www.mojeafrika.czSTELLA TRAVEL
prvek 1
prvek 2
prvek 3
prvek 4
prvek 5
KontaktO společnostiDotazyRecenzeZájezd na míruKe staženíInformaceZájezdyUbytováníLetenkyAktualityÚvodní stránka
 

Zájezdy: Somálsko

AFRIKA - Cesty na míru
Co vidět v Africe - plánování trasy - itineráře
Neobjevené destinace v Africe
Všechny zájezdy
 
 

Somaliland a Etiopie 9 dní LT

Itinerář 1.den přílet do hlavního města Etiopie Addis Ababa, transfer do hotelu a volný den, ti co mají předem cestu do Danakilu. přiletí ze Semera večer a pak je. transfer do hotelu 2. den celodenní prohlídka Addis Ababa, ráno návštěva Národního musea mnoha historickými relikviemi, včetně Lucy - nejstarší humanoidní kostry, starší vc než 3 miliony let. Potom se vydáme do katedrály SV. jiří, zastávka na oběd a ochutnávka etiopské kávy. Pak cesta do katedrály Svaté Trojice, kde je hrob Hailie Selassie, pak návštěva musea Mučedníků rudého teroru,místa mučení vojenské junty na konci let 70.let ...

 

To nejlepší ze Somalilandu

Návštěva autonomní oblasti Somálska - Somalilandu s hlavním městem Hargeisa. Somaliland má svou vlastní vládu a úřady, zatím není mezinárodně uznanou samostatnou zemí.

 
 

Rady pro plánování safari v Africe

Dříve než navštívíte Afriku, je třeba se zamyslet nad mnoha věcmi. Zde Vám dáme rady, jak si zabalit, na co nezapomenout, jak nejlépe využít váš čas, snad Vám tyto rady pomohou, jak si nejlépe naplánovat vaši cestu na safari.

 

Somaliland - odhalení 8 dní / UD (nd)

Somaliland není Somálsko. Země, která vyhlásila nezávislost, ale je neuznaná zbytkem světa. Somaliland má svou vlastní vládu a měnu a unikla chaosu, který zachvátil souseda. Leží v Rohu Afriky u Rudého moře. Somaliland je země hrdých tradic, které se zrodily z nomadického dědictví, země je připravena přijímat návštěvníky. Tato krátká cesta vám umožní podívat se do země, která oficiálně neexistuje. Začneme v hlavním městě Hargeisa, prohlédneme si trhy a budeme nasávat atmosféru místa, pak se vydáme do Baligubadie, kde se setkáme s místními kočovnými komunitami a dozvíme se o jejich tvrdém životě ve vyprahlém rohu kontinentu. Navštívíme města na východě Arabsiyo a Gabiley, pak pojedeme ke krásnému místu se sklaním uměním Las Geel - jedno z nejzajímavějších míst prehistrorického uměni v Africe. Potom budeme putovat do pobřežního města Berbera, kde je koloniální architektura, projedeme kouzelnou krajinou kolem Sheikh a Burao a objevíme ruiny města ze 16.století. Somaliland je hlavně charakterizována svými lidmi, kteří čelí jedněm z nejtěžsích životních podmínek na světě, snažící se o mezinárodní uznání díky nezaslouženému spojení, jsou zde velmi přátelští a veselí lidé.

 

Zájezdy na míru do Afriky

Do všech zemí pořádáme cesty na míru, podle požadavků klienta, rozpočtu a časových možností zákazníka. Na našich stránkách najdete jen několik málo možností cest pro inspiraci, termín a náplň Váší cesty si určujete sami, my Vám samozřejmě rádi poradíme. Vybereme vhodný termín pro jednotlivé země. Lze udělat zcela individuální cestu nebo se lze připojit k mezinárodní skupině, případně vytvoříme skupinky ze zájemců z Česka. Stačí nám napsat email na jizniafrika@jizniafrika.cz a my se Vám hned ozveme.

 
 

TEXTOVÉ MENU:   | ÚVODNÍ STRÁNKA | AKTUALITY | UBYTOVÁNÍ | ZÁJEZDY | INFORMACE | KE STAŽENÍ | ZÁJEZD NA MÍRU | RECENZE | DOTAZY | O SPOLEČNOSTI | KONTAKT

Copyright 2008-2024:
Copyright © 2024 STELLA travel, všechna práva vyhrazena

NAVRCHOLU.cz