www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Privátní safari v Africe (ps)

Safari vždy na míru klienta. Cena se odvíjí podle kategorie ubytování a počtu účastníků. Zde je pouze několik málo ukázek,

 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Jambo Kenya - 9 dní safari NEA (ps)

Při tomto safari navštívíte NP Amboseli, Aberdare, Samburu, Lake Nakuru a Masai Mara. V ceně je zahrnuta: doprava, služby průvodce, plná penze a ubytování dle rozpisu, všechny vstupy do parků, safari, safari klobouk a minerální voda během safari.

 

Autentická Keňa - safari 14 dní NEA (ps)

Během tohoto safari navštívíte nejzajímavější parky v Keni, pro každího je to nezapomenutelný zážitek - navštivit NP Amboseli, Mt. Kenya, Samburu, Lake Nakuru a na závěr 3 noci v Masai Mara. Cena zahrnuje: dopravu v autě se zvedací střechou, safari, ubytování s plnou penzí na safari, vstupy do parků, safari klobouk a minerální voda během safari, všechny transfery z/na letiště, služby průvodce.

 

Levné kempové safari v Keni /NS (ps)

Levné kempové safari včetně plné penze, dopravy, vstupů do parků, ubytování, služeb průvodce, řidiče. 3 různé varianty, odjezd kdykoliv podle přání zákazníka, podrobnější itinerář rádi pošleme.

 

Savci Gabonu - moře a pevnina 8 dní /MV (ps)

Toto safari se pořádá od poloviny června do září, minimální počet osob jsou dvě. V ceně je zahrnuto: všechny transfery, doprava, vnitřní lety, ubytování, plná penze - kromě Libreville, výlety, místní průvodci a stopaři, vstupy do parků.

 

Objevování Gabonu / Sette Cama - 13 dní /MV (ps)

Cena zahrnuje: všechny transfery, domácí přelety, ubytování, plná penze kromě Libreville a ve vlaku, výlety, průvodce a vstupy do parků. Odjezdy jsou v pátek z Libreville a cesta končí v pondělí v Libreville. Cena při dvou osobách.

 

Objevování Gabonu - 12 dní luxusní cesta /MV (ps)

Cesta se organizuje při počtu minimálně 2 osoby, začátek je v pátek a konec v neděli. Cena zahrnuje všechny transfery, dopravu, domácí přelety, ubytování a stravu (plná penze kromě Libreville a ve vlaku), výlety, průvodce v parcích a vstupy do parků.

 

Gabon - cesta za velkými savci 14 dní /Sette Cama /MV (ps)

Organizuje se při počtu 2 osoby, cena zahrnuje všechny transfery, domácí přelety, ubytování, stravu (plná penze kromě Libreville a ve vlaku), výlety, místní průvodce v parcích a vstupy do parků.

 

Gabon - cesta za velkými savci 13 dní /MV (ps)

Cesty do Gabonu se organizují pro minimálně 2 osoby a odlet je možný kdykoliv. V ceně jsou zahrnuty všechny transfery, domácí přelety, ubytování dle rozpisu, strava dle rozpisu - kromě Libreville a ve vlaku, výlety, místní průvodci v parcích a vstupy do parků.

 

Luxusní safari v Botswaně 7 nocí (ps)

Zahrnuje 2 noci ubytování s plnou penzí v Moremi Crossing nebo Gunn´s Camp, 2 noci Pom Pom Camp, 3 noci Chobe Safari lodge Přelety Maun - Moremi Crossing nebo Gunn´s Camp - Pom Pom - Kasane Nápoje a prádelna v Gunn´s Camp a Pom Pom 1x plavba na lodi, 2x safari vyjížďka, výlet na Victoria Falls s průvodcem včetně transferů a vstupů, minerální voda, oběd a návštěva trhu, transfery na letiště.

 

Luxusní safari v Botswaně 4 noci (ps)

2 noci v Moremi Crossing nebo Gunn´s Camp + 2 noci v Pom Pom V ceně je ubytování s plnou penzí, přelety mezi kempy, všechny aktivity, nápoje a prádelna. Váha zavazadla omezena na 20 kg na malá letadla - měkká zavazadla. Ubytování v luxusních stanech s příslušenstvím.

 

Dobrodružné safari v Keni - 10 dní (ps)

Vízum do Keni nutno předem on-line.

 

Simba safari v Keni - 7 dní (ps)

Využijte mimořádné výhodné nabídky na safari v Keni a navštivte s námi nejznámější NP Keni. Odlet je možný kdykoliv, ceny letenek se pohybují i s taxami do Nairobi kolem 13.500 CZK podle data odletu a nabídky leteckých společností. Cena zahrnuje: luxusní ubytování dle itineráře + strava plná penze doprava a transfery z / na letiště služby průvodce (různé jazyky) safari + vstupy do parků safari kloubouk minerální voda během safari plná penze během safari Vízum do Keni nutno předem on-line.

 

Pravé keňské safari - 9 dní NE (ps)

Cena zahrnuje: ubytování dle itineráře doprava v minivanu se zvedací střechou služby řidiče/ průvodce safari a vstupy do parků stravování plná penze na safari minerální voda během safari transfery safari klobouk Cena nezahrnuje: věci osobní potřeby spropitné alkoholické a nealkoholické nápoje v lodgích vízum do Keni nutno předem on-line

 

Objevné safari v Keni - 9 dní NE (ps)

Cena zahrnuje: ubytování dle itineráře doprava v minivanu se zvedací střechou služby řidiče/ průvodce safari a vstupy do parků Cena nezahrnuje: věci osobní potřeby spropitné alkoholické a nealkoholické nápoje v lodgích vízum do Keni 50 nutno předem on-line

 

Cesta po stopách Obamy v Keni - 9 dní NE (ps)

Cena zahrnuje: ubytování dle itineráře doprava v minivanu se zvedací střechou služby řidiče/ průvodce safari a vstupy do parků stravování plná penze na safari minerální voda během safari transfery safari klobouk Cena nezahrnuje: věci osobní potřeby spropitné alkoholické a nealkoholické nápoje v lodgích vízum do Keni nutno předem on-line

 

Safari v národních parcích Keni - 9 dní NE (ps)

Cena zahrnuje: ubytování dle itineráře doprava v minivanu se zvedací střechou služby řidiče/ průvodce safari a vstupy do parků safari klobouk minerální voda během safari strava dle rozpisu v itineráři pěší safari s Masaji v Masai Mara plavba po jezeře Naivasha zasazení stromu v Masai Mara V ceně není: mezinárodní letenka (dle nabídky od 14.000 CZK) víza Keňa nutno předem on-line spropitné

 

Privátní safari v Keni - 8 dní NE (ps)

Keňa je země plná kontrastů, otevřených plání, velké koncentrace zvěře, zasněženého vrcholu Mount Kenya, travnatých plání Samburu, plameňáků na Lake Nakuru, nejznámější migrací zvěře na světě v Masai Mara od července do října. Možná je kombinace s plážovým pobytem na pobřeží u Mombasy nebo na tajuplném ostrově Lamu. V Keni jsou dvě období dešťů - dlouhé od konce března do června a krátké deště od listopadu do ledna. Vízum do Keni nutno předem on-line.

 

Privátní safari v Malawi LL (ps)

Všechna privátní safari v Malawi začínají v Malawi. Zde najdete několik ukázek itinerářů a orientačních cen. Některá safari jsou zaměřena hlavně na pozorování ptáků, jiná zase na plachtění po jezeře Malawi. Podrobněšjí itineráře a konkrétní nabídky pošleme na vyžádání. Vízum do Malawi 65 EUR (na 7 dní) nebo 125 EUR (nutno předem).

 

Safari a pláže Tanzánie a Zanzibaru - 14 dní TA (ps)

Čtrnáctidenní nabídka safari v Tanzánii kombinovaná s návštěvou Zanzibaru, jeho historického Kamenného Města s nádhernými plážemi. Začátek cesty je v tanzanijském hlavním městě Arusha, konec na ostrově Zanzibar. Můžete si vybrat ze dvou typů ubytování. Jednak v kempu pod stanem a jednak v lodgi nebo hotelu. Termín: denně z Arusha Vízum do Tanzánie 50 USD na místě. Ubytování 1. den: Arusha, ubytování v Oasis Lodge nebo v Moivaro Cofee Lodge 2. den: Lake Manyara, ubytování v kempu nebo Lake Manyara Serena Lodge 3. den: Ngorongoro Crater, ubytování v kempu nebo Ngorongoro Sopa Lodge 4. den: Ngorongoro Crater, ubytování v kempu nebo Ngorongoro Sopa Lodge 5. den: Serengeti, ubytování v kempu nebo Serengeti Sopa Lodge 6. den: Serengeti, ubytování v kempu nebo Serengeti Sopa Lodge 7. – 11. den: Zanzibar, ubytování v Hakuna Majiwe Lodge, popř. hotel 5* (na vyžádání) 12. - 13. den: Zanzibar – Stone Town, ubytování v Dhow Palace nebo Chavda Hotel 14. den: Zanzibar – odjezd

 

Privátní safari Tanzánie (lodge) - 8 dní TA (ps)

Tanzánie je známá množstvím divoké zvěře, jezery, horami a krásnou krajinou. Téměř čtvrtinu země tvoří chráněné oblasti, je tu nejvyšší hora Afriky Kilimanjaro. Nejzajímavější místa: Ngorongoro - místo chráněné UNESCO, nádherné přírodní divadlo, Serengeti - nekonečné pláně, migrace pakoňů a Manyara - stromoví lvi a plameňáci, 400 druhů ptáků. Nejlepší přístup do země je přes letiště Kilimanjaro nebo přes Nairobi v Keni. Vízum do Tanzánie 50 USD na místě.

 

Privátní safari s ubytováním v lodgích - Tanzánie TA (ps)

Privátní safari s ubytováním v lodgích nabízí také mnoho možností a variant itinerářů. Itineráře jsou podobné jako u kempového safari, tedy od třídenních po sedmidenní, ale mohou být i delší dle požadavku klienta. Vízum do Tanzánie 50 USD se platí na místě.

 

Privátní kempové safari v Tanzánii TA (ps)

Kempování v africké buši je nezapomenutelným zážitkem, jen kousek látky mezi Vámi a africkou nocí, zvuky nočních ptáků, hmyzu a volání lvů. Posezení u ohně s jasnou africkou oblohou nad hlavou. To vše patří ke kouzlu Afriky. Organizujeme privátní safari, takže budete v autě sami nebo se svými spolucestujícími, které si sami vyberete. Na safari můžete jet kdykoliv. Samozřejmě, že Vám zajistíme transfery z/na letiště, ubytování v Arusha. Kempové safari je nejlevnější způsob, jak navštívit krásné parky ve Východní Africe. Doprava je zajištěna Land Rovery a Land Cruisery 4x4, kempové vybavení je také k dispozici. Naši řidiči/průvodci dobře znají navštívená místa, faunu a flóru. Na kempové cesty jezdí i kuchař, který připravuje 3x denně výborné jídlo. Ubytování je v moderních stanech s nafukovací matrací. Klienti si berou jen svůj vlastní spací pytel. Používáme kempy v národních parcích se sanitárním vybavením. Cena zahrnuje : dopravu v autech 4x4 Land Cruiser nebo Land Rover se zvedací střechou, služby průvodce/řidiče, plnou penzi a minerální vodu na safari, vstupy do parků, poplatky za kempy. Vízum do Tanzánie 50 USD se platí na místě.

 

Uganda - perla Afriky za 16 dní GT (ps)

Během této cesty se seznámíte s nejzajímavějšími místy v Ugandě. Kromě goril a šimpanzů také navštívíte národní parky, čeká Vás safari, projížďky na lodi a mnoho dalších zážitků. Cena zahrnuje : ubytování dle výběru, služby průvodce, dopravu, vstupy do parků, safari a plavby lodí. Vízum do Ugandy 100 USD se platí na místě.

 

Nejzajímavější místa Ugandy - 10 dní GT (ps)

Kromě goril a šimpanzů uvidíte také národní parky Murchisson Falls a Queen Elizabeth. Máte možnost jít za gorilami i do Rwandy. V ceně je zahrnuto : ubytování dle výběru, doprava, služby průvodce, vstupy do parků, safari, vyjížďky lodí, strava dle výběru, permity na gorily a šimpanze. Vízum do Ugandy 100 USD se platí na místě. Vízum do Rwandy 60 USD on-line předem, platí se na místě.

 

Safari za gorilami a šimpanzy v Ugandě - 7 dní GT (ps)

Lze si vybrat z různých variant. Kempové safari s jednoduchým ubytováním nebo luxusní variantu s ubytováním v lodgích. Při této cestě kromě goril a šimpanzů navštívíme také NP Queen Elizabeth. Vízum do Ugandy 100 USD se platí na místě.

 

Safari za gorilami v Ugandě - 3 až 5 dní GT (ps)

Specializujeme se na trekking za gorilami a téméř vždy máme možnost získat povolení, kterých je omezený počet na den. Můžeme nabídnout cesty od 3 do 16 dnů. Zde najdete několik ukázek a možností na sestavení privátního safari v Ugandě. Možnosti jsou od kempového safari až po luxusní lodge. V ceně je vždy zahrnuta : doprava autem 4x4, průvodce, vstupy, ubytování dle výběru, povolení na gorily a šimpanze. Vízum do Ugandy 100 USD se platí na místě.

 

Příklady mobilního kempového safari v Botswaně TW (ps)

Zde najdete několik příkladů mobilních kempových safari na míru pro min. počet účastníků 4. Dále zde jsou příklady pro skupinové safari s předem danými odjezdy. Pokud Vám žádný příklad nevyhovuje, rádi Vám pošleme jiný podle vašich představ.

 

Privátní safari v Botswaně TW (ps)

Existuje mnoho způsobů, jak jet na safari v Botswaně. Buď se můžete přidat k některým skupinám nebo Vám vytvoříme safari na míru tak, aby odpovídalo Vašemu termínu, vkusu a rozpočtu. * Mobilní kempové safari * Letecké safari s ubytováním v lodgích * Safari pro vlastní ose * Safari se speciálními zájmy

 

Safari a pláže Zanzibaru - 14 dní TA14 (ps)

Kód: TA14 Čtrnáctidenní nabídka safari v Tanzánii kombinovaná s návštěvou Zanzibaru, jeho historického Kamenného Města a nádherných pláží. Začátek cesty je v tanzanijském městě Arusha, cestu zakončíte na ostrově Zanzibar. Můžete si vybrat ze dvou typů ubytování. Jednak v kempu pod stanem nebo v lodgi a hotelu. Cena zahrnuje: - všechny letištní transfery v privátním autě - místní přelet Arusha – Zanzibar - transport a safari v autech typu WD Land Cruiser nebo Land Rover (uzpůsobeny k fotografování a filmování) - služby profesionálního průvodce - vstupy do národních parků - ubytování během pobytu (dvoulůžkový pokoj) - všechny výlety na Zanzibaru dle itineráře Cena nezahrnuje: - mezinárodní letenky (zajistíme dle aktuální nabídky) - letištní taxy (6 USD vnitřní let, 48 USD mezinárodní let) - cestovní a zdravotní pojištění - vízum 50 USD (platí se při vstupu) - nápoje - spropitné průvodci a personálu

 

Fantastické kempové safari v Keni - 10 dní AL/KC11 (ps)

Kód: KC 11 V ceně je zahrnuto : - plná penze (3 jídla denně) - vstupy do národních parků - ubytování ve dvoulůžkových pevných stanech vč. matrace - pozemní doprava včetně průvodce a safari V ceně není zahrnuto: - mezinárodní letenky (letenky do Afriky Vám zajistíme ve spolupráci s Brussels Airlines) - spací pytel - vstupní vízum nutno předem on-line - cestovní a zdravotní pojištění (zařídíme u ERV) Počet účastníků: minimálně 2 osoby

 

Privátní kempové safari v Keni + pobyt u moře - 16 dní AL (ps)

V ceně je zahrnuto: - pozemní doprava a safari speciálně upraveným vozem Land Cruiser (Land Rover) - během safari plná penze (3 jídla denně) - veškerá kempová výbava - dvoulůžkový stan (tvar iglů) včetně pevných matrací - safari v národních parcích - vstupy do národních parků (cca 220 USD) - kempové poplatky - návštěva vesnice Masajů - 2 noci v hotelu Boulevard 3* se snídaní (Nairobi) - 5 nocí v hotelu Reef nebo jiný 3* hotel se snídaní (Mombasa) - jízdenka na autobus z Mombasy do Nairobi - letištní transfery v Nairobi Cena nezahrnuje : - mezinárodní letenku - nápoje a pitnou vodu - spací pytel - cestovní a zdravotní pojištění - vstupní vízum nutno předem on-line - spropitné

 

Privátní safari v Keni + hotel u moře - 14 dní AL (ps)

Privátní safari ve 4 národních parcích s pobytem v hotelu 5* na pobřeží Indického oceánu, Keňa V ceně je zahrnuto : safari ubytování a strava dle rozpisu auto s průvodcem/řidičem v jedné osobě vstupy a poplatky v národních parcích ubytování v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí hotelové transfery letenky mezinárodní a místní V ceně není zahrnuto: vízum do Keni (50 USD při vstupu do země) cestovní a zdravotní pojištění

 

To nejlepší z jižní Tanzánie - 10 dní MS (ps)

Hlavní lákadla: * nejlepší safari * pěší túry v krásných přírodních scenériích * jižní okruh nebyl nikdy tak přístupný - nejen po silnici, ale i CENOVĚ * kempové safari - kombinace stany / bungala Cena zahrnuje: Ubytování, strava dle programu, služby průvodce a kuchaře, doprava autem 4x4, vstupy do parků, kempové vybavení, safari dle programu, voda během safari. Vízum do Tanzánie 50 USD se platí na místě.

 

Jižní Tanzánie + Mozambik mimo známé trasy - 17 dní MS (ps)

Hlavní lákadla: * pozorování ptáků * pěší safari a safari na lodích * exotická Illa de Mozambique * potápění + mořské plody * tradiční africké vesnice Cena zahrnuje: Ubytování a stravu dle programu, služby průvodce, auto 4x4, safari a výlety, trajekt do Mozambiku, přelet Pemba - Ibo - Pemba Vízum do Tanzánie 50 USD platí se na místě a vízum do Mozambiku cca 2.000 CZK nutno předem.

 

Jezero Malawi a jižní Tanzánie - 18 dní MS (ps)

Hlavní lákadla: * pláže, safari na lodi * krásné scenérie, safari v autech i pěší * farma s kávovníkovou plantáží * zkameněliny, divoká zvířata Vízum do Malawi na 7 dní 65 EUR (nutno předem) a vízum do Tanzánie 50 USD se platí na místě.

 

Národní parky Udzungwa, Selous a Kilwa v jižní Tanzánii - 9 dní MS (ps)

Hlavní lákadla: * safari na lodi a v autech * pěší safari a výstupy * zříceniny, krásné scenérie * vlak Cena zahrnuje: Ubytování s plnou penzí, dopravu autem 4x4, služby průvodce, safari, vstupy do parků, služby kuchaře pro první a druhý den, kempové vybavení pro první a druhý den (polštář, deka, povlečení), jízdenku na vlak první den, pitnou vodu na safari, nápoje v Msafiri Explorer, přelet Kilwa - Dar es Salaam, 1 balení repelentu, návštěvu Kilawa Masoko. Vízum do Tanzánie 50 USD se platí na místě.

 

Pláže, kultura a safari jižní Tanzánie + Zanzibar - 16 dní MS (ps)

Hlavní lákadla: * velké množství zvěře * safari na lodi * návštěva místní rodiny a ubytování v jejich domě * návštěva školy * kurz vyřezávání ze dřeva * pěší safari * vhodné pro celé rodiny s dětmi * návštěva Stone Town a Jozani Forest Cena zahrnuje: Stravování a nápoje dle programu, ubytování v hostitelské rodině, služby anglicky mluvícího průvodce, dopravu autem 4x4, vstupy do parků, safari a pitná voda v průběhu safari, výběr z lekcí v Kismpa campu, trajekt na Zanzibar a přelet do Dar es Salaam, prohlídka Stone Town a Jozani Forest, Dar es Salaam, všechny transfery. Vízum do Tanzánie 50 USD se platí na místě.

 

Krásy jižní Tanzánie - 16 dní MS (ps)

Hlavní lákadla: * mnoho zvěře * nádherné scenérie * tradiční vesnice * peší safari * návštěva NP Mikumi * NP Ruaha, NP Katavi * zajmavé pěší vycházky Cena zahrnuje: dopravu autem 4x4, služby anglicky mluvícího průvodce, služby kuchaře v Mikumi a Katavi, vstupy do parků, ubytování, safari, transfery, služby ozbrojeného rangera při pěším safari, pitná voda během safari. Vízum do Tanzánie 50 USD se platí na místě.

 

Duše Zambie - safari - 9 dní VZ (ps)

Na safari v Zambii můžete jet i když je Váš rozpočet nižší. Při tomto safari Vám ukážeme to nejlepší ze Zambie během 9 dnů. Cena zahrnuje: vnitřní přelety Livingstone - Lusaka - Mfuwe - Lusaka, ubytování dle programu rozpisu (v Livingstone DBB, na ostatních místech s plnou penzí), safari, transfery, plavbu na lodi, prohlídku vodopádů. Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 

Zambie - safari na severu - 12 dní VZ (ps)

Navštívená místa: NP Kasanka, Bangwelu Wetlands, Kapishya Hotsprings, Mutinondo Wilderness Hlavní lákadla: * severní Zambie - krásná neobjevená divočina * mimo dosah masové turistiky (prázdné cesty vedou původními lesy) * pahorky a křišťálově čistá voda vodopádů * Shiwa House, vesnický život, papyrusové bažiny * prehistoričtí čápi Shoebill, tisíce vodušek, horké prameny, nádherné západy slunce, památky z doby kamenné atd. Cena zahrnuje: asistenci partnera, pronájem auta 4x4, charterový let Kasanka - Shoebill, ubytování dle rozpisu, vstupy dle programu, safari, transfery, nápoje. Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 

Zambie - letecké safari - 12 dní VZ (ps)

Velmi luxusní safari - kombinace letů a přejezdů po vlastní ose Hlavní lákadla: * úspora času při přeletech * krásné vyhlídky z letadla * South Luangwa, Kafue, Lower Zambezi NP, Livingstone Cena zahrnuje: uvítání na letišti, pronájem a pojištění auta 4x4, přelet Lusaka - Kafue - Lusaka, ubytování all inclusive (kromě Lusaka DBB), safari, vstupy do parků, bar, prádelna. Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 

Vůně Zambie - exkluzivní pěší safari - 7 dní VZ (ps)

Pěší safari jsou v Zambii velmi oblíbená a začala v Luangwa Valley. Toto exkluzivní safari ve světové známém národním parku South Luangwa je výborným safari zážitkem: * je vedeno zkušeným ozbrojeným strážcem parku a profesionálním průvodcem, ti vám přiblíží zázraky přírody. Zde v neposkvrněné přírodě se Vám rozjitří všechny smysly. *ubytování v luxusních lodgích a kempech, pečlivě vybraných s krásnou polohou * je možné přejít pěšky mezi dvěma kempy nebo zůstat celou dobu v jednom kempu * nabízené kempy od tradičních jednoduchých chatek s tradičními střechami z trávy po luxusní velké stany s příslušenstvím. Cena zahrnuje : uvítání na letišti, přelety Lusaka - Mfuwe, ubytování s plnou penzí, bar v kempu v buši, safari aktivity, vstupy do parků, prádelnu, transfery. Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 

Zambie ve velkém stylu - exkluzivní safari - 9 dní VZ (ps)

Livingstone - NP South Luangwa a Lower Zambezi *navštívíte Zambii ve velkém stylu *kombinace nejlepších míst v zemi *ubytování v luxusních kempech, pečlivě vybraných pro své výborné služby a vynikající polohu *opravdu nezapomenutelné safari Cena zahrnuje : *uvítání na letišti v Lusace *přelety Lusaka - Mfuwe - Lower Zambezi - Livingstone - Lusaka *letištní transfery *8 nocí ubytování v luxusních lodgích na bázi all inclusive *vstupy do parků, safari aktivity, prádelnu, bar Vízum do Zambie 50 USD se platí na místě.

 

Safari možnosti v JAR TH (ps)

V Jižní Africe máte možnost jet na safari do národních parků a to po vlastní ose nebo se skupinou v autech. Krásným zážitkem jsou pobyty v soukromých rezervacích a vyjížďky za zvířaty se zkušenými rangery a stopaři. Uvádíme pouze několik vybraných možností.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz