www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 
AFRIKA - Cesty na míru
Afrika - luxusní cesty na míru
Pronájmy aut v Africe, transfery a další služby
Poznávací komfortní zájezdy do Afriky (pk)
Poznávací zájezdy do Afriky- max.12 osob SW (p12S)
Safari, treky a pláže v Tanzánii (st)
Cesty do Tanzánie
Expedice - Afrika - kombinované ubytování, malé skupiny /DRI
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Výlety v Africe
Cesty po vlastní ose v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika(pJ)
Expedice- Afrika (eA)
Expedice auty 4x4 po Africe
Privátní safari v Africe (ps)
Expedice do Afriky kempové (ek)
Safari se skupinou stanové v Africe (ss)
Expedice do Afriky s ubytováním (eu)
Safari se skupinou s ubytováním v Africe(su)
Fotosafari v Africe
Poznávací zájezdy - Afrika (p)
Cesty na míru - Afrika(cm)
Safari v Africe
Zájezdy s českým doprovodem v Africe
Letecká safari v Africe
Cestování s dětmi v Africe
Speciální cesty v Africe
Cesty za golfem - Afrika
Cesty za sportem v Africe(cs)
Krátké balíčky v Africe 2-6 dní
Potápění v Africe
Transfery v Africe
Pobytové zájezdy- Afrika (pz)
Plavby na lodi - Afrika
Luxusní i levné vlaky v Africe
Svatby a svatební cesty v Africe
Zájezdy s dobrovolnými pracemi v Africe
Jazykové kurzy v Africe
Aktivity v Africe
Cesty do Afriky pro tělesně postižené
Pěší turistika v Africe
Safari v Keni
Cesty do Keni
Cesty do Zimbabwe
Cesty do Botswany
Cestování po Madagaskaru ICT
Na kole po Africe
Ukázky itinerářů - Afrika
 
 
zpátky

Ubytování na safari v Tanzánii

V Tanzánii je k dispozici ubytování v lodgích od 3-5*, větší lodge jsou postaveny z cihel a davají vám pocit jistoty městského hotelu. Obvykle nabízejí 20-100 pokojů, lounge, restauraci a další hotelové vybavení např. bazén a bar. Stanové lodge mají intimní atmosféru a velmi privátní servis v buši a blízko k přírodě. Stanové lodge mají 6-25 prostorných safari stanů, stan - restauraci a bar. Některé stanové lodge následují migraci a mění své umístění.

Tarangire Safari lodge
leží na březích řeky Tarangire v NP Tarangire uprostřed oblasti, kterou pravidelně navštěvují sloni. Velké stany mají střechu a vlastní koupelnu, bungala jsou postavena z kamene. V lodge je restaurace, bar a malý bazén.

Serengeti Sopa lodge
leží na jihozápadě NP Serengeti, všech 65 pokojů má vlastní koupelnu a WC. Bazén nabízí osvěžení po dlouhém dni na safari, v restauraci se nabízí místní a mezinárodní speciality, je zde krásný výhled na pláně Serengeti.

Mapito Camp
leží mimo NP Serengeti, v chráněné oblasti Ikoma, hlavně od června do srpna a v listopadu a prosinci má ideální polohu na pozorování zvířat. V kempu je 9 tradičně vybavených velkých stanů a jídelna, dobře zásobený bar. Zde si zažijete autentickou atmosféru buše.

Ngorongoro Sopa lodge
je jediná lodge, která leží na východní straně Kráteru Ngorongoro. Ve výšce 2400 metrů nad mořem nabízí nádherný výhled na kráter. Všech 96 pokojů má topení, velkou koupelnu s teplou vodou a obrovská okna.

Ngorongoro Farm house
leží na výšinách kráteru Karatu jen několik kilometrů od kráteru Ngorongoro. Je to kávová farma, která stále funguje a máte zde možnost se podívat, jak se žije na venkově v Tanzánii. Všech 50 bungalovů s příslušenstvím je pěkně vybaveno, je tu bazén, restaurace, bar a nabízí zde prohlídky farmy.

Lake Manyara Serena lodge
leží v blízkosti NP Manyara, architektura a interiér lodge jsou unikátní a všech 67 pokojů má koupelnu, je tu bazén, bar a restaurace.

Speke Bay lodge
leží na březích Lake Victoria, jen 15 km od brány do NP Serengeti, je to výborné místo na odpočinek, vane zde lehký vánek a lodge nabízí krásné výhledy na jezero. Je zde výborný servis, v restauraci nabízejí mezinárodní a místní kuchyni, včetně čerstvých ryb. Je tu 8 bungalovů s příslušenstvím postavených v tradičním stylu kmene Sukuma.

Kempové safari
vás zavede velmi blízko k přírodě, kempy v Tanzánii nejsou oplocené, takže můžete vidět slony jak kempy procházejí nebo narazíte na bůvola. Když půjdete do sprchy. Kempové safari může mít mnoho variant.

Dobrodružné kempování
Pokud Vás neodradí omezené sanitární vybavení a jste milovníci přírody, pak je toto safari pro Vás, používáme veřejná tábořiště v parcích nebo u parků. Zkušení průvodci a kuchaři se o Vás budou během safari výborně starat. Naše safari stany jsou 2,5 x2,5 metrů velké, 1,80 m vysoké, k dispozioci jsou silné 5 cm matrace, stany jsou nepromokavé a mají moskytiéru. Samozřejmostí je kempové vybavení stůl a židle, včetně nádobí.

Kempování v buši
Zde se staví stany na privátních pozemcích, speciálních tábořištích v národních parcích a v odlehlých oblastech mimo národní parky, s velmi omezenou infrastrukturou a sanitárním vybavením. Kempování v buši Vám umožní nerušený přírodní zážitek v africké divočině. K vybavení patří lednička, velký stan (gazebo), přenosné sprchy a záchody. Kempy se přesouvají, pro malé skupiny vše převážíme na přívěsech 4x4, velké skupiny mají auto navíc.

Luxusní kempování
Pokud chcete vědět, jak Ernest Hemingway cestoval na safari, tak pak je pro Vás luxusní kempování. Můžete si užít komfort lodgí, ale zároveň být v divoké přírodě uprostřed africké buše, je snadné kombinovat luxusní safari s ubytováním v lodgích. K dispozici jsou velké stany, 8 m dlouhé, 3 metry vysoké, velká postel nebo dvě, koupelna se sprchou, malá šatna, privátní veranda, elektřina a zásuvky. Stan - jídellna s patiem, dobře vybavený bar a veškeré nápoje jsou v ceně. Vynikající kuchař a jeho tým vám nabídne fantastické jídlo, večeři o pěti chodech.

 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2023:
Copyright © 2022 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz