www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Zájezdy na míru do Afriky
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Luxusní cesty na míru - Afrika
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Objevení Zimbabwe ubytování v lodgích - 15 dní /JEN (pJ)

Objevení Zimbabwe ubytování v lodgích - 15 dní /JEN (pJ)

Termín zájezdu:

Na vyžádání.

 

15ti denní okružní cesta Zimbabwe, ubytování v lodgích. Poznejte skrytý poklad afrického kontinentu, ponořte se do bujné vegetace a užijte si neuvěřitelnou laskavost Zimbabwanů. Čeká Vás zde nezapomentulný zážitek, navštívíte nejznámější parky Zimbabwe - jako je Hwange, Nyanga, Lake Kariba, Mana Pools a Antelope park.
Ubytování v luxusních lodgích, strava v restauracích.
Cena zahrnuje - transfery z/na letiště, prohlídka Victoria Falls s průvodcem, celodenní safari v NP Hwange, hrob Rhodese a NP Matopos, návštěva Great Zimbabwe Ruins, odpolední safari v NP Nyanga, prohlídka Harare, Mana Pools- celodenní safari, Lake Kariba - plavba lodí a národní park Matusadona-safari, safari v národním parku Antelope, návštěva Painted Dog centre, ochutnávka vína na farmě Bushman Rock, návštěva jeskyní Chinoyi Caves,
minimum 4 osoby - max. 12 osob
plná penze

Itinerář:

Den 1.: Victoria Falls
Po příletu na letiště Victoria Falls - uvítání a transfer do lodge, odpoledne prohlídka vodopádů Victoria Falls s průvodcem. UbytováníA´Zambezi river lodge nebo podobné.

Den 2.a 3.den: z Victoria Falls do NP Hwange
Odjezd do NP Hwange, ráj divokých zvířat, kde žijí velká stáda slonů, bůvolů, zeber, odpolední safari a další den safari. Navštívíme také středisko na záchranu psů hyenovitých Painted Dogs Conservation centre. Hwange patří k nejlepším parkům Afriky, žije zde mnoho ohrožených druhů. Ubytování Sabie Sands nebo podobné.

Den 4.: z Hwange NP do Matopos
Opustíme krásný NP Hwange a vydáme se do Big Cave Camp v oblasti Matopos, tento nádherný park má překrásné vyhlídky, skalní malby křováků, zvířata a je to místo, kde má hrob Cecil Rhodes. Matopos Hills je tvořen obrovskými žulovými balvany a vytváří nádhernou mystickou krajinu. Park je známý svými nádhernými vyhlídkami, křováckými malbami, divokými zvířaty a hlavně orly. Ubytování Camp Amalinda nebo podobné.

Den 5.: z Matopos do Great Zimbabwe Ruins
Po snídani se vydáme do Great Zimbabwe Ruins přes Gweru, ruiny jsou také známé jako replika paláce královny ze Sáby a jsou jedinečným dokladem bantuské civilizace kmene Shona z 11.- 15.století. Ubytování Norma Jeane´s Laerk View Resort nebo podobné.

Den 6.: z Great Zimbabwe Ruins do Nyanga NP
Vydáme se do NP Nyanga, který leží v nejmalebnějím koutě Zimbabwe na Eastern Highlands. Užijte si odpolední safari - pozorování pakoňů, zeber, vodušek, impal, antilop vraných, losích a menších zvířat. Ubytování Pine Tree Inn nebo podobné.

Den 7.: Nyanga NP - Bushman Rock
Pojedeme směrem na Harare k Bushman Rock Estate, tento statek funguje od poloviny 19.století a je to jeden z mála vinařských statků v zemi. Vydáme se na vycházku přes vinice na ponton a plavbu na lodi po jezeře. Ubytování Bushman Rock nebo podobné.

Den 8. a 9.: Mana Pools
Naše cesta po Zimbabwe pokračuje do nádherného parku Mana Pools. Po cestě se zastavíme na oběd v Chinhoyi Caves. Když dorazíme na Mana Pools, máme celý další den na pozorování zvířat při safari a vyjížďce na kanoi. Je to Světové místo dědictví UNESCO, kde je největší koncentrace hrochů a krokodýlů v zemi a velká populace slonů a bůvolů. Ubytování Nyamepi Camp nebo podobné.

Den 10.a 11.: Mana Pools - Lake Kariba
Krátká cesta nás zavede ke Karibě. Po obědě nás čeká hodinu a půl dlouhá plavba po jezeře a dorazíme do Rhino Campu, který leží na Elephant Point v NP Matusadona. Park je domovem Velké pětky a strávíme zde dvě noci. Ubytování Rhino Camp nebo podobné.

Den 12.a 13.: Lake Kariba a Antelope park
Brzy ráno vyrazíme na nejdelší přejezd, loď nás převeze zpět do Kariba a zde nás čeká auto, pokračovat budeme do Antelope Parku, kde strávíme další dvě noci. Antelope Park je místem sídla African Lion Enviromental Research Trust (ALERT), budeme mít možnost se zúčastnit různých aktivit, jako je vycházka se lvy, noční setkání se lvy a plavání slonů. Ubytování Antelope park nebo podobné.

Den 14.a 15.: Victoria Falls
Po snídani se vydáme zpět do místa, kde naše cesta začala - Victoria Falls, zde budete mít čas na fakultativní aktivity jako plavba po Zambezi, bungee jumping, safari na slonech atd. Ubytování A´Zambezi River lodge nebo podobné.
Po snídani 15.den a pak podle času odletu, Vás odvezeme na letiště.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2020:
Copyright © 2020 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz