3)luxusní varianta.

 

Znovuobjevení Zimbabwe - 13 dní JEN (pJ)

Znovuobjevení Zimbabwe - 13 dní JEN (pJ)

Navštívíte: Victoria Falls, Painted Dog centre, safari v NP Hwange, národní park Matopos, Great Zimbabwe Ruins, Antelope Park, Chimanimani NP Cena zahrnuje: 2 noci ubytování v lodge, 8 nocí v kempu, 12x snídaně, 11x oběd, 11x večeře, dopravu v plně vybaveném safari autě 4x4, safari dle itineráře, vstupy do parků, služby průvodce min. 4 osoby, maximálně 10 osob ve skupině Podrobné info zašleme na vyžádání.

 

Tisíce pohledů na Madagaskar - 11 dní JEN (pJ)

Délka: 11 dní Trasa: z Antananarivo do Tana Ubytování: chatky + 10x snídaně Počet osob: min. 1 osoba, max. 10 osob Poznejte ostrov, který stále ještě čeká na své objevení! Během 11 dní uvidíte lemury, potkáte různé kmeny, uvidíte tropické pláže, pulsující tržiště a stále se měnící krajinu. Cesta začíná v hlavním městě Antananarivo a jede se nedotčenou krajinou, hustými lesy u Andasibe k erodovanými kopcům Antsirabe, dále pak navštívíte Fianarantsoa, národní park Isalo, Ifaty a Tulear. Tato krátká cesta Vás určitě zaujme a budete se sem chtít vrátit. Zahrnuje: transfery z a na letiště, noční stopování lemurů v Andasibe, stopování Indri a dalších druhů v Andasibe, návštěva parku orchidejí a místní vesnice, návštěva NP Ranomafana, místní vinařství a výrobna ručního papíru, lemuři v soukromé rezervaci Anja, vycházka v NP Isalo a zastávka u přírodního jezírka.

 

Etiopie – objevování historických míst - 10 dní JEN (pJ)

Objevte opravdovou přírodu Etiopie a její fascinující archeologii, kulturní historii a přátelské obyvatele této země. Začíná se a končí v Addis Ababa, navštívíte různá zajímavá místa. Přijdou si zde na své jak milovníci historie nebo náboženství tak i krásné krajiny. Délka: 10 dní Trasa: z Addis Ababa do Addis Ababa Ubytování: hotely s plnou penzí Počet osob: malé skupiny, min. 2 a max. 10 osob Kód: JEN EAA11

 

Nedotčená Botswana – safari s ubytováním v lodgích 13 dní JEN (pJ)

Délka: 13 dní Trasa: Johannesburg - Victoria Falls Ubytování: 11x chatky , strava 12x snídaně, 9x oběd, 8x večeře Počet osob: min. 4 osoba, max. 12 osob Zahrnuje: transfery z a na letiště, vycházka za zvěří v Tuli Block Botswana, safari v Khama Rhino sancturary, pozorování zvěře v Nxai Pan, výlet na mokoro v Deltě Okavango, denní a noční safari v oblasti Khwai, celodenní safari v Moremi, ranní safari a plavba na lodi v NP Chobe. Prohlídka Victoria falls s průvodcem.

 

Zvířata a pláž 15 dní - Zimbabwe, JAR, Mozambik JEN (pJ)

Cesta zahrnuje: prohlídku Vicotria Falls, safari v NP Hwange v Zimbabwe a Pianted Dog Centre, scénické pahorky oblasti Matopos, ruiny Great Zimbabwe, Východní pahorkatinu v Zimbabwe (Eastern Highlands), pláže Vilanculos a Inhambane, Massingir Dam a Limpopo Transfrontier Park, Kruger NP. Min. počet ve skupině: 4 osoby, max. počet 12 osob Doprava: speciální safari auto 4x4, safari a vstupy do parků Strava: dle itineráře, vstupy dle itineráře Ubytování: 8x v chatkách, 6x kemp Služby průvodce

 

Čistá Namibie - 15 dní JEN (pJ)

Délka: 15 dní Trasa: z Windhoeku do Windhoeku Dva týdny poznávání divokých zvířat, místních kmenů a nezapomenutelných dun. Cesta začíná i končí ve Windhoeku a zahrnuje zvířata v NP Etosha, pohled do života kmene Himba, vodopády Epupa, pobřežní město Swakopmund a největší duny na světě v Sossusvlei. Ubytování: 7x v kempech a 7x v bungalech, 14x snídaně, 12x oběd, 10x večeře Počet osob: malé skupiny min. 4 osoby a max. 10 osob Zahrnuje: transfery z a na letiště, prohlídka Windhoeku, safari v NP Etosha, návštěva kmene Himba v severní Namibii, návštěva Epupa falls, skalní malby v pohoří Erongo, Cape Cross - lachtaní kolonie, Swakopmund, duny v Sossusvlei a Sesriem.

 

Botswana – výlet do divočiny - 15 dní JEN (pJ)

Navštívené země : Zimbabwe, Namibie, Botswana 15 dní z Vic Falls do Vic Falls Nejzajímavější místa : nádherné Viktoriiny vodopády, plavba při západu slunce v rezervaci Chobe, Magkadikgadi Pans, safari v Národním parku Moremi, Maun, Khwai River, Delta Okavanga na mokoro, Národní park Mahangu, Popa Falls, Západní a Východní Caprivi, plavba lodí po řece Kwando, safari v národním parku Mudumu. Cena zahrnuje : transfery z letiště a na letiště safari v NP Hwange, návštěvu střediska Painted Dog (psi hyenovití), denní a noční safari v oblasti Khwai, celodenní safari v Moremi, plavba na mokoro, safari v NP Bwabwata, plavbu na lodi na řece Chobe při západu slunce, ranní safari v NP Chobe, prohlídka vodopádů s průvodcem. ubytování: 14x v lodgích dopravu autem 4x4 malé skupiny min. 4 osoby, max. 12 osob plnou penzi

 

Angola a severní Namibie 15 dní /JEN (pJ)

Ubytování: 12x kemp, 2x lodge Počet osob: min.6, max.12 Strava: plná penze V ceně zahrnuto: doprava autem 4x4, výlet za gepardy, návštěva vesnice Himbů, 1 a půl dne safari v NP Etosha, letištní transfery Je to objevná cesta do odlehlých míst, která navštívilo jen málo lidí. Pojedeme po písečných cestách, spát budeme pod hvězdami a potkáme se s kmeny, kterým je moderní civilizace cizí. Budete si muset odepřít komfort, jelikož terén je zde velmi náročný. Můžeme mít zpoždění i kvůli přechodu hranic, špatným cestám a výmolům. Je to opravdové dobrodružství.

 

Objevení Zimbabwe ubytování v lodgích - 15 dní /JEN (pJ)

15ti denní okružní cesta Zimbabwe, ubytování v lodgích. Poznejte skrytý poklad afrického kontinentu, ponořte se do bujné vegetace a užijte si neuvěřitelnou laskavost Zimbabwanů. Čeká Vás zde nezapomentulný zážitek, navštívíte nejznámější parky Zimbabwe - jako je Hwange, Nyanga, Lake Kariba, Mana Pools a Antelope park. Ubytování v luxusních lodgích, strava v restauracích. Cena zahrnuje - transfery z/na letiště, prohlídka Victoria Falls s průvodcem, celodenní safari v NP Hwange, hrob Rhodese a NP Matopos, návštěva Great Zimbabwe Ruins, odpolední safari v NP Nyanga, prohlídka Harare, Mana Pools- celodenní safari, Lake Kariba - plavba lodí a národní park Matusadona-safari, safari v národním parku Antelope, návštěva Painted Dog centre, ochutnávka vína na farmě Bushman Rock, návštěva jeskyní Chinoyi Caves, minimum 4 osoby - max. 12 osob plná penze

 

Svět v jedné zemi - 20 dní JEN (pJ)

Navštívené země: Jižní Afrika, Svazijsko Zahrnuje: divoká zvířata, krásné scenérie, nádherné pláže, pohled do historie a kultury, nezapomenutelné zkušenosti u Zuluů. Cestu z Johannesburgu do Krugerova NP přes Království Svazijsko, Dračí hory, nádherné bílé pláže podél Wild Coast, pozorování delfínů a seznámení se s kulturou kmene Xhosa. Dále pak cestu přes Národní park Addo Elephant, bujné porosty NP Tsitkikamma, Oudstshoorn se pštrosy, jeskyně Cango Caves, Kapské Město, Mother City, výstup na Stolovou horu, návštěvu Robben Island a ochutnávku vín v oblasti Stellenbosch. Ubytování: 19 x v bungalech, 19x snídaně, 2x oběd, 2x večeře Počet osob: malá skupina min. 4 osoby a max.14 osob Zahrnuje: transfery z a na letiště, návštěva Panorama Route - Blyde River Canyon, Bourke´s Luck Potholes a God´s Window, safari v NP Kruger, setkání s místními kmeny ve Svazijsku, návštěva parku Mlilwane a pozorování ptáků s průvodcem, plavba po jezeře v St.Lucia, celodenní safari v Hluhluwe, trekking v Dračích horách, návštěva Basotho kmene v Lesotho, jízda na ponících v Lesotho, vycházka v přírodní rezervaci Tsitsikamma, prohlídka Cango Caves, ochutnávka vína ve Stellenbosch, výlet na Kapský poloostrov.

 

Z jihu na sever – z Kapského Města k Viktoriiným vodopádům - 22 dní JEN/NE22 (pJ)

Kód: JEN NE22 Vaše cesta začíná v Kapském Městě, městě s krásnými scenériemi a rušným nočním životem. Projedete Cedrové hory, zastavíte se u řeky Orange, kde se projedete na kanoi, a u Fish River Canyon. Uvidíte nádherné duny v Sossusvlei, můžete sledovat stopy pouštních slonů, pozorovat lachtany na Cape Gross. Poté pokračujete do NP Etosha na safari a do Delty Okavango a NP Chobe v Botswaně. Cestu zakončíte na Victoria Falls. Ubytování: 21x v lodge, strava: 21x snídaně, 18x oběd, 12x večeře V ceně zahrnuto: letištní transfery, návštěva Cedrových hor a ochutnávka čaje Rooibos, výlet na kanoe, zastávka u horkých pramenů Ai - Ais, západ slunce nad Fish River Canyon, návštěva dun Sossusvlei a Deadvlei, Sesriem Canyon, prohlídka Swakopmundu, prohlídka skalních maleb Křováků v Brandberg a Twyfelfontein, návštěva vesnice Himbů, safari v NP Etosha, návštěva západního Caprivi, plavba na mokoro v deltě Okavango, safari v NP Mahangu, ranní safari a plavba na lodi v NP Chobe, prohlídka Victoria falls s průvodcem. Malé skupiny min. 4 osoby max. 12 osob. Vízum do Zimbabwe 30 USD se platí na místě. Vízum do Namibie 4.400 CZK 2vstupné nutno předem.

 

Od severu k jihu - Viktoriiny vodopády – Kapské Město - 22 dní JEN (pJ)

Jeden z divů světa Viktoriiny vodopády jsou perfektním začátkem vaší 22 denní cesty. Vynikající safari v Botswaně na tradičních vydlabaných kanoích mokoro, Etosha, kde žije více než 114 druhů savců, nejvyšší duny na světě v Namibii, navštívíte Fish River Canyon, projedete se na kanoi po řece Orange a přes malebné pohoří Cederberg dojedete do Kapského Města. Tři možnosti: 21x ubytování v lodgi, 21x snídaně, 18x oběd, 12x večeře Malé skupiny s min. 4 osobami a max. 12 osobami. Vízum do Zimbabwe 30 USD se platí na místě. Vízum do Namibie 4.400 CZK 2vstupné nutno předem.

 

Velké transafrické safari – ubytování lodge - 22 dní JEN (pJ)

Délka: 22 dní Trasa: z Victoria Falls do Victoria Falls Navštívené země: Zimbabwe, Namibie, Botswana Nejzajímavější atrakce: nádherné africké safari – více než tři týdny pozorování zvěře, seznamování se s místní kulturou a scenériemi, které může nabídnout pouze Afrika. Od prvního momentu na Viktoriiných vodopádech, přes nádhernou krajinu Namibie a množství zvířat v Botswaně. Počet osob: malá skupina min. 4 a max. 10 osob Ubytování: luxusní lodge s plnou penzí Doprava: auta 4x4

 

Letecké safari - nejlepší z Botswany 5 dní /JEN (pJ)

5 dní z Maunu do Kasane - uvidíte to nejlepší z Botswany, letecké safari je bezpochyby nejlepší způsob, jak pozorovat zvířata a pak odpočívat v exkluzivních lodgích, vaše doba cestování se zkrátí na minimum. Okavango delta a Chobe NP jsou místa, která při tomto safari navštívíte. V ceně je zahrnuto : lety mezi Maunem a Pom Pom kempem, aktivity v Pom Pom, let z Maunu do Kasane, 2x safari v Chobe NP, 1x plavba na lodi po řece Chobe, plná penze, služby průvodců. Min. 2 osoby, max. 10 osob

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz