www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Cesty do Zimbabwe

Ve spolupráci s našimi partnery v Zimbabwe Vám můžeme nabídnout cestu na míru po Zimbabwe, podle Vašich představ, známe velmi dobře místní podmínky. V Zimbabwe jsou 4 místa Světového dědictví UNESCO, pracujeme přímo s dodavateli a můžeme nabídnout nejlepší ceny. Osobně Vás naši partneři uvítají na letišti a mají stále službu na telefonu. Safari do Afriky nelze rezervovat jako hotový balíček, je příliš mnoho variací a kombinací, zájmů a očekávání. Balíček nelze nikdy srovnávat s cestou na míru, vždy se snažíme vyhovět požadavkům a rozpočtu klienta. Všechna ubytovací zařízení známe osobně a doporučíme Vám, jak nejlépe čas v Zimbabwe strávit.

 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Etnografické zájezdy Afrika - poslední místa
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Zimbabwe po vlastní ose

Zimbabwe se opět dostává na seznam destinací v Africe,které je možné prozkoumat po vlastní ose. Auto si lze půjčit na Victoria falls projet za 14 dní hlavní atrakce, cesta dlouhá asi 2000 km. Je třeba si zkontrolovat povinné vybavení auta - výstražný trojúhelník,hasící přístroj atd,

 

Zimbabwe po vlastní ose 13 dní z Harare na Victoria Falls

Užijte si kulturní a historickou rozmanitost země - skalní malby, 2 Světová místa dědictví UNESCO (ruiny Velkého Zimbabwe a Matopo Hills), divočina v Hwange a Gonarezhou národních parcích a majestátné vodopoády Victoria Falls. Odjezdy: kdykoliv, minimálně 2 osoby v autě, ubytování lodge a penziony, auto 4x4 Ford Ranger double cab nebo podobné, jazyk angličtina. Strava: 11x večeře, 13x snídaně, 4x obědy, aktivity - výběr ze dvou denních aktivit nebo celý den v Chilo Gorge lodge, safari v autě i pěší, nápoje při západu slunce, prohlídka vesnice kmene Shangaan, místní nápoj v Chilo Gorge lodge. Pronájem auta 4x4 na 13 dní, neomezená kilometráž, standardní pojištění, proti krádeži, poplatek za dodání a one way drop off poplatek.

 

Klasické luxusní safari po Zimbabwe - 14 dní z Victoria Falls do Harare

Při této cestě objevíte to nejlepší ze Zimbabwe - Victoria Falls, staré tradice, vycházky buší a safari v autě, otevřené pláně Afriky. Odjezdy vybrané neděle z Victoria Falls letiště, v autě 4-6 osob. Cena zahrnuje: ubytování luxusní mobilní stanové kempy, lodge, penziony, doprava safari auty Jazyk: angličtina (na privátní cesty lze vyžádat i jiné jazyky) Strava: 13x snídaně, 10x oběd, 11x večeře, nápoje místní Všechny transfery a doprava, vstupy - Victoria Falls, hrob Cecila Rhodese, Matopo - křovácké malby, zříceniny Great Zimbabwe, NP Hwange, NP Matopos, NP Mana Pools, NP Matusadona, služby profesioníálního průvodce.

 

Ukázky balíčků cest do Zimbabwe

Zde je pouze ukázka několika balíčků, abyste si udělali představu, co lze v Zimbabwe dělat a co vidět. Lodge mohou být nahrazeny kempy nebo obráceně. V případě zájmu, zašleme bližší popisy balíčků.

 

Plánování safari v Zimbabwe, typy safari

V Zimbabwe je mnoho možností, můžeme Vám pomoci vybrat si tu správnou variantu, díky tomu, že prostředí dobře známe. Doporučíme Vám místa a kdy je nejlepší období je navštívit. Některé lodge se více soustřeďují na pozorování zvířat, jiné na luxusní vybavení a lázně, je třeba nám dát vědět, na co kladete důraz. Můžeme Vám vytvořit safari zcela podle požadavků nebo se můžete přidat ke skupině, 90% safari v Zimbabwe se dělá na míru. Když si plánujete safari, je třeba si odpovědět na následující otázky:

 

Nejnavštěvovanější místa v Zimbabwe

Nejnavštěvovanějšími místy v Zimbabwe jsou Viktorriiny vodopády, zvířecí rezervace Hwange, Mana Pools a Lower Zambezi, Matusadona a Kariba, Matobo Hills. Eastern Highlands, Great Zimbabwe.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz