www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Pobytové zájezdy- Afrika (pz)

Afrika -zájezdy na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari v Keni
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Expedice do Afriky kempové (ek)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Privátní safari v Africe (ps)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 

Pobytové zájezdy na Zanzibaru - speciální nabídka na míru

Speciální nabídka na pobytové zájezdy na Zanzibaru - odlety kdykoliv v pondělí, středu a sobotu - délku pobytu lze různě kombinovat.... Lety s Turkish airlines z Prahy do Dar es Salaam + krátký přelet na Zanzibar a zpět... Vízum na místě 50 USD, povinné je očkování proti žluté zimnici.

 

Pobyty na farmách v Namibii

Zajímavý je pobyt na namibijských farmách s domácí stravou a poznáním každodenního života na farmách. Užijte si pravou volnost a klid na nekonečných privátních farmách a poznejte místa, která obvykle turisté nenavštěvují. Zde je příklad několika rodinných farem, na kterých se budete cítit jako doma a určitě si odpočinete. Vízum do Namibie 2000 CZK nutno předem.

 

Pláže a ostrovy

Zde je několik nejkrásnějších pláží a ubytování v několika afrických zemích. Mozambik doporučujeme pro náročné např. Dugog Beach Lodge - ráj a romantické místo, každá chatka má svou terasu a přímý přístup na pláž. Nyati beach lodge, také na souostroví Bazaruto stejně jako Dugong lodge, v severním Mozambiku např. Nuarro lodge ležící na poloostrově Baixo do Pinda, tropické soukromé pláže a nedotčená příroda.

 

Nejkrásnější pláže Mozambiku - svatební cesta MT (pz)

Zde nabízíme pobytové zájezdy do Mozambiku s přímými lety z Johannesburgu, ceny jsou uvedeny včetně přeletů z Johannesburgu, letenka do JNB je vždy podle momentální nabídky. Ceny jsou uváděny pro pobyt na 7 nocí/14 nocí, v případě zájmu lze samozřejmě délku pobytu upravit podle požadavků. Vízum do Mozambiku 30 EUR platí se na místě.

 

Pobyt a poznání - Zanzibar 7 dní (pz)

Existuje jen málo jmen, která zavánějí exotikou jako Zanzibar. Ostrov je součástí Tanzánie a leží asi 20 mil od pobřeží od Dar es Salaam. První noc budete ve Stone Townu a budete mít možnost si prohlédnout fascinující úzké uličky a rušný trh. Dalších pět nocí strávíte na nekonečných bílých plážích Zanzibaru s palmami. V ceně zahrnuto: ubytování a strava dle itineráře výlety služby průvodce transfery doprava Cesty končí a začínají na Zanzibaru na letišti. Vízum 50 USD se platí na místě.

 

Zajímavé ceny ubytování na Mauritiu (pz)

Na letošní rok jsme Vám připravili zajímavé ceny ubytování na Mauritiu, ceny uvádíme vždy na jednu noc. Ceny letenek se pohybují od 12.000 CZK + taxy na osobu.

 

Pobytové zájezdy Gambie GE (pz)

Naším partnerem v Gambii je největší a nejlepší operátor, který má zkušenost na tomto trhu již více než 20 let a zemi velmi dobře zná. Nabízíme 2 lety týdně z Gatwicku, Manchesteru, Bristolu a East Midlands, týdně let z Glasgow. Je možno tedy mít 3, 4, 7, 10, 11, 14 nocí pobytu i déle. K dispozici je 21 hotelů od nejlevnějších po luxusní a mnoho z nich nabízí pouze náš partner. Organizují se zde výlety - pozorování ptáků, rybaření, plavba na plachetnici, návštěva šimpanzího ostrova. Nabízíme slevy pro skupiny. Ceny se liší podle jedotlivých období, nutno vždy připočítat letenky do Velké Británie a ubytování u letiště. Hotely jsou rozděleny do tří kategorií : Luxusní kolekce Výborné kvalitní hotely Dobré hotely za výbornou cenu

 

Pobytové zájezdy Senegal SE (pz)

Nabízíme lety dvakrát týdně do Senegalu z britských letišť, možnosti pobytu na 3, 4, 7, 10, 11 a 14 dní. Pečlivě vybrané hotely. V Senegalu jsou krásné pláže, výborný servis a kuchyně a mnoho aktivit v nabídce. Senegal leží u Atlantického oceánu na nejzápadnějším pobřeží Afriky. Je tu teplo během celého roku, krátké období dešťů od června do října. Je to výborné místo na odpočinkovou dovolenou, hlavně v oblasti Saly, jižně od Dakaru. V Senegalu jsou také tři velké řeky, laguny, kde žije mnoho ptactva. Slunce zde stále svítí, nádherná krajina a odpočinkové místo. Senegal čeká na objevení.

 

Pobytové zájezdy - Seychelly TH (pz)

115 ostrovů Seychellského souostroví rozložených v oblasti více než 400 000 km2 je popisováno jako poslední ráj na zemi. Ostrovy Seychell jsou vysněným místem dovolené a patří k nejkrásnějším místům na světě, asi polovina z nich je chráněna pro svou jedinečnou faunu a flóru, kolem ostrovů jsou podmořské přírodní rezervace, je tu jedno z nejlepších potápění a šnorchlování na světě. Největší ostrov Mahe je hlavním turistickým cílem, má 75 pláží, některé dlouhé, jiné zase malé a intimní ležící mezi žulovými skalami. Praslin je druhý největší ostrov, let sem trvá 15 minut z Mahe. Na dalších ostrovech je třeba jen jedna lodge. Podnebí: Ostrovy leží mimo pás cyklonů a je tu stabilní počasí po celý rok. Od května do října jsou teploty lehce chladnější, od prosince do března je počasí vlhčí. Nejchladněji je v červenci a srpnu, v průměru 28°C, březen, květen, listopad jsou nejteplejší měsíce s 32°C, teplota vody 28-29°C. Na ostrovech kromě krásné přírody jsou možnosti pro vodní sporty, nákupy na trzích, návštěva Vallée de Mai na Praslinu, palmy Coco de Mer.

 

Pobytové zájezdy Mauritius CS (pz)

Mauritius leží na východ od pobřeží Afriky. Je to idylický ostrov s korálovými útesy a bílými písečnými plážemi omývaný teplou vodou Indického oceánu. Pobyt lze výborně kombinovat s pobytem v JAR, je jen čtyři hodiny letu z Johannesburgu. Na Mauritiu jsou prvotřídní hotely všech kategorií, lze vyhovět všem rozpočtům. Večer je tu zábava, výborné vybavení na vodní sporty a příjemní obyvatelé ostrova. Je to také vynikající destinace pro rodiny s dětmi, jsou tu kluby pro děti s množstvím sportovního vybavení. Podnebí na ostrově je tropické s mírnými teplotami celoročně. Od prosince do března je nejvlhčí a nejteplejší období a možnost cyklonů. Nejlepší měsíce jsou duben, květen, září a říjen - nejsušší a nejpříjemnější měsíce. Zimní teploty 17-23°C, letní 23-33°C.

 

Pobytové zájezdy Mozambik TH (pz)

Za poslední roky se stal Mozambik opravdovou Mekkou turistů, krásné pláže, vodní sporty, příroda, umění, historické tradice a vynikající mořské plody. Mozambik a jeho malé ostrovy jsou ideálním místem na dovolenou - křištálově čistá voda, klidná, sněhově bílé pláže s kokosovými palmami. To vše má Mozambik. Jsou tu vynikající místa pro šnorchlování a potápění. Pokud se chcete pobavit, pak Maputo nabízí příležitosti pro noční život nebo se můžete pobavit v plážových barech na jednom z ostrovů. Užijte si krásná místa na souostroví Bazaruto nebo Quirimba. Pokud sníte o úžasné dovolené, pak navštivte Ostrov Bazaruto, kde žije 240 druhů ptáků a lze si tu výborně zachytat ryby. S tímto ostrovem soupeří souostroví Quirimbas, kde také najdete perfektní pláže. Podnebí: Od dubna do listopadu je období sucha s maximálními teplotami 27°C. Od prosince do března je období dešťů s maximálními teplotami 31°C a vysokou vlhkostí vzduchu. Doprava: letecky z Johannesburgu denně, lety na Vilansulos a Pemba, po zemi lze jet z Johannesburgu do Maputo nebo obráceně se zastávkou v NP Kruger (soukromé rezervaci). Z Maputa do Sabi Sand je to asi 4 hodiny jízdy. Vízum do Mozambiku 30 EUR platí se na místě.

 

Pobytové zájezdy na Zanzibaru TA (pz)

Dle aktuální nabídky Vám kdykoliv můžeme poslat možnosti letenek a výběr hotelů a bungalovů, které jsou momentálně k dispozici. V ceně je vždy zahrnut transfer z/na letiště a ubytování dle výběru. Jsou možnosti se snídaní, polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive. Výběr hotelů uveden v nabídce ubytování. Na Zanzibaru máme k dispozici celoročně 24 hodin denně službu našeho partnera.

 

Wellness a lázeňské pobyty TH (pz)

V Jižní Africe existuje mnoho míst s výbornými lázněmi, masážemi a různými možnostmi ozdravného pobytu. V JAR najdete mnoho wellness center se speciálními terapiemi, které omladí vaši duši i tělo. Celodenní ozdravné balíčky Vám rádi nabídneme, obsahují např. masáž celého těla, očištění celého těla, speciální masáže rukou a nohou, perličkové koupele, jacuzzi atd.

 

Pobyty na pláži v JAR TH (pz)

Jihoafrická republika má více než 3000 km pobřeží a jsou tu krásné pláže buď bílé nebo zlaté, podle toho, kde se nacházejí. Na některých místech jsou chráněny vysokými písečnými dunami, jsou tu výborné podmínky na surfování, vynikající ubytování. U Kapského mysu se potkávají Indický a Atlantický oceán. Voda u východního pobřeží je teplá celoročně, avšak na západě je voda vždy studená. Jižní Afrika však může nabídnout mnohem více než pláže, krásnou dramatickou krajinu, vyhlídkové a vycházkové cesty u pobřeží.

 

Plážový pobyt na ostrově pirátů - Madagaskar 5 dní ICT (pz)

Cena zahrnuje: ubytování v hotelu dle výběru, transfery Cena nezahrnuje: místní přelety

 

Plážový pobyt na voňavém ostrově - Madagaskar 5 dní ICT (pz)

V ceně je zahrnuto : ubytování se snídaní, transfery lodí a autem, výlety dle programu. Výběr z více hotelů.

 

Zanzibar – pláže a Stone Town TA (pz)

Kód: JNDD5 Odpočiňte si 5 dní na pláži Zanzibaru pod palmami, obdivujte krásné korály a podívejte se do Stone Town s exotickou atmosférou, fascinující architekturou. Vychutnejte si Ostrov koření. Malé skupinky, ubytování 3 noci v Pongwe Beach Hotel a 1 noc Dhow Palace Stone Town

 

St. Marie – plážový pobyt Madagaskar ICT (pz)

7 dní na idylickém ostrově St. Marie

 

Nosy Be – plážový balíček - Madagaskar JEN/MAD5 (pz)

Balíček na ostrově Nosy Be - Madagascar Kód: JEN MAD5 Délka: 5 dní/4 noci Ubytování: hotel s plnou penzí

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2022:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz