www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Pláže Zanzibaru

Termín zájezdu:

kdykoliv, jakýkoliv hotel na Zanzibaru

 

Cena zájezdu:

dle výběru hotelu

 

Pláže Zanzibaru lze rozdělit do několika oblastí severní pobřeží, východní pobřeží a jižní pobřeží na západním pobřeží se nachází hlavní město Zanzibaru Stone Town, ubytování lze zajistit i na soukromých ostrovech u Zanzibaru (např. Chapwani). Zde uvádíme ukázky několika ubytování na Zanzibaru.

Zanzibar - Stone Town
Zanzibar Coffee House
leží hluboko v srdci Stone Townu, ve starém arabském domě z roku 1885. Ideální poloha v centru města, lze se všude snadno dostat na Centrální tržiště, k anglikánskému kostelu, muzeu, přístavu lodí dhow a na další místa. Nabízí zde různé druhy kávy vypěstované majiteli, kavárna patří k hotelu. Snídani si lze dát na Tower Top Teahouse nad střechami Stone Townu. 8 krásně zařízených pokojů v arabském stylu s důrazem na detail, tradiční zanzibarské postele a antik nábytek, pokoje mají koupelnu.

Zanzibar - Severní pobřeží
Langi Langi Beach Bungalows
leží přímo u Nungwi, bazén leží v zelené zahradě, nabízí zde tradičí masáže, místní a mezinárodní kuchyni v restauraci Marhaba. Je zde 34 pokojů, z nichž 12 suit s výhledem na moře, 7 na bazén a 15 do zahrady. Všechy pokoje mají příslušenství, klimatizaci, stropní větráky, telefon, safe, ledničku a fén na vyžádání. Aktivity - výlety za potápěním, plavby na plachetnicích, šnorchlování lze zarezervovat v hotelu.

Ras Nungwi Beach Hotel
hotel leží na krásné pláži na nejsevernější části východního pobřeží Zanzibaru. Trávit čas můžete ve velkém krásném bazénu, z kterého je výhled na Indický oceán. Kuchař zde připravuje výborná jídla a nabízí zde tropické ovoce a místní koření, čertsvé mořské plody jsou specialitou. Všech 32 krásně vybavených pokojů s ručně vyřezávanými zanzibarskými postelemi, je s koupelnou, klimatizací, stropním větrákem, moskytiérou, fénem na vlasy, televizí, elektronickým sejfem a balkónem nebo terasou.
Aktivity: na místě je centrum vodních sportů, které nabízí šnorchlování, potápění, vodní lyže, windsurfing, kajaky a rybaření.


Zanzibar - východní pobřeží
Blue Oyster Hotel
leží přímo na krásné pláži Jambiani na východním pobřeží Zanzibaru. Hotel je obklopen palmami a bílými písečnými plážemi, je to malý hotel pod německým vedením, je zde velmi přátelská atmosféra a výborné služby. 14 pokojů s příslušenstvím, některé mají výhled na moře je zajímavě vybaveno a vyzdobeno v typickém zanzibarském stylu. V restauraci s výhledem na Indický oceán nabízejí čerstvé ryby.
Aktivity: rybaření, šnorchlování, potápění, výlety do Jozani Forest, Stone Townu a za kořením.

Casa del Mar
leží na Jambiani beach na východním pobřeží Zanzibaru, asi 50 km od Stone Townu a letiště. Leží na jedné z mála pláží na Zanzibaru, kde lze i při odlivu plavat v moři, protože moře zde vytváří přírodní lagunu, když jde hladina moře dolů. Všechny pokoje jsou s koupelnou, větrákem, moskytiérou a balkónem. 6 pokojů v prvním patře má dvě podlaží - obývací pokoj, koupelnu a balkón v prvním podlaží a ložnici v druhém podlaží, tyto pokoje jsou prostornější než ty v přízemí. Všechny pokoje mají výhled na moře, Casa del Mar má vlastní bar a restauraci.
Aktivity : výlety po ostrově - např, Jozani Forest, Stone Town, za kořením s místními průvodci, prohlídka vesnice Jambiani, plavby na lodích dhow, potápěčské centrum PADI je v blízkosti.

Ocean Paradise Resort
tento 4* resort leží přímo na písečné pláži mezi krásnými palmami na severovýchodním pobřeží Zanzibaru. Do Stone Town trvá cesta asi hodinu. Je tu velký bazén v blízkosti oceánu, v resortu jsou tři restaurace, kde se podávají zanzibarské a mezinárodní pokrmy. Hotel má 98 pokojů, včetně 2 junior suit. Všechny pokoje jsou ve východoafrickém stylu, v přírodních materiálech, kulatých tvarů. Pokoje mají vlastní balkóny a příslušenství, klimatizaci, větráky, satelitní TV, telefon, moskytiéry, minibar a fén.
Aktivity: středisko vodních sportů - potápění, plavba na katamaránu, windsurfing a šnorchlování, fitness centrum, volejbal, stolní tenis, biliár, výlety po ostrově lze rezervovat v hotelu.

Matemwe Beach Village
leží na severovýchodním pobřeží Zanzibaru, v izolované zátoce přímo na pláži Matemwe. Milovníci potápění mají v oblibě Mnemba Atoll, který je v blízkosti pobřeží a je tu vynikající potápění. Matemwe beach village má restauraci, longe, bazén a bar. Ubytování se nabízí v 6 suitách a 17 standardních pokojích. 5 Shumba suit je pro páry nebo malé rodiny je vyzdobeno barevně a má horní verandu. Asali Suita je oddelěna od zbytku lodge má vlastní bazén.
Aktivity: nejlepší operátor na potápění na Zanzibaru zde má své sídlo a tak je potápění primární aktivitou, lze zajistit i výlety po ostrově, šnorchlování a rybaření.

Mchanga beach lodge
leží přímo na bílé písčité pláži mezi rybářskou vesnicí a Indickým oceánem na méně rozvinutém severovýchodě Zanzibaru. Asi hodina jízdy do Stone Town a na letiště, je tu krásný bar, otevřená restaurace s tradičními svahilskými a mezinárodními pokrmy, bazén. 6 lodgí s výhledem na moře a 2 zahradní suity je postaveno z tradičních materiálů a vyzdobeno ručně vyráběným nábytkem a příslušenstvím. Všechny pokoje mají koupelnu, WC, klimatizaci, stropní větráky, terasu. Lze zajistit výlety po ostrově a potápění.

Matemwe Asilia
Exklusivní lodge ležící v blízkosti korálových útesů ne severovýchodě Zanzibaru u Mnemba Atolu. Toto místo je ideální pro potápění a šnorchlování. Otevřená restaurace s krásným výhledem na Indický oceán, čerstvé ryby a mořské plody, několika stupňový bazén s výhledem na atol, u bazénu je bar s osvěžujícími koktejly. V lodgi je 12 luxusních suit postavených z místních materiálů a nachází se v zelené zahradě, každá suita má svou terasu s houpací sítí a pohovkou s výhledme na Indický oceán. Obrovská koupelna, velké postele v ložnici, klimatizace a moskytiéry.
Aktivity: potápění, šnorchlování, plavba na plachetnici, na kajaku a výlety po ostrově.

Zanzibar - jižní pobřeží
Fumba Beach lodge
leží na jihozápadním pobřeží Zanzibaru v chráněné oblastni Menai beach. Hotel leží na soukromém pozemku daleko od turistických oblastí. Otevřená restaurace kolem bazénu s výhledem na Indický oceán, kde se nabízí místní i mezinárodní jídla. 20 luxusních pokojů s příslušesntvím, větrákem, velkými postelemi a moskytiérami, 4 luxusní suity mají navíc ještě venkovní sprchu a terasu na střeše a přímý přístup k pláži. 2 Baobab suity mají otevřenou koupelnu a přímý přístup na pláž také.
Aktivity: lodge nabízí potápění, šnorchlování, rybaření, kajaky a windsurfing, lázeňské procedury a výlety po ostrově.

Zanzibar Dolpin View Paradise resort
leží v chráněné zátoce na poloostrově na jižním okraji ostrova Zanzibar. V hlavní části se nachází restaurace a bazén s barem. 30 dvoupodlažních vilek s výhledem na moře je velmi prostorných, mají tři oddělené ložnice, obývací část a terasu v přízemí. Velká lounge s verandou v prvním patře je výborným místem na odpočinek. Všechny vily mají větráky, klimatizaci, satelitní TV a internet.
Aktivity: biliár, stolní tenis, šnorchlování, plavby na lodích dhow, plavání s delfíny a další výlety po ostrově.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2023:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz