www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Autentická Keňa - safari 14 dní NEA (ps)

Termín zájezdu:

kdykoliv podle přání zákazníka

 

Cena zájezdu:

na vyžádání

 

Během tohoto safari navštívíte nejzajímavější parky v Keni, pro každího je to nezapomenutelný zážitek - navštivit NP Amboseli, Mt. Kenya, Samburu, Lake Nakuru a na závěr 3 noci v Masai Mara.

Cena zahrnuje: dopravu v autě se zvedací střechou, safari, ubytování s plnou penzí na safari, vstupy do parků, safari klobouk a minerální voda během safari, všechny transfery z/na letiště, služby průvodce.

Itinerář:
Den 1.: Nairobi
Po příletu na letiště Jomo Kenyatta v Nairobi - uvítání a transfer do hotelu Boulevard nebo podobný, ubytování se snídaní.

Den 2.: Nairobi
Po snídani Vás vyzvedne průvodce a vydáte se na prohlídku Nairobi, navštívíte Národní muzeum a Hadí park, uvidíte místní tržiště, budovy Parlamentu a mausoleum prvního keňského prezidenta Jomo Kenyatta. Odpoledne navštívíte Bomas of Kenya, kde se seznámíte s životním stylem Keňanů a zvyky kmenů, nakonec navštívíte Masajský trh, kde si můžete nakoupit různé suvenýry. Večeře v Carnivore restauraci a pak se jde do Simba saloon, kde si můžete zatančit. Ubytování v Boulebard hotelu se snídaní.

Den 3.: Amboseli Sentrim camp
Po snídani se vydáte na jihovýchod do NP Amboseli, jeden z nejoblíbenějších parků na hranici s Tanzánií, který nabízí nádherná panoramata s výhledem na Kilimanjaro, nejvyšší horu Afriky. Oběd v lodge a odpolední safari až do západu slunce. Večeře a ubytování s plnou penzí Amboseli Sentrim Camp.

Den 4.: Amboseli Sentrim Camp
Další den strávíte v NP Amboseli, ranní a odpolední safari, v parku můžete vidět množství žiraf a slonů, ale i další z 56 druhů zvířat - paviány, kočkodany, lvy, gepardy, zebry, pakoně a gazely Grantovy. Plná penze v lodge, ubytování Amboseli Sentrim camp.

Den 5.: Naro Moru River Lodge
Po snídani cesta zpět přes Nairobi s balíčekm na cestu, po cestě projedete oblasti se zelenými pahorky, které obývá kmen Kikuyů. V této oblasti se pěstuje výborná keňská káva Arabica. Na oběd přijedete do lodge, odpoledne se vydáte na vycházku na pozorování ptáků a krásné přírody, žije tu 275 druhů ptáků a roste mnoho vzácných rostlin. Do lodge se vrátíte k večeru, ubytování s plnou penzí Naro Moru River Lodge.

Den 6.: Sentrim Samburu
Po snídani se vydáme do Samburu Game reserve, v poledne dorazíme do Samburu Sentrim camp, odpolední safari do západu slunce, ubytování s plnou penzí v Samburu Sentrim Camp.

Den 7.: Sentrim Samburu
Další den strávíte v tomto krásném kempu na safari, kde žijí žirafy, zebry Grévyho, prasata bradavičnatá, antilopy oryx, levharti. Večer si můžete poslechnout vyprávění místních kmenů Samburů a udělat si fotky. Ubytování s plnou penzí Samburu Sentrim camp.

Den 8.: Lake Nakuru lodge
Po snídani se vydáme Velkou příkopovou propadlinou do NP Lake Nakuru, útočiště ohrožených druhů zvířat - nosorožců, Rotschildovy žirafy, levhratů a lvů. Oběd v Lake Nakuru lodge, odpolední safari do západu slunce, ubytování s plnou penzí v Lake Nakuru lodge.

Den 9.: Nyumbu camp
Po snídani se vydáme přes Velkou příkopovou propadlinu do rezervace Masai Mara, na oběd jsme v Nymubu Camp, pak nás čeká odpolední safari do západu slunce, ubytování s plnou penzí Nyumbu Camp.

Den 10.: Nyumbu Camp
Další den strávíme v Masai Mara, budete mít příležitost dobře poznat tuto rezervaci, uvidíte slony, žirafy, směčky lvů, tísíce impal, topi, gazely. V Masai Mara se odehrává každoroční migrace pakoňů ze Serengeti. Ubytování s plnou penzí v Nyumbu Camp.

Den 11.: Nyumbu Camp
Po snídani budete mít čas si odpočinout a pak se vydáte na návštěvu do masajaské vesnice, kde se seznámíte s kulturou Masajů. Oběd v kempu. Odpoledne se vydáte na vycházku do přírody s Masaji. Návrat k večeru. Ubytování s plnou penzí Nyumbu Camp.

Den 12 .: Odjezd
Po snídani se vydáte zpět do Nairobi, před odjezdem budete mít možnost se občerstvit v hotelu a pak Vás transfer zaveze na letiště..

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz