www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)

Naším hlavním cílem je vyjít vstříc každému zákazníkovi individuálně, máme rádi Tanzánii a velice rádi se podělíme s našimi zážitky a zkušenostmi s touto zemí s mnoha tvářemi. Snažíme se nabídnout zákazníkům dobré ceny za vynikající služby. Nabízíme safari s ubytováním v lodgích, to je vhodné pro ty, kteří si rádi užijí africkou divočinu v pohodlí a komfortu. Při tomto safari spíte v hotelích, lodgích a stálých stanových kempech, které mají restauraci, bar a bazén. Můžeme nabídnout ubytování pro každého od nejluxusnějších po nejjednodušší, ale vždy dobré kvality, čisté a pohodlné.
Naše safari auta v Tanzánii jsou pouze dobře udržovaná auta 4x4 Toyota Landcruiser, vhodná do africké buše. Všechna auta mají zvedací střechu, nevozíme kempové vybavení na střeše, ale v přívěsu, což je velká výhoda pro klienty. Každý klient má místo u okénka.
Pokud máte zájem o privátní safari, stačí napsat datum a ostatní zařídíme,

 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Ubytování na safari v Tanzánii

V Tanzánii je k dispozici ubytování v lodgích od 3-5*, větší lodge jsou postaveny z cihel a davají vám pocit jistoty městského hotelu. Obvykle nabízejí 20-100 pokojů, lounge, restauraci a další hotelové vybavení např. bazén a bar. Stanové lodge mají intimní atmosféru a velmi privátní servis v buši a blízko k přírodě. Stanové lodge mají 6-25 prostorných safari stanů, stan - restauraci a bar. Některé stanové lodge následují migraci a mění své umístění.

 

Pěší túry v Tanzánii

Vystoupit na střechu Afriky, jít na pěší vycházku s Masaji jejich zemí předků nebo prozkoumat deštný prales s jedinečnou flórou a faunou. Tanzánie má nespočetné množství vulkánů, některé z nich jsou ještě aktivní, vysoké náhorní planiny a horské hřebeny, vynikající možnosti krátkých nebo dlouhých treků v nedotčené přírodě.

 

Pláže Zanzibaru

Pláže Zanzibaru lze rozdělit do několika oblastí severní pobřeží, východní pobřeží a jižní pobřeží na západním pobřeží se nachází hlavní město Zanzibaru Stone Town, ubytování lze zajistit i na soukromých ostrovech u Zanzibaru (např. Chapwani). Zde uvádíme ukázky několika ubytování na Zanzibaru.

 

Krátké safari z Dar es Salaam do Selous/MS

Každý pátek se můžete zůčastnit krátkého safari na 3 dny, dvě noci odjezd z Dar es Salaam v 7.30 a návrat do Dar es Salaam v neděli odpoledne. Selous má rozlohu přes 50.000 km2 a je to největší rezervace v Africe, kde žije obrovské množství slonů, pakoňů, bůvolů, ale můžete tu potkat i vzácné psy hyenovité a nosorožce černé. Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkových pokojích, transfery v Daru, stravu dle rozpisu, služby anglicky mluvícího průvodce, 1x pěší safari, safari v autech, plavba lodí, vstupy do parku, vodu a džus během safari.

 

Ochutnávka Tanzánie - kempové safari 4 dny ET/04TASCAM (st)

Toto čtyřdenní safari vám dá možnost vidět různá zvířata v rozmanité krajině, nejen že uvidíte park Tarangire a Lake Manyara, ale také známý kráter Ngorongoro. Min.počet: 2 osoby Cena zahrnuje: dopravu v safari autě 4x4, služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, strava dle itineráře, voda k dispozici po celý den (2-3 l na osobu), ubytování ve stanech, kempové vybavení, vstupy do parků. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky. Na tuto cestu musíte mít vlastní spací pytel.

 

Kempové safari v tanzanijské divočině 7 dní ET/08BESCAM (st)

Během tohoto safari zažijete všechno - od nádherné divočiny, budete pozorovat nádhernou krajinu a život lidí. Stejně jako při jiných safari je možné jezdit v Serengeti po různých cestách, které vás odvedou mimo hlavní trasy turistů na méně probádaná místa a můžete zažít pocit dobrodružství. Kempové safari divočinou je určeno pro lidi, kteří si chtějí užít divoká žvířata Afriky, ale také život místních obyvatel. Min.počet účastníků: 2 Cena zahrnuje: dopravu v safari autě 4x4, služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, strava dle itineráře, voda k dispozici po celý den (2-3 l na osobu), ubytování ve stanech, kempové vybavení, vstupy do parků, procházka u Lake Natron. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky. Na tuto cestu musíte mít vlastní spací pytel.

 

Tanzánie a Keňa migrace - kempy 10 dní ET/10FOLCAM (st)

Toto safari se hodí pro ty, kteří mají více času na objevování různorodosti Východní Afriky. Navštívíte nejznámější místa severní Tanzánie - Tarangire NP, kráter Ngorongoro a pláně Serengeti, dále navštívíte Lake Victoria a Masai Mara. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, anglicky mluvícího průvodce/řidiče, stravu podle itineráře, minerální vodu na safari (3 litry na os. a den), stan, matraci, kempové vybavení, vstupy do parků. Cena nezahrnuje: spací pytel, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje, spropitné, osobní výdaje, cestovní pojištění, víza. Na tuto cestu musíte mít vlastní spací pytel. minimum 2 osoby

 

Tanzánie - jih 10 dní ET/10SOUCAM (st)

Destidenní kempové safari vás zavede do NP a rezervací na odlehlý jih Tanzánie, toto safari se hodí pro ty, kteří jsou milovníky buše a nemají rádi hodně navštěvovaná místa. Cena zahrnuje: dopravu v autě 4x4, anglicky mluvícího průvodce/řidiče, stravu podle itineráře, minerální vodu na safari (3 litry na os. a den), ubytování ve stanech, kempové vybavení, vstupy do parků. Cena nezahrnuje: spací pytel, alkoholické nápoje, spropitné, osobní výdaje, cestovní pojištění, víza. minimum 2 osoby

 

Poklady Tanzánie - safari v lodgích 4 dny ET/04TASLOD (st)

Krátké safari s ubytováním v lodgích, které Vás zavede do nejznámějších míst severního okruhu. Navštívíte NP Tarangire, roztodivnou krajinu NP Lake Manyara a nakonec se podíváte i do známého kráteru Ngorongoro. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, všechny vstupy do parků. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Safari v nejlepších lodgích v Tanzánii - 7 dní ET/ 08BESLOD (st)

Během tohoto safari s ubytováním v lodgích navštívíte NP Tarangire, NP Lake Manyara, Serengeti a kráter Ngorongoro. Budete pozorovat krásná divoká zvířata, nádhernou krajinu, malebné lesy, hluboký kráter a nekonečnou savanu Serengeti. Min.počet osob 2, pravidelné odjezdy. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, všechny vstupy do parků, kulturní program ve městě Mto wa Mbu, procházka kávovými plantážemi v Karatu. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Úchvatné safari v Tanzánii - ubytování v lodgích 5 dní ET/05IMPLOD

Při tomto pěti denním safari navštívíte NP Tarangire a Serengeti stejně jako světoznámý kráter Ngorongoro. Užijete si krásné scenérie, které nabízí rozlehlá a dechberoucí africká příroda a zvířata. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, hotelu nebo kempu, všechny vstupy do parků. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Safari s ubytováním v lodgích - přes hranice - Tanzánie/Keňa 10 dní ET/08CROLOD (st)

Během tohoto safari objevíte Východní Afriku při mimořádné cestě. Navštívíte nejznámější místa severní Tanzánie a známou Masai Mara v Keni a pdle sezony můžete vidět i migraci tisíce pakoňů a zeber mezi těmito parky. Min. počet osob 2 Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, všechny vstupy do parků, kulturní program ve městě Mto wa Mbu, výlet na kanoích na jezeře Lake Viktoria. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Jižní Tanzánie - safari s ubytováním v lodgích 9 dní ET/09SOULOD (st)

Během 9ti denního safari s ubytováním v lodgích navštívíte národní parky Mikumi, Udzungwa, Ruaha a zvířecí rezervaci Selous, v džípu, na lodi a pěšky. Kromě aktivit na safari budete mít dostatek času se potkat s místními lidmi a seznámit se s africkou kulturou. Kvůli velkým vzdálenostem v jižní části Tanzánie je toto safari kombinované... přesuny autem i malým letadlem. Tak budete mít možnost se seznámit s celou jižní Tanzánií a přesuny v autech budou zkráceny. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, všechny vstupy do parků, safari a vyjížďku na lodi nebo pěší safari v Rufiji River Camp, procházka k vodopádům v NP Udzungwa Mountains, přelet z NP Ruaha do Selous Game Reserve, přelet ze Selous do Dar es Salam. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Tanzánie a Keňa divoké parky - kempy 12 dní ET/12WILCAM (st)

Toto kempové safari je vhodné pro ty, kdo mají více času, navštívíte severní okruh - NP Tarangire, kráter Ngorongoro a pláně Serengeti, jezero Victoria, pojedete do Keni a zde navštívíte Masai Mara a Lake Nakuru a nakonec NP Amboseli. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, anglicky mluvícího průvodce/řidiče, stravu podle itineráře, minerální vodu (3 litry na os. a den), stan, matraci, kempové vybavení, vstupy do parků, kulturní program ve městě Mto Wa Mbu, výelt na kanoích na jezeře Victoria. Cena nezahrnuje: spací pytel, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje, spropitné, osobní výdaje, cestovní pojištění, víza Na tuto cestu musíte mít vlastní spací pytel.

 

Velké safari Východní Afrikou - ubytování v lodgích 12 dní ET/12GEALOD (st)

Během této mimořádné cesty navštívíte nejzajímavější místa severní Tanzánie a dobře známé parky v Keni. Safari s ubytováním v lodgích je určitě pohodlnější, lodge leží na nejstrategičtějších místech. Minimální počet účastníků: 2 Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, anglicky mluvícího průvodce/řidiče, stravu podle itineráře, minerální vodu na safari (3 litry na os. a den), stan, matraci, kempové vybavení, vstupy do parků, kulturní program ve městě Mto Wa Mbu, výelt na kanoích na jezeře Victoria. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, alkoholické nápoje, spropitné, osobní výdaje, cestovní pojištění, víza.

 

Od Kilimanjara k Indickému oceánu - ubytování v lodgích 4 dny ET/04EASLOD (st)

Na této cestě budete mít možnost se dozvědět něco o historii a kultuře Tanzánie. Dále si užijete pobytu na pláži, můžete také pozorovat korály a další mořský život při šnorchlování. Cestu je možné spojit s výletem na Zanzibar nebo se safari. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, hotelu nebo kempu, všechny vstupy do parků, program v muzeu Chagga, procházka vesnicí Lushoto, procházka lesem v horách Usambara. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Hory, pláže a stopy kolonialismu - ubytování v lodgích 6 dní ET/06EASLOD (st)

Na této cestě budete mít možnost se dozvědět něco o historii a kultuře Tanzánie. Dále navštívíte národní park Saadani, kde budete moci pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. Navíc si užijete pobytu na pláži a pozorování korálů a dalšího mořského života při šnorchlování. Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby profesionálního řidiče/průvodce - anglicky mluvícího, stravu dle itineráře, minerální vodu na safari (2-3 l denně), ubytování dle rozpisu v lodgích, hotelu nebo kempu, všechny vstupy do parků, program v muzeu Chagga, procházka vesnicí Lushoto, procházka lesem v horách Usambara, šnorchlování v Pangani, prohlídka města Bagamoyo. Cena nezahrnuje: fakultativní aktivity, poplatky za víza, cestovní pojištění, alkoholické nápoje a další nápoje, spropitné, letenky.

 

Výstup na Mount Meru 6 dní ET/ 06MTMERU (st)

Mount Meru (4.566 metrů) je pátá nejvyšší hora afrického kontinentu a druhá nejvyšší v Tanzánii. Stezky na Mount Meru procházejí různými vegetačními pásmy. Tak jak se mění flóra, tak se mění i fauna, která je také velmi rozmanitá. Během výstupu se pravidelně potkáte s vekými zvířaty jako jsou sloni a bůvoli, ale také možná narazíte na levharty. Cena zahrnuje: služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, nosiči a kuchař, strava dle itineráře, pitná voda, ubytování v lodge a horských chatkách, vstupy do parků, transfery. Cena nezahrnuje: spací pytel, letenky, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje a další nápoje kromě vody, víza, spropitné, cestovní pojištění.

 

Výstup na Kilimanjaro - cesta Marangu ET/08KILMAR

Trasa Marangu je asi nejsnazší a nejpohodlnější cestou na vrchol Kilimanjara. Trasa je dobře vybavena a výstup je plynulý a mírný. Jenom přiblížení k vrcholku je vyjímka, to je trochu náročnější. Ubytování během výstupu je v jednoduchých horských chatkách, což je výhodou, protože v noci může být velmi chladno. Cena zahrnuje: služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, nosiči a kuchař, strava dle itineráře, pitná voda, ubytování v lodge a horských chatkách, vstupy do parků, transfery. Cena nezahrnuje: spací pytel, letenky, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje a další nápoje kromě vody, víza, spropitné, cestovní pojištění.

 

Výstup na Kilimanjaro - cesta Machame 8 dní ET/ 08KILMAC (st)

Cesta Machame je nejkrásnější trasa pro výstup na Kilimanjaro. Výstup začíná v hustém deštném pralese, odkud lze občas vidět krásně na Mount Meru, Shira Ridge a na vrcholek Kilimanjara - Kibo. Cesta Machame má mnoho strmých úseků a sestupů má celkově vyšší a delší výstupy a sestupy než Marangu nebo Rongai Route a vyžaduje více přípravy. Cena zahrnuje: služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, nosiči a kuchař, strava dle itineráře, pitná voda, ubytování v hotelu a horských chatkách, vstupy do parků, transfery. Cena nezahrnuje: spací pytel, letenky, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje a další nápoje kromě vody, víza, spropitné, cestovní pojištění.

 

Výstup na Kilimanjaro - cesta Machame 9 dní ET/ 09KILMAC (st)

Cesta Machame je nejkrásnější trasa pro výstup na Kilimanjaro. Výstup začíná v hustém deštném pralese, odkud lze občas vidět krásně na Mount Meru, Shira Ridge a na vrcholek Kilimanjara - Kibo. Cesta Machame má mnoho strmých úseků a sestupů má celkově vyšší a delší výstupy a sestupy než Marangu nebo Rongai Route a vyžaduje více přípravy. Cena zahrnuje: služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, nosiči a kuchař, strava dle itineráře, pitná voda, ubytování v hotelu a horských chatkách, vstupy do parků, transfery. Cena nezahrnuje: spací pytel, letenky, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje a další nápoje kromě vody, víza, spropitné, cestovní pojištění.

 

Výstup na Kilimanjaro - cesta Lemosho 9 dní ET/ 09KILEMO

Nejméně známá cesta Lemosho začíná v Moshi na západním úpatí hory Kilimanjaro. První dva dny projdete hustým deštným pralesem a pak mokřady s mnoha lišejínky a erikami po cestě. Malá stezka má často velmi strmé pasáže a je velmi rozmanitá. Pátý den se trasa spojuje s cestou Machame. Ve srovnání s Marangu a Rongai cestou je Lemosho trasa náročnější. Všechny noci se tráví pouze ve stanu. Cena zahrnuje: služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, nosiči a kuchař, strava dle itineráře, pitná voda, ubytování v lodge a horských chatkách, vstupy do parků, transfery. Cena nezahrnuje: spací pytel, letenky, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje a další nápoje kromě vody, víza, spropitné, cestovní pojištění.

 

Trek po Vysočině Ngorongoro E05TMTNGOH

Tento 5ti denní trek vás zavede do rozmanité krajiny Vysočiny kráteru Ngorongoro. Budete procházet otevřenými travnatými pláněmi a horskou venkovskou krajinou, ale také hustým horským lesem a charakteristickou vulkanickou krajinou Rift Valley. Navíc si užijete jedinečnou přírodu a zvířata a tento trek vám umožní nahlédnout do denního života Masajů.

 

Výstup na Kilimanjaro - cesta Lemosho 10 dní ET/10KILEMO (st)

Nejméně známá cesta Lemosho začíná v Moshi na západním úpatí hory Kilimanjaro. První dva dny projdete hustým deštným pralesem a pak mokřady s mnoha lišejínky a erikami po cestě. Malá stezka má často velmi strmé pasáže a je velmi rozmanitá. Pátý den se trasa spojuje s cestou Machame. Ve srovnání s Marangu a Rongai cestou je Lemosho trasa náročnější. Všechny noci se tráví pouze ve stanu. Cena zahrnuje: služby anglicky mluvícího profesionálního průvodce, nosiči a kuchař, strava dle itineráře, pitná voda, ubytování v lodge a horských chatkách, vstupy do parků, transfery. Cena nezahrnuje: spací pytel, letenky, fakultativní aktivity, alkoholické nápoje a další nápoje kromě vody, víza, spropitné, cestovní pojištění.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz